Rekordowe 3000 zł za otwarcie konta Citigold w Citibanku + Lokata na 5,5%

Masz co najmniej 450.000 zł i chcesz je bezpiecznie przechować w polskim oddziale amerykańskiego banku? Ulokuj je w Citi Handlowym na 7 miesięcy. Bez żadnych warunków zyskasz na tym 3000 zł. Do tego dochodzą odsetki od oszczędności oraz liczne korzyści, w tym bardzo korzystne kursy wymiany walut online i lokata powitalna 5,5%.

Zwykle w promocjach organizowanych przez banki można otrzymać do kilkuset złotych premii. Nie dla każdego jest to atrakcyjna nagroda. Dlatego tym bardziej warto zainteresować się ofertą Citi Handlowego.

Dla kogo jest promocja i ile można zyskać?

W ramach akcji „Citigold – świat stabilnych finansów” proponuje on 3000 zł za otwarcie konta osobistego Citigold. To kwota znacząca nawet dla osób mających spory majątek, które przeważnie nie interesują się tego typu promocjami.

Do tego bank dorzuca bonusy. Chodzi m.in. o lokatę powitalną 5,5%  w skali roku, darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, korzystne kursy wymiany walut czy bezpłatny wstęp do saloników na największych lotniskach w Polsce.

Trwająca do 4 sierpnia akcja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie miały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku po 1 stycznia 2020.

Okres karencji jest więc dość długi, ale nagroda wysoka.

Uwaga! Liczba uczestników promocji wynosi 270 osób.
powrót do menu ↑

Jak zdobyć 3000 zł za otwarcie konta Citigold?

Jak zdobyć 3000 zł krok po kroku?

1Do 4 sierpnia lub osiągnięcia limitu uczestników złożyć wniosek za pomocą dedykowanej strony promocji i zawrzeć umowę o konto Citigold.

Przejdź na stronę promocji

Na stronie promocji należy wypełnić prosty formularz kontaktowy (konsultant oddzwoni do nas w ciągu 48 godzin) lub wybrać kontakt z dyrektorem regionalnym.

2W ciągu 10 dni od otwarcia ROR-u zaakceptować regulamin promocji.

Można to zrobić również w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem.

3Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta uzyskać saldo dzienne środków w wysokości min. 450 tys. zł, a następnie utrzymać je przez kolejnych min. 7 z 9 miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta.

Nie musimy trzymać pieniędzy na nieoprocentowanym koncie osobistym. Przy wyliczaniu salda bank bierze bowiem pod uwagę sumę środków znajdujących się na wszystkich lokatach i rachunkach klienta. By więc duże pieniądze nie leżały bezczynnie na nieoprocentowanym ROR-ze, można umieścić je na 6-miesięcznej lokacie Citigold ze stawką 5,5 % w skali roku.

Przekazanie nagrody

Premia 3000 zł za otwarcie konta Citigold zostanie wypłacona do końca 10 miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

powrót do menu ↑

Lokata Powitalna 5,5%

Nie musimy trzymać pieniędzy na nieoprocentowanym koncie osobistym. By więc duże pieniądze nie leżały bezczynnie warto skorzystać z oferty lokat Citibanku.

Najciekawszą propozycją skierowaną do wszystkich klientów Citigold bez względu na staż jest możliwość założenia 6-miesięcznej lokaty Powitalnej Citigold na 5,5% w skali roku. To całkiem przyzwoita stawka, która w połączeniu z bonusem 3000 zł na start zapewni nam solidne zyski.

Depozyt trwa 6 miesięcy i nie ma ograniczeń co do maksymalnej kwoty. Środki podlegają ochronie BFG.

powrót do menu ↑

Dodatkowe benefity

Rachunek Citigold to konto prestiżowe, zaliczane do segmentu bankowości premium. Co daje posiadaczom? Wiele przywilejów i korzyści.

Mają oni dostęp do kompleksowych analiz poszczególnych rynków z komentarzami ekspertów banku. Mogą bezpłatnie korzystać z usług profesjonalnego doradztwa inwestycyjnego, czyli mądrze ulokować swój kapitał. Licencjonowani doradcy inwestycyjni pomogą tak zainwestować pieniądze, by te pracowały nawet w okresie turbulencji i kryzysów, np. takich jak obecny.

To jednak nie koniec benefitów. Klienci z kontem Citigold mogą dwa razy w miesiącu bezpłatnie wejść do saloników Executive Lounge na największych lotniskach w Polsce (zapewnia to karta Citigold Lounge Pass).

Oprócz tego bank proponuje im atrakcyjne kursy wymiany walut. Są one zdecydowanie lepsze od tych standardowych i porównywalne z tymi dostępnymi w kantorach internetowych. To bardzo istotne w czasach słabej złotówki.

Oprócz tego klientom Citi Handlowego przysługują sięgające 50 proc. rabaty u 300 partnerów banku. Do tego dochodzą zniżki w ponad 100 restauracjach w całym kraju.

Nie zapominajmy, że Citi Handlowy to instytucja ze 150-letnią historią. Należy do renomowanego Citibanku o zasięgu globalnym. To pozwala na szybkie transferowanie środków w 16 walutach między klientami z różnych zakątków świata (usługa Citibank Global Transfers).

powrót do menu ↑

Opłaty za konto Citigold w Banku Handlowym

Prowadzenie rachunku Citigold kosztuje 220 zł miesięcznie. W cenę wliczone są pozostałe podstawowe usługi, czyli m.in. korzystne kursy wymiany walut, obsługa karty płatniczej, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów czy darmowy dostęp do saloników Executive Lounge.

Jednak opłatę można obniżyć do 30 zł miesięcznie, a nawet całkowicie jej uniknąć. W pierwszym przypadku należy utrzymać średnie miesięczne saldo w banku na poziomie min. 400 tys. zł. A tak zrobimy, jeśli chcemy otrzymać nagrodę powitalną.

Darmowe prowadzenie konta osobistego zapewni spełnienie wymogu salda oraz jednego z trzech warunków: aktywny kredyt hipoteczny w Citibanku, stan inwestycji na koniec miesiąca min. 100 tys. zł albo realizacja zleceń walutowych w trzech ostatnich pełnych miesiącach kalendarzowych na co najmniej równowartość 100 tys. zł.

Uwaga! Uczestników powyższej promocji bank dożywotnio zwalnia z konieczności spełniania jednego z trzech powyższych warunków. Oznacza to, że utrzymanie salda min. 400 000 zł zwalnia z opłat za konto.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocję Citi Handlowego można polecić zamożnym osobom, które chciałyby w bezpieczny sposób przechować majątek i przy okazji zyskać nawet 3000 zł. Taką premię otrzymają, jeśli otworzą konto Citigold i przez 7 miesięcy utrzymają w banku średnie miesięczne saldo w wysokości min. 450.000 zł. Do tego dochodzi lokata Powitalna Citigold (5,5% na 6 miesięcy) i  liczne omówione wcześniej benefity.

Konto powinno przypaść do gustu tym, którzy są aktywni finansowo, dużo podróżują, inwestują globalnie lub po prostu myślą o zachowaniu bezpieczeństwa swojego majątku w obecnych czasach.

Konto Citigold + Lokata 5,5%

Kumulacja nagród

+ 3000 zł premii i 5,5% na lokacie
Promocja zakończona
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0