Tanie-Konto.pl · Millennium Bank · Konto 360

Konto 360

Opinie (20)

Millenium Bank

Millenium Bank starając się dotrzeć do nowych grup klientów oferuje im między innymi Konto 360°. Co ciekawe, oferuje je aż w trzech wariantach, każdy może więc wybrać ten, który mu najbardziej odpowiada.

Dla kogo konto 360 Millenium

Konto 360° to nie jedna, ale aż trzy propozycje. Dwie pierwsze są nieco tańsze, charakteryzują się jednak pewnymi ograniczeniami, wśród których na szczególną uwagę zasługuje te, które wiąże się z wiekiem właściciela. Są skierowane odpowiednio do młodzieży szkolnej i studentów, a ponieważ możemy określać je mianem kont przejściowych, pominiemy je w naszej analizie. Konto podstawowe nie zawiera ograniczeń wiekowych, mogą z niego korzystać przy tym nie tylko nowi klienci, ale również osoby, które miały już wcześniej doświadczenia z Millenium Bankiem.

Opłaty w Koncie 360°

Konto 360 - podstawowe opłaty
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0 zł lub 8 zł *
Przelew przez Internet [zł] 0
Dostępne kartyMillennium Visa
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc]0 zł lub 7 zł *
Bankomaty darmowe (bez prowizji)0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą lub Millennium *
Wypłaty z innych bankomatów w Polsce0 zł wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą lub 1 zł BZ WBK, Cash4you, 5 zł inne *
Wypłaty z bankomatów za granicą [zł]2,5% nie mniej niż 9 zł
* Zwolnienie z opłat ma miejsce jeżeli Twoje miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 1 000 zł oraz co najmniej raz w miesiącu za zakupy zapłacisz kartą do konta 360.
W przypadku osób w wieku 18–26 lat posiadających konto 360 Student, zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów mam miejsce w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Nie są wymagane określone miesięczne wpływy na konto.
Zobacz Szczegóły

Już na wstępie warto zauważyć, że Konto 360° nie zawsze jest jednakowo opłacalne. Mówimy o rozwiązaniu skierowanym przede wszystkim do tych osób, które mogą pochwalić się miesięcznymi wpływami wynoszącymi przynajmniej 1000 PLN , bank stawia więc na współpracę z tymi, klientami, którzy mogą się pochwalić choćby względną niezależnością finansową.
Co wcale nie mniej istotne, konto nie będzie atrakcyjne i wówczas, gdy przynajmniej raz w miesiącu nie dokonamy transakcji bezgotówkowej z wykorzystaniem karty debetowej . Warto pamiętać i o tym, że jedynie jednoczesne spełnienie obu warunków jest w stanie zapewnić nam zwolnienie z opłat.

Osoby, które korzystają z Konta 360° radzą przy tym, aby transakcji z wykorzystaniem karty debetowej nie zostawiać na ostatnią chwilę, może się bowiem okazać, że wcale nie zostanie ona zaksięgowana tak szybko, jak tego oczekujemy.

Gdy spełnimy wymogi stawiane nam przez bank możemy liczyć na:

 • bezpłatne prowadzenie konta,
 • bezpłatną kartę płatniczą Visa,
 • zwolnienie z opłat z tytułu korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • zwolnienie z opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą (co jest możliwością dość rzadko stwarzaną przez banki),
 • bezpłatne przelewy internetowe,
 • zwolnienie z opłat za korzystanie z karty,

Konto 360 stopni Student

Warunek ten nie dotyczy posiadaczy konta 360 stopni Student, w ich przypadku nie jest konieczne regularne zasilanie konta, by uzyskać zwolnienie z podstawowych opłat.

Dodatkowe korzyści

Konto zaproponowane nam przez Millenium Bank może chronić nas o wiele lepiej niż inne produkty dostępne na rynku. Jest to możliwe dzięki Pakietowi Bardzo Korzystnemu – pakietowi ubezpieczeniowemu, który przez pierwszy rok mamy za darmo, potem zaś korzystamy z niego płacąc 4,99 PLN za miesiąc. Pakiet obejmuje między innymi: pomoc medyczną w przypadku poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, pomoc domową w przypadku zdarzenia losowego, a nawet pomoc IT, gdy zepsuje się nam telefon, komputer stacjonarny lub tablet. Oczywiście, wsparcie nie jest nieograniczone, w ciągu roku możemy jednak skorzystać nawet z siedmiu interwencji.

