Tanie-Konto.pl · Deutsche Bank · Konto dbNET

Konto dbNET

Opinie (80)

db

Trudno wyobrazić sobie sytuację, by bank nie gwarantował posiadaczom tradycyjnych rachunków osobistych dostępu do konta przez Internet. Coraz więcej banków do swojej oferty dołącza też konta internetowe – zwykle darmowe, lub dużo tańsze w użytkowaniu niż konta tradycyjne.

Do walki o internetowych klientów przystąpił bank z „wyższej półki”: Deutsche Bank, zorientowany przede wszystkim na zamożniejszych klientów. Jednak z konta dbNet może korzystać każdy, a w każdym razie – każdy pełnoletni klient.

Konto dbNet można założyć wyłącznie przez Internet. Opiera się ono o zasadę czterech zer. Darmowe jest otwarcie i prowadzenie konta, dostęp do bankomatów na całym świecie (!), przelewy krajowe przez Internet (zwykłe, przelewy SORBNET są płatne), wydanie karty płatniczej do rachunku. Klient ma dostęp do konta przez całą dobę przez platformę db easyNet i telefon Teleserwis. Dodatkowym bonusem dla posiadaczy dbNET jest wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Za niektóre rzeczy posiadacze konta dbNET muszą oczywiście płacić. Np. za polecenie przelewu do banku krajowego, do ZUS i Urzędu Skarbowego za pośrednictwem oddziału zapłacą 10 złotych od przelewu. Realizacja zlecenia stałego za pośrednictwem placówki banku to koszt 5 zł od każdej realizacji zlecenia.

Użytkowanie karty debetowej kosztuje 10 złotych. Ale wystarczy wykonać przy użyciu karty VISA Electron transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 700,00 zł aby uzyskać rabat w wysokości 4 zł. Poza tym z kartą wiąże się atrakcyjny pakiet korzyści IQ: 20% rabatu na książki w sklepach Empik, 300 punktów na start w Programie MasterCard® Rewardsczy teżtrakcyjny pakiet ubezpieczeń

Załóż Konto
Zobacz Szczegóły


Porównanie opłat za dbNET

dbNET - podstawowe parametry
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przelew przez Internet[zł] 0
Dostępne kartyKarta VISA Electron EMV (mikroprocesor)
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc]10/0*

* W przypadku wykonania przez Klienta przy użyciu karty transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 700,00 zł w ciągu miesiąca kalendarzowego, Klient otrzymuje rabat w wysokości określonej dla danego Pakietu
Bankomaty darmowe (bez prowizji)Wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie
Wypłaty z bankomatów w Polsce0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą0 zł
Pełna tabela opłat i prowizji
Zakładanie konta w dB NetKonto dbNET - Deutsche Bank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
1.8 na 5
33 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (80 komentarzy) :

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >>
 1. SAB
  SAB
  26.02.2017. 13:55

  Coś strasznego

  Okropne, niefunkcjonalne oprogramowanie DBnet. Najbardziej doskwiera mi: brak możliwości powiadomień sms o transakcjach, brak możliwości ustawień limitów na karcie. Do tego dziwnie wysokie opłaty za prowadzenie rachunku i wiele innych dziwnych dysfunkcji.

 2. abc
  abc
  28.01.2017. 11:06

  Beznadzieja

  Nie polecam nikomu. Kilka lat temu to było naprawdę dobre konto. Aktualnie po prostu porażka. Dodatkowe opłaty, beznadziejna platforma internetowa, kompletnie nieprzejrzysta (i po prostu brzydka :P), brak aplikacji mobilnej... Długo by wymieniać. Jednym słowem niewypał.

 3. Leo
  Leo
  28.12.2016. 13:13

  Lichwa DB

  Założyłem konto easyNet w DB w 2010 roku. Była wtedy dobra promocja 4x0zł tzn. 0zł za kartę , 0zł za konto, 0zł za przelewy, łącznie z brakiem opłat za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Dziś ten bank ździera z klientów na czym się tylko da. Pobieranie 5 zł za sprawdzenie salda własnego konta w bankomacie to już czysta lichwa. Wypłata środków z bankomatu poza DB 3 zł, opłata za kartę 8 zł przy operacjach bezgotówkowych < 500zł/mc. Oprocentowanie debetu 10%. Można zrozumieć ,że jest to pokłosie podatku bankowego PIS ale są pewne granice dojenia klientów i o tym szanowny DB chyba zapomniał w swojej polityce jakości.

 4. Mac
  Mac
  25.12.2016. 17:41

  auf wiedersehen

  Jestem bardzo rozczarowany tym bankiem. Mam wrażenie, że utknęli gdzieś w latach 90.
  Wysoka opłata za kartę oraz warunki zwolnienia z jej opłat, w przeciwieństwie do konkurencji.
  Bardzo archaiczny system transakcyjny. Brak aplikacji mobilnej.
  Brak przelewów ekspresowych.
  Przelewy księgują się bardzo długo.
  Bardzo mało oddziałów. We Wrocławiu jeszcze tragedii nie ma, lecz w innych to podobno dramat lub brak :P
  Karty są tragicznej jakości. Nie trzeba ich nawet intensywnie używać, aby się wytarły.

  Jakieś pozytywy?
  Kiedyś było ich więcej, teraz im nawet Kopernik na debetówce nie pomoże.

 5. BigBen
  BigBen
  18.09.2016. 18:25

  Zapomnij o DB

  To faktycznie było jedno z najlepszych kont - nie kosztowało zupełnie nic z darmowymi bankomatami na całym świecie włącznie, co niech zakonotuje sobie kretyn o imieniu Robert. Dlatego założyłem konto dbNET i faktycznie przez 6 lat nie narzekałem - konto nic nie kosztowało, żadnych problemów z obsługą. W tym roku zaczęli naliczać prowizję od karty VISA, jeśli nie osiągnie się limitu płatności 700 zł miesięcznie; mam konto wspólne z żoną, więc razem 1400 (!). Od listopada wprowadzają prowizje od wypłat z wszystkich bankomatów poza DB (i cały szereg prowizji dla innych wersji kont). W związku z tym likwiduję to konto niezwłocznie i na pewno nie polecam nikomu.

 6. Robert
  Robert
  25.08.2016. 19:44

  Opinia

  Witam piszecie takie glupoty ze az glowa boli,kazdy bank musi zarabiac ,zadnym banku nic niema zadarmo,ja placilem ing bank za prowadzenie karty czy konta jak to woli,8zl bylo ,plussms plus jeszcze cos bylo,wszystkie banki maja tak zwany haczyk,czy jak jakis cembal do entej potegi nieumie lub nierozumie umow,to niech niezaklada zadnych kant,niema darmowych kant,za wszystko sie placi ,niema nic za darmo,a ze banki oferuja darmowe prowadzenie i itp ,to sie mylicie,od kazdej platnosci karta banki pobieraja prowizje ino wy glaby nawet tego niewidzicie,niema banku darmowego za wszystkie produkty bankowe trzeba placic,ktore dla waszych glow sa niewidoczne i niepojetne,nawet niewiecie ile miesiecznie banki zdzieraja z was ,jezeli szukasz darmowych kant i bankowych produktow to nieszukaja w bankach bo nieznajdziesz ciemnoty.10

 7. wojtek
  wojtek
  02.08.2016. 06:47

  nie polecam - zdecydowanie

  Póki miałem kredyt hipoteczny nic nie mogłem zrobić, po jego spłacie spotkała mnie niemiła niespodzianka pobierania 10 zł jeśli nie wykonam transakcji bezgotówkowych za 700 zł. Ostatnie 2 miesiące transakcje na 680 zł i 618 - oczywiście -20 zł na koncie. Mam dość. Dodam ze wpływają przelewy do banku z wynagrodzenia w sumie ponad 5000 zł co miesiąc. Deutsche Bank ma w d...pie klientów taka jest prawda

 8. F00x
  F00x
  02.05.2016. 10:54

  Spoko

  Jak dla mnie konto dbNet jest jak najbardziej Ok. Posiadam od kilku lat. Przesiadlem sie z eKonta mBanku jak wprowadzili paskudny "spolecznosciowy" interfejs i zablokowali mozliwosc korzystania ze starego.

  Byla to jedna z lepszych decyzji. Zrezygnowalem z karty, wiec nie ponosze zadnych oplat. Interfejs jest przejrzysty (nie jak syf z mBanku), przelewy ida sprawnie i bezproblemowo. Napisze krotko: jestem zadowolony.

 9. loona
  loona
  20.12.2015. 06:51

  konto dbNET

  Wahałem się dość długo,aby zdecydować się na konto internetowe,ale złożyłem,przyznam,że bardzo szybko zostało mi konto aktywowane.Liczyłem na 5 % dbLokatę,lecz dowiedziałem się,że najpierw należy założyć lokatę,a potem konto to się ma 5 %. Więc przy mojej kolejności tylko 2.5 %!
  Straciłem szansę,szybko zdecydowałem się zamknąć to konto.Opłata za kartę debetową dość wysoka 8-10 PLN,więc nie mam czego żałować.500 PL lub 700 PLN aby uniknąć opłaty to trochę dużo,tym bardziej,że mam inne zobowiązania!.
  Co myślicie o tym koncie?Ostatnio opinie na forach są raczej negatywne!

 10. Olo
  Olo
  30.11.2015. 19:23

  Zupełne dno

  Dziadowskie oprocentowanie lokat , wysokie opłaty za użytkowanie kart debetowych, brak promocji dla dotychczasowych klientów, realizacja przelewów z opóznieniem , sobota i niedziela "przelewy nieczynne", złodziejskie spready jedne z najwyższych na polskim rynku,produkty strukturyzowane wprost bezczelne, jeżeli ktoś jest ignorantem ekonomicznym niestety może dać się nabrać. Można by długo wyliczać Słowem dno.Dawno bym zrezygnował ale trzyma mnie kredyt . Jeszcze roczek i żegnam DB ozięble.Zdecydowanie nie polecam i wszystki odradzam.

 11. waldkas
  waldkas
  21.10.2015. 23:37

  Banksterka

  Miałem to jako konto rezerwowe ale jak zobaczyłem opłatę 10 PLN za prowadzenie konta to je zamknąłem bo nie lubię być robiony w balona .Podniesienie opłat i sumy transakcji o 350% to banksterka w najgorszym stylu.

 12. Barbara
  Barbara
  14.10.2015. 23:23

  Właśnie się żegnam ztym

  Kiedyś, jak zakładałam konto, wszystko było za darmo. Do czasu. Najpierw wkurzyły mnie opłaty za przelewy internetowe. Niby 0,50 zł za przelew to nie dużo, ale jak tych przelewów jest kilkanaście, to już robi różnicę. Opłaty za konto i za kartę - to był kolejny powód do niezadowolenia. Nie maja wpłatomatów , a wypłaty bezpłatnie tylko z Euronetu. Poza tym kilkudniowe opóźnienia w księgowaniu. ostatnio kilka razy zdarzyło mi się mieć odrzucone transakcje kartą w sklepie, mimo, że pieniądze były na koncie. Dzisiaj nie mogłam wypłacić pieniędzy z bankomatu, również z powodu braku środków - które były na koncie. I to już była ostatnia kropla goryczy.

 13. Beznadzieja
  Beznadzieja
  07.10.2015. 19:42

  Najgorszy bank jaki znam

  Opłaty za przelewu,opieszałość i niekompetencji pań,zakładanie konta internetowego trwało bardzo długo,problem ,opłaty za wszystko łącznie z przerwami między własnymi kontami,panie sprawiają wrażenie że nie zależy im na kliencie, likwidacja kont maklerskich trwało ok 3 tygodni bo zapominaly np powiedzieć że trzeba podejść raz jeszcze złożyć podpis OOdradzam.Odradzam

 14. andriu
  andriu
  02.10.2015. 14:34

  Czas na zmiany

  Konto było zaj...
  Gdy zakładałem wystarczyła 1 transakcja bezgotówkowa na dowolna kwotę, żeby wszystko było darmowe. Teraz 700 zł.
  Ostatnio w oddziale usłyszałem, żę DB "nigdy nie był bankiem masowym". Chyba faktycznie im nie zależy na klientach indywidualnych
  Trochę mi się przykro zrobiło...
  Nie będę ich zmuszał żeby moimi pieniędzmi obracali.

 15. 1marko
  1marko
  29.09.2015. 14:07

  nie polecam

  Nie polecam Przestarzałe zasady i nieuzasadnione podnoszenie opłat za używanie karty, którą reklamuje się jako darmową.

 16. zniesmaczona
  zniesmaczona
  01.09.2015. 23:02

  Jak to w koncu jest help😲

  Czytam te wszystkie komy i nie wierzę, właśnie założyłam tam konto, ludzie nie straszcie mnie. Więc jak to jest na prawdę? Głównie interesuje mnie wyplata z bankomatów w kraju, za ile? Utrzymanie konta miesięcznie, koszt? Spr środków na koncie. I koszt za płacenie kartą. Bardzo proszę o odpowiedź, chyba nie moze byc aż tak zle , znajomy bardzo chwalił to konto, niby wszystko za free i wgl.

 17. Best707
  Best707
  14.08.2015. 05:24

  Nie polecam

  Minusy: kolejny raz zwiększany jest limit transakcji bezgotówkowych do uzyskania zwolnienia opłaty za kartę (poprzednio z 100 zł na 200 zł z opłatą 5 zł, teraz limit minimalny transakcji zwiększony do 700 zł mięsięcznie z opłatą 10 zł) W sumie straciłem na tym ponad 50 zł nim zorientowałem się o zmianie zasad. Przelewy między własnymi kontami tylko w dni robocze, w godzinach pracy banku - takie zasady mogły się sprawdzać ale w poprzednim tysiącleciu. Oprocentowanie srodkow wlasnych bardzo niskie. Szczerze polecam... rezygnację z karty i konta. Banki powinny mieć obowiązek informowania o zmianach regulaminów i tabel opłat rowniez przez e-mail i sms a nie tylko przez wiadomości wewnętrzne systemu bankowego.
  Plusy: obecnie brak.

 18. Gos do banku DB
  Gos do banku DB
  13.08.2015. 07:48

  Dziwne podejscie DB do klientów indywidulanych

  Bardzo dziwne podejście ma DB do klientów (szczególnie indywidualnych).

  Można by odnieść wrażenie iż na siłę próbuje ich zniechęcić do posiadania konta:
  - jeden z najgorszych systemów bankowości elektronicznej w naszym kraju (interfejs innych banków wyglądał tak z 5-6 lat temu...)

  - księgowanie opłat na koncie z bardzo dużym opóźnieniem (bardzo często jest problem ze stwierdzeniem faktycznego stanu środków na koncie, tym samym klient nie ma pełnej możliwości sprawdzania dokonywanych obciążeń)

  - gigantyczne opłaty na tle konkurencji......
  - mała liczba oddziałów
  - żadnych aplikacji mobilnych

  Długo by można wymieniać...... pytanie tylko czy aby napewno są to nieświadome nietrafne decyzje polityki banku?

 19. Mario
  Mario
  07.08.2015. 19:11

  Obecnie nie polecam

  Posiadam konto parę lat, ale czas się pożegnać. Samo konto jest darmowe, ale opłatę za kartę podnieśli do 10 zł. Można jej uniknąć kiedy saldo operacji bezgotówkowych będzie na min. 700 zł. Rozumiem żeby opłata była wspólna dla dwóch kart, ale jeśli ktoś posiada wspólne konto, to buli za każdą kartę z osobna. Generalnie serwis jest toporny i archaiczny, często są prace konserwacyjne i brak dostępu. Jako konto internetowe za free można przeboleć, ale za opłatę już nie. Obecnie są oferty za "0" albo za podobną opłatę dostajemy znacznie więcej.

 20. Darko
  Darko
  24.07.2015. 13:58

  Czas uciekać z tego banku

  DB miał zawsze kiepską bankowość internetową ale jakoś wytrzymywałem. Dziś patrzę a tu od 01.06.2015 r. podnieśli opłaty za konto do 10 zł. (zwolnienie jeśli robi się płatności kartą za 700 zł) - to przelało szalę goryczy. Za chwilę jadę założyć nowe konto w innym banku i bez żalu rozstaję się z DB.

  Banku NIE POLECAM.

 21. Angelo
  Angelo
  16.06.2015. 17:45

  Odrzadzam

  Jako firma męczymy się obsługą serwisu internetowego (częste kłopoty z sterownikami, przeglądarką, itd.), obsługą klienta (n.p. doradca często nie był dostępny, gdy się zmienił nikt nas nie poinformował)...i opłaty za prowadzenie konta za wynoszą 20 PLN / miesiąc.
  Niestety, zmienimy bo są już tylko nerwy.

 22. olabogabolinoga
  olabogabolinoga
  15.06.2015. 12:26

  Beznadziejne konto

  Często robię zakupy przez internet i właśnie po raz kolejny czekam już 20 minut na sms z kodem, żeby zrealizować transakcję. Jeśli komuś zależy na sprawnie działającym koncie, to na pewno nie jest to to konto. Ostatnio o 8 rano kupowałam bilet na autobus na 11.30 i do tej godziny pieniądze nie zostały przelane (a był normalny dzień, nie weekend)-musiałam kupić drugi bilet u kierowcy. Porażka i jeszcze raz porażka!

 23. Magda
  Magda
  22.05.2015. 09:01

  Archaiczny serwis internetowy i nieprofesjonalna obsługa

  Do założenia konta firmowego w DB skłoniła mnie atrakcyjna oferta. Niestety, działanie serwisu internetowego jest skandaliczne - do dokonywania wpłat do ZUS-u czy Urzędu Skarbowego służą osobne formularze, które regularnie się zacinają. W serwisie Obsługi Klienta, usłyszałam, że formularz działa poprawnie tylko w przeglądarce Internet Explorer (!) a na Mac-u to już w ogóle nie będzie działało. Pani, z którą rozmawiałam wspomniała między wierszami, że nie pierwszy klient dzwoni w tej sprawie.

  Co do obsługi klienta - w moim mieście już na etapie zakładania konta musiałam trzy razy pojawiać się w placówce gdyż zarówno w okresie przed, jak i po świętach wielkanocnych za każdym razem brakowało tej jednej, jedynej pani, która zajmuje się zakładaniem kont firmowych. Domyślam się, że w tym przypadku w różnych miastach może to wyglądać lepiej lub gorzej, jednak serwis internetowy to już działanie o znacznie szerszym zasięgu, a zawodzi bezlitośnie.

  Podsumowując - atrakcyjne warunki proponowane przez DB przypłaca się później zbędnymi nerwami, korzystaniem z archaicznego serwisu internetowego i nieprofesjonalną obsługą. Niestety, odradzam.

 24. Eric
  Eric
  08.04.2015. 10:31

  Rezygnuję niebawem

  Jak chyba już wiadomo, podnoszą od 1 czerwca limit płatności kartą aby nie płacić za nią 10 zł. Ma to być min. 700 zł. Dziękuję! Nie skorzystam, faktycznie bank zorientowany na klientów z wyższej półki a tych z niższej zaczyna skutecznie odstraszać. Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 24H również sukcesywnie obniżano, obecnie wynosi chyba 1%. Pewnie z czasem jeszcze zmaleje do 0,5%. Rezygnuję niebawem z tego konta po wielu latach jego posiadania. Wybiorę chyba ING Direct.

 25. ks
  ks
  05.04.2015. 21:15

  dotąd było dobrze:)

  a jednak od czerwca podnoszą limit zapłaty kartą do 700 zł/mies. lub 10 zł za kartę i tu im podziękuję podobnie jak moja rodzina również :)

 26. teka
  teka
  24.01.2015. 12:24

  konto dbnet - rekomendacja "uciekaj"

  zostałem zwabiony obietnicami bezpłatnego - niestety tak nie jest; ostatnio po 3 latach regularnych wpływów chciałem uruchomić debet w koncie (potrzebowałem szybko gotówki) - na co wyszło? papierów więcej niż przy występowaniu o kredyt w obcym banku, a czas uruchomienia to co najmniej 3 dni robocze - uciekam gdzie indziej.

 27. Ania
  Ania
  01.12.2014. 16:48

  nie polecam

  Jestem juz kilka ładnych lat klientka DB. Z przyzwyczajenia i wygody. Ostatnio jednak zaczełam trochę szukać w sieci rankingów kont internetowych i doszłam do wniosku, że pobieranie opłat za prowadzenie rachunku w tym czasie to juz lekka przesada. Jako jeden z niewielu banków DB pobiera opłaty, choć w rankingu widzę, ze niby nie pobiera. Do tego dochodzi opłata roczna za limit kredytowy,z którego nie korzystam. Słowem zdzierstwo!!! Wypłaty i przelewy za darmo, fakt. Ale wiekszoscv banków tez ma za darmo. Przelew podatku 5 zł. Dodam, ze miesięczne wpływy na konto to ponad 20 tys. Dlatego uciekam z tego banku. chyba sie w nim zasiedzialam i dlatego juz o takich klientów bank nie dba!

 28. Anonim
  Anonim
  06.11.2014. 12:59

  Opinia

  Mam od półtora roku konto i raczej z niego zrezygnuje:
  1. Dokonując przelewu z odroczonym terminem (np. "zapłać" za 7 dni) pieniądze są zamrożone i nie można tego polecenia za chiny cofnąć.
  2. Często miałem sytuację ze dokonałem przelewu a nie było go widać ani w przelewach realizowanych, ani wykonanych przez wiele godzin. Sądząc ze wyskoczył jakiś bład i przelew nie został dokonany dublowałem płatności, po czym po paru dniach okazywało się ze zapłaciłem 2 razy.
  3. Po dokonaniu płatności pieniądze blokowane sa z dużym opóźnieniem. Może się okazać ze środków brak a zapłacic dalej mozną.
  4. Na początku był problem techniczny z logowaniem do system. Aktywowane hasła do konta resetowały się same kilkukrotnie co powodowało, że nie mogłem korzystać z konta. Problem usunięto po 4 interwencjach.
  5. Rosnące opłaty za wszystko i spadające odsetki za konto oszczędnościowe.
  6. Najlepsze na koniec - połączenie z konsultantem to przyjemnosć typu audiotele za symboliczne kilka złoty za minutę. Tam trzeba aktywowac konto (w moim przypadku kilka razy) i zgłaszać jakieś problemy.

  Są oczywiście i zalety typu darmowe bankomaty w Pałej polsce i za granicą, ale przypuszczam ze niebawem i to ulegnie zmianie.

 29. Wojciech
  Wojciech
  29.08.2014. 14:30

  Jak doić klienta

  Witam,
  Od 1.08.2014 nastąpiła znaczna zmiana stawek za użytkowanie konta dbnet Koneser, które zmieniono na db Open. A więc podniesiono wiele opłat za przelewy internetowe, wprowadzając je jako ELIXIR, z płatnością 0,50 zł. Zniesiono
  niskie oprocentowanie konta osobistego z 1% na 0%.
  Wprowadzono opłaty, za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, innych niż Deutsche Bank, w wysokości co najmniej 8 zł. Dodatkowych , różnych opłat, wprowadzono więcej. Zniesiono wiele warunków darmowych ubezpieczeń i pomocy technicznych dla dotychczasowych posiadaczy kont w ramach pakietu db Koneser.
  Warto zatem zapoznać się z wprowadzonymi od 1.08.2014r. zmianami prowadzenia rachunków w Deutsche Banku Plska S.A.
  Zaczynają więc coraz bardziej doić swoich klientów.
  Pozdrawiam.

 30. Kris
  Kris
  16.08.2014. 22:03

  SZCZERZE ODRADZAM.

  SZCZERZE ODRADZAM.
  Przeszedłem do tego banku skuszony obietnicą darmowego konta. W ostatnim miesiącu zmiana w tabeli opłat. Konto walutowe nie jest już darmowe a opłata za kartę podniesiona z 0 zł na 5 zł. DB podcina gałąż na której siedzi.

 31. Petent Deutsche Bank
  Petent Deutsche Bank
  02.07.2014. 09:16

  DBNet już nie całkowiecie darmowe dla wszystkich!!

  "Frankowicze!"

  Jeśli masz konto DBNet w DB i dodatkowo walutowe konto oszczędnościowo – rozliczeniowe np w CHF, gdyż spłacasz przez nie kredyt hipoteczny, to od 01.08.2014 DB wprowadza za jego prowadzenie opłaty, 8zł/miesiąc. Do 31.07.2014 konto walutowe jest jeszcze darmowe.

  linki:
  tu sprawdzisz jak jest teraz i do końca lipca (w tabeli pozycja 2.3):

  https://www.deutschebank.pl/file-3068229.bdoc?pm=text&pc=tutaj


  tutaj sprawdzisz jak będzie od 01.08.2014 (w tabeli pozycja 2.3 strona 3/14):

  https://www.deutschebank.pl/file-7176203.bdoc?pm=text&pc=https://www.deutschebank.pl/file-7176203.bdoc

 32. klient
  klient
  03.06.2014. 20:07

  dziwne , u mnie działa

  Mam już jakiś czas konto db-net którego nie używam oraz kartę za "0" i na koniec miesiąca na wyciągu nie mam żadnych prowizji czy inny kwot z minusem , więc o czym mowa ?? skoro jest za darmo

 33. siwyy
  siwyy
  03.06.2014. 01:19

  Zdziwiony

  Naprawdę jestem zdziwiony, czytając te komentarze. Posiadam konto DB Net ok. 5 lat i nigdy nie zapłaciłem ani złotówki za prowadzenie ani kartę. Jest to konto typowo internetowe. W oddziale nie byłem nigdy, bo nie miałem takiej potrzeby. Wszystkie bankomaty za free, tak samo przelewy. Robię przez nie wszystkie opłaty co miesiąc i nigdy nie było problemu, że przelew długo idzie. Moim zdaniem konto genialne. A że ktoś zapłacił 10 zł za przelew wewnętrzny, bo wyczerpał limit, no to sorry, ale po to jest umowa, żeby ją przeczytać a nie mieć pretensje do całego świata. Jak najbardziej polecam. Pozdrawiam...

 34. Petent Deutche Bank
  Petent Deutche Bank
  22.05.2014. 13:18

  płać 15,5 zł miesięcznie za konto, albo....

  płać 15,5 zł miesięcznie za konto, albo....

  zanim staniesz się klientem DB przeczytaj Deutsche Bank 'best practice':

  http://samcik.blox.pl/2012/10/Ultimatum-banku-dla-kredytobiorcy-plac-15-5-zl.html

 35. nowy
  nowy
  18.05.2014. 15:56

  Opinia

  szybkie założenie, bezproblemowy kontakt, na razie konsultant zawsze odbiera a kurier nie miał problemu żeby przyjechać wieczorem

 36. Hans
  Hans
  14.03.2014. 05:58

  Nowa oferta w DB

  Od 13. marca DB wprowadza nową debetówke i kredytówkę, obie w okresie promocji można dostać za darmo na zawsze. A myślałem, że tylko citi bank jest mistrzem w kartach za free.

 37. waleczny
  waleczny
  11.03.2014. 19:53

  dbNET pozew zbiorowy

  Kto z Państwa pytał, sprawdzał, jakie przesłanki wystąpiły, że Deutsche wprowadził opłaty? Ja sprawdziłem. Nie wystąpiły żadne. Złóżmy pozew zbiorowy. Poddać się, zerwać umowę z Deutsche?, o nie, walczymy. Zbieram chętnych na maila: konto.b@gmail.com

 38. alilin
  alilin
  23.02.2014. 22:53

  masakra

  ...jak dla mnie porazka...ciezko cokolwieg zalatwic.przelewy dluuugo.... dodzwonic sie to wogole kpina,,,,i oplaty....najgorszy bank jaki znam

 39. Zrwnowaony
  Zrwnowaony
  23.02.2014. 06:54

  Dobra rada

  Kochani! Po co się tak irytować? Wystarczy zmienić bank, lepszych ofert niż ta niemiecka jest wiele. Proste? Proste!

 40. Aleksander Pietrzak
  Aleksander Pietrzak
  09.01.2014. 15:01

  Bank

  Bank pracuje jak Arabowie - powoli, opieszale.Oprocentowanie lokat b.słabiutkie. Zamierzam z niego zrezygnować.

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >>

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: