Promocja zakończona

Promocja ING: Zyskaj do 120 zł za pensję

Sprawdź
+ 120 zł premii
Promocja zakończona

Bank ING próbuje także premiować lojalnych klientów. W zamian za przelewanie wynagrodzenia na konto przez min. 4 miesiące oferuje im nawet 120 zł.

Banki na różne sposoby starają się przekonać klientów do zacieśnienia relacji. Gdy wysoka jakość usług i kolejne rozwiązania ułatwiające zarządzanie finansami nie przynoszą oczekiwanych efektów, instytucje finansowe sięgają po bonusy pieniężne. Tak jest m.in. z ING Bankiem Śląskim, który premią zachęca do przelewania doń wynagrodzenia.

Regulamin promocji „Zyskaj do 120 zł za pensję”

Promocja"Do 120 zł za pensję"
Ile można zyskać? do 120 zł
Do kiedy można przystapić? do 31 sierpnia 2018 r.
Dla kogo? Zaproszeni klienci ING Banku Śląskiego mający ROR
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Warunki 1. Do 31 sierpnia br. zarejestrować się na stronie banku
2. Do 31 sierpnia w bankowości internetowej złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w ING Banku Śląskim
3. Wyrazić i nie odwołać zgód marketingowych
4. Do 31 stycznia 2019 r. w czterech dowolnych miesiącach otrzymać na konto wynagrodzenie w wysokości min. 1 tys. zł
Regulamin promocji

Promocja „Zyskaj do 120 zł za pensję” skierowana jest do dotychczasowych klientów mających ROR w instytucji kierowanej przez Brunona Bartkiewicza.

Uwaga! W promocji można wziąć udział tylko na specjalne zaproszenie, które otrzymuje się poprzez wiadomość w bankowości internetowej. Nie wiadomo, jakimi kryteriami kieruje się bank przy rozsyłaniu propozycji.

Oferta specjalna trwa od 1 czerwca br. do 15 lutego 2019 r. Jednak czas na przystąpienie do niej upływa 31 sierpnia 2018 r. By to zrobić, trzeba na stronie banku wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Ponadto należy:

 • Do 31 sierpnia w systemie transakcyjnym złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w ING Banku Śląskim
 • Wyrazić i nie odwołać zgód marketingowych
 • Do 31 stycznia 2019 r. w każdym z czterech dowolnych miesięcy otrzymać na konto wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 1 tys. zł w formie jednego przelewu (a nie jako suma wpływów).

Jeśli konsument nie złoży dyspozycji przelewu wynagrodzenia, a otrzymywane wpływy nie będą realizowane w formie jednego przelewu, to bonus wyniesie 100 zł.

Nagroda, która jest zwolniona z podatku dochodowego, trafi na ROR do 15 lutego 2019 r. Jeden uczestnik promocji może otrzymać jedną premię.

Uwaga! ING Bank Śląski zastrzega, że jako wpływ wynagrodzenia nie będzie traktować:

 • przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta,
 • wpłat własnych w placówkach,
 • wpłat we wpłatomatach.

Potencjalny zysk a koszty utrzymania konta w ING Banku Śląskim

Jak widać, wymagania uprawniające do otrzymania nagrody są bardzo proste. Profit też jest atrakcyjny. A co z kosztami?

Te w dużej mierze zależą od taryfy posiadanego rachunku, ale mogą się zamknąć w kwocie 0 zł. Cechą wspólną Konta Direct i Konta Mobi jest brak opłaty za prowadzenie konta i przelewy internetowe oraz 2,5-zł danina za drugą i kolejną w danym miesiącu wypłatę z obcego bankomatu w Polsce. Klienci ING Banku Śląskiego bez prowizji pobiorą gotówkę z maszyn własnych i Planet Cash.

W przypadku Konta ING Direct występuje też opłata za obsługę karty debetowej, która wynosi 7 zł. Bank nie nalicza jej po wykonaniu plastikiem obrotów w wysokości min. 300 zł miesięcznie.

W przypadku Konta ING Mobi (klienci w wieku 13-26 lat) nie ma opłaty za instrument płatniczy. Ponadto posiadacze tego rachunku mogą realizować darmowe wypłaty Blikiem z dowolnej maszyny w kraju.

Najgorzej wypada Konto Komfort. Za jego prowadzenie płaci się 12 zł miesięcznie bez możliwości zwolnienia. Występuje również opłata warunkowa za kartę. Darmowe są za to wszystkie wypłaty z obcych bankomatów w kraju.

Warto także wspomnieć o innych  ciekawych promocjach kont w ING:

 

6.5 Ocena Łączna
1 opinie
Promocja "Zyskaj 120 zł za pensję"

Jeśli jesteśmy klientami ING Banku Śląskiego i otrzymamy od niego zaproszenie do udziału w promocji „Zyskaj do 120 zł za pensję” , grzechem byłoby z niego nie skorzystać. Nawet uwzględniając ewentualne opłaty za kartę, których przecież można uniknąć, klient wychodzi na tej ofercie zdecydowanie na plus.

9Ocena Redakcji
Ocena
9
4Ocena Użytkowników
Ocena
4
ZALETY
 • łatwe warunki
WADY
 • tylko na zaproszenie
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  mecenas 7 Sierpień 2018 12:53
  Ocena
  40

  w jej regulaminie (w zał.) czytamy o zaproszeniach wysyłanych tylko do pewnego grona klientów banku. Po wzięciu udziału i przekazaniu swojego wynagrodzenia na konto ING, po 4 wypłatach dostaniemy od banku 100, lub 120 złotych nagrody – kuszący profit za coś, co i tak dzieje się automatycznie.

  Otwierając konto direct na początku maja, po trafieniu na promocję, napisałem wiadomość w Moje ING do banku, z zapytaniem jakie warunki ewentualnie muszę spełnić, aby zostać zaproszonym do promocji, z dopiskiem, że chętnie przeniosę swoje wynagrodzenie a nawet zamknę konto u konkurencji. Dodam, że wcześniej wyraziłem zgodę na wszystkie zgody marketingowe.

  W odpowiedzi otrzymałem:

  “Panie XXX,

  w promocji “Zyskaj do 120 zł za pensję” bierze udział tylko zaproszona grupa klientów. Pan nie otrzymała takiego zaproszenia i nie możemy dopisać Pana do udziału w tej promocji.

  Aktualne promocje znajdzie w bankowości elektronicznej po zalogowaniu w zakładce Oferta ING, następnie Promocje.

  Niewykluczone, że w przyszłych edycjach tej promocji, jeśli się pojawi, zaprosimy Pana do udziału.

  Z pozdrowieniami

  pani Joanna, specjalista ds. relacji z klientem (nazwisko usunąłęm)”

  I tutaj pytania:

  – ktoś z Was dostał się do promocji? Jak długi macie staż w ING?

  – ja wiem, że moja studencka wypłata to nieduży zastrzyk pieniędzy dla banku, ale czy nie warto tworzyć takich promocji dla wszystkich np. nowych klientów, zastanawiających się nad dyspozycją pensji?

  - WADY: niejasne kryteria przydziału zaproszeń do promocji
  Pomocne(1) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0