Promocja do 30.06.2017 r. - zyskaj nawet 360 zł premii

Otwierając Konto 360° do 30 czerwca 2017 r. możesz zyskać nawet 360 zł premii!

Jak to działa? Po prostu otrzymujesz premię 2% płatności kartą (do 30 zł miesięcznie) oraz 5% płatności BLIKIEM (do 30 zł miesięcznie). Szczegóły dostępne są tutaj.

Zobacz Szczegóły
Konto 360 - Millennium Bank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
3.75 na 5
22 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (20 komentarzy) :

 1. reaper
  reaper
  27.11.2016. 18:05

  Wysokie prowizje (oprocentowanie)

  Witam, jeśli chodzi o prowadzenie konta jak i opłaty to nie mam na razie jakichkolwiek zastrzeżeń, dlatego też nie rozumiem niektórych komentarzy. Ludzie na ślepo coś podpisują a później są zdziwieni. Regulamin mówi jasno: kiedy i za co są pobierane opłaty.

  Jedynym minusem tego banku są wysokie prowizje ( lub oprocentowanie) kredytu w stosunku do innych banków, np.:

  I - kredyt 5000PLN na 10mcy, bez ubezpieczenia, z opcją przelewania wynagrodzenia do banku:

  1. Bank Millennium: rata 594zł= 5940zł
  2. ING Bank: rata 562.35= 5623,5zł

  Jak widać różnica: 316.50zł pomiędzy bankami na korzyść ING.
  Porównując do innych banków to Millennium jest najdroższe średnio o 150zł.

  II - kredyt 10000PLN na 36mcy, bez ubezpieczenia, z opcją przelewania wynagrodzenia do banku:

  1. Bank Millennium: rata 362zł= 13032zł
  2. Ing Bank: rata: 343,30zł= 12.358,8
  Różnica 673,2zł.

  Tyle w tym temacie, być może komuś się przyda porada. Nie chodzi tu o negowanie banku, ponieważ z jednej strony ma super warunki co przyciąga klienta a z drugiej strony odpycha. Pozdrawiam.

 2. awa2016
  awa2016
  01.09.2016. 20:55

  przewalutowanie

  co do wyplat z bankomatow to oczywiscie ze nie placisz za sam a wyplate z bankomatu jako za czynnosc ale wiadomo ze jak masz konto w pln a wyplacasz w eur to jest przewalutowanie i za to zaplacisz. ale to jest oczywiste w wiekszosci bankow. dlatego tutaj radzilbym przyjrzec sie ofercie konta osobistego w bnp paribas poniewaz tam jesli bedac za granica wyplacisz kase z ich bankomatu zagranicznego to zwroca ci roznice za przewalutowanie w nastepnym miesiacu. ale dotyczy to tylko ich bankomatow. zawsze to cos.

 3. awa2016
  awa2016
  01.09.2016. 20:49

  stabilne konto 360

  oplaty sa podnoszone systematycznie? niby kiedy? mam tam konto od 2014 (napisalem tu pierwszy post o tym koncie pod nickiem awa dwa lata temu) i nic do tej pory sie nie zmienilo.


  jesli podajecie ze oplaty sie zmienily to napiszcie jakie i na jakim koncie. bo na standardowym koncie oszczednosciowym nie zmienilo sie nic. ja mam konto student ale na zwyklym koncie 360 tez to tak wyglada.  jedyne na co trzeba uwazac to absolutnie nie placic karta KREDYTOWA na poczcie czy w kasynie czy np jesli ktos ma w pracy kantyne eurest i doladowywuje karte na lunche bo to nie jest traktowane jako platnosc gotowka ale wyplata z bankomatu

  tak samo w przypadku karty DEBETOWEJ platnosc na poczcie i w kasynach jest traktowana jako wyplata za ktora bank pobiera prowizje (szczegoly sa w tabeli oplat i prowizji)

  to jest tu jedyna rzecz na ktora bym uwazal - czyli kasyna, salony gier itp oraz poczta polska.

  rowniez mozna zrezygnowac z wszystkich ubezpieczen do kart jakie oferuja bez konsekwencji.

  zniesiono rowniez oplate za to ze wyplacasz kase podczas robienia zakupow np w zabce. kiedys to bylo 50 gr teraz 0 zl.


  poczta polska w tym roku instaluje terminale platnicze u siebie wiec do konca roku i ta oplata zniknie.
  wiec zmiany na plus.

  oplata za przelew natychmiastowy to 5 zl.

  i to o czym juz pisalem w 2014 roku czyli

  w bankomatach sprawdzenie salda darmowe tylko w bankomatach milenium
  wydruk salda płatny, pokazanie salda rachunku na ekranie bankomatu jest darmowe

  mało wpłatomatów i to sie raczej nie zmieni

 4. Tom
  Tom
  15.08.2016. 16:59

  Konto 360 is OK

  Mam konto od połowy lipca i jest OK. Dziwna polityka banku odnośnie przelewów wewnętrznych, bo nie są realizowane po 21.30 oraz w dni wolne, ale jest SPOSÓB, czyli przelewy na telefon, które są bezpłatne, ekspresowe i nie tylko w ramach Millennium, ale też do innych banków. Darmowość konta łatwa do uzyskania, więc nic nie pozostaje, tylko brać. Mam nadzieję, że nie pogorszą warunków prowadzenia konta, tak jak to zrobił Alior Sync, a obecny T-Moblie Usługi Bankowe gdzie miałem konto przez ostatnie 3 lata.

 5. Zibi
  Zibi
  09.08.2016. 21:20

  prowizje i opłaty

  Opłaty są podnoszone systematycznie a aneksy do umowy dotyczące zmian opłat i prowizji przysyłane co najmniej kilka razy w roku. Promocje zagmatwane i nieprecyzyjne np. obecna z oprocentowaniem dla nowych środków, nigdy nie wiadomo jaka część Twoich środków bierze w niej udział.
  Przelewy (drugie i następne)nawet między własnymi kontaki tego banku płatne. Czarę goryczy przelewa ostatnie zestawienie za korzystanie z karty kredytowej kuny chorwackie przeliczane po kosmicznym kursie 6,10 a w innych bankach były 5,80 i do tego dodatkowo wysoka opłata prowizyjna np. przy wypłacie ok 600zł opłata wyniosła ok 35 zł. Właśnie rozglądam się za nowym kontem

 6. aanonim
  aanonim
  28.12.2015. 11:25

  prowizje itp

  Pisze,ze za przelewy internetowe nie pobiera bank prowizji,a to nieprawda.Ostatnio miałem na tym koncie pieniadze,gdy przelewałem na inne ,powiedzmy,że sudent czy dobre konto, za każdym razem wzięto mi prowizje i to wysoka,ok 8 zł za każda.niepopłacalna sytuaja,nie informowano o tym.Poczułem się poszkodowanym.

 7. brad
  brad
  27.11.2015. 09:10

  150 zł

  Interesowało mnie to konto, ale nie zdążyłem złożyć wniosku w okresie promocji.

 8. Wkurzony
  Wkurzony
  20.10.2015. 05:18

  Opinia

  Przy podpisywaniu umowy wszystko było ok miało być większość transakcji i prowadzenie konta darmowe... Konto walutowe tez było darmowe ale do czasu.. Zmieniają warunki umowy wedle swojego widzimisię narzucają jakieś śmieszne drobne opłaty... Rezygnuje z tego banku za to ze mnie kroji z kasy na drobne sumy za opłaty których wcześniej nie ponosiłem

 9. Quako
  Quako
  06.08.2015. 13:56

  Malkontenci

  Jak widze komentarze w stylu "nie doczytałem umowy a teraz musze płacić, pieprzyć ten bank" to mi sie rzygać chce. Ludzie nauczcie sie odpowiedzialności, podpisywanie umowy to nie jest dziecinada, no ale wiadomo kredycik przyznany kaska jest to czym predzej podpisik i jest fajnie... do czasu.

  Polacy są strasznie krótkowzroczni, i mam wrażenie, że w tym kraju liberalny system by się położył, za duzo ludzi którzy muszą być trzymani za rączke.

  Wracając do konta - Nie jest może idealne (nie ma takiego), ale ma wszystko co czego wymagam od nowoczesnego konta. Mam 24 lata, stałą pracę i brak potrzeb kredytowych. Warunki jakie otrzymałem od tego banku są nie do przebicia przez konkurencje. Wcześniej przez długie lata korzystałem z BZWBK, ale to jak ostatnio traktują klienta jest niewybaczalne, i nie mam zamiaru tego dłużej znosić.

  Pozdrawiam wszystkich rozsądnych ludzi.

 10. marek
  marek
  03.08.2015. 23:09

  Wpłata w banku

  Pieniądze mozna wplacić bez prