Lokata Powitalna Citigold 5,5%

Sprawdź
+ 5,5% i 3000 zł premii
28 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2022.05.20

Lokata Powitalna Citigold, przyda się do zgarnięcia premii 3000 zł za otwarcie konta osobistego w Citibanku. To opcja dla posiadaczy co najmniej 450 tys. zł, którzy chcą je pomnożyć w pewny i bezpieczny sposób.

Citi Handlowy to średniej wielkości bank. Pozycjonuje się jako instytucja dla klientów lepiej sytuowanych i dużych korporacji. Jego domeną są też inwestycje.

Oczywiście bank kierowany przez Elżbietę Światopełk-Czetwertyńską przyjmuje również tradycyjne lokaty terminowe objęte ochroną BFG. Limit gwarancji wynosi równowartość 100 tys. euro w złotych.

Oprocentowanie

W ofercie Citibanku Handlowego znajdziemy m.in. Lokatę Powitalną Citigold. To depozyt, który mogą założyć posiadacze tego prestiżowego konta w ramach promocji powitalnej – “Citigold – świat stabilnych finansów”

Specyfikacja lokaty

Nazwa banku
Citi Handlowy
Nazwa lokaty
Lokata Powitalna Citigold

Warunki lokaty

Oprocentowanie
5,5%
Okres lokaty
6 miesięcy
Minimalna kwota
20000
Maksymalna kwota
300 000

Dodatkowe informacje

Klient
tylko nowy
Konto osobiste (ROR)
wymagane konto
Zerwanie lokaty przez czasem
utrata odsetek

Klienci z segmentu Citigold mogą założyć sześciomiesięczną lokatę powitalną ze stawką 5,5 w skali roku. Jej kwota minimalna wynosi 20 tys. zł, maksymalna 300 tys. zł. Kapitalizacja następuje na koniec okresu umownego.

Założenie lokaty Citigold wymaga założenia konta osobistego Citigold w ramach promocji powitalnej.

powrót do menu ↑

Promocja 3000 zł na start

promocja citigoldJeśli mamy co najmniej 400 tys. zł i nie jesteśmy jeszcze klientami Citibanku, ten zapłaci nam nawet 3000 zł za założenie konta Citigold i spełnienie prostego warunku.

Chodzi o utrzymanie średniego miesięcznego salda na wszystkich rachunkach w wysokości 450 tys. zł przez siedem kolejnych miesięcy. Wystarczy więc wpłacić je na omawianą lokatę,  a później na konto oszczędnościowe, i zaczekać trzy kwartały.

Pełna recenzja promocji znajduje się tutaj.

powrót do menu ↑

Opłaty

Założenie lokaty Citigold jest bezpłatne. Jednak utrzymanie konta Citigold wiąże się z opłatą. Ta podstawowa wynosi 220 zł miesięcznie. Możemy ją zredukować do 30 zł albo nawet 0 zł.

W pierwszym przypadku musimy utrzymać w banku saldo w wysokości 400 tys. zł. W drugim dochodzi dodatkowy warunek, np. kredyt hipoteczny, zainwestowanie min. 100 tys. zł albo wymiana walut na łącznie min. 100 tys. zł.

Uwaga! Uczestników promocji powitalnej z premią 3000 zł bank dożywotnio zwalnia z konieczności spełniania jednego z trzech powyższych warunków. Oznacza to, że utrzymanie salda min. 400 000 zł zwalnia z opłat za konto.

powrót do menu ↑

Jak założyć lokatę Citigold?

Zrobimy to przez internet. Po zalogowaniu do systemu Citibank Online przechodzimy do sekcji Lokat. Tam wybieramy interesujący nas produkt i określamy kwotę oraz pozostałe parametry.

powrót do menu ↑

Zalety i wady

Lokata Powitalna Citigold to oferta skierowana do posiadaczy dużych oszczędności, którzy jednocześnie zechcą otworzyć w Citibanku konto osobiste. Jeśli ulokują tam co najmniej 450 tys. zł na 7 miesięcy, zyskają nie tylko odsetki, ale też premię 3000 zł.

A jeśli mają więcej gotówki, mogą ulokować ją na Koncie SuperOszczędnościowym. To oprocentowane jest na 3,5 proc. (do kwoty 20 tys. zł). Przy okazji mogą również zarobić 600 zł na wyrobieniu karty kredytowej Simplicity.

Citigold + Lokata Powitalna 5,5%

Kumulacja nagród

+ 5,5% i 3000 zł premii
28 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Lokata Powitalna Citigold

9Ocena Redakcji
Ocena
9
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
ZALETY
  • oprocentowanie,
  • promocja 3000 z na start
WADY
  • dostępne tylko z ROR-em.
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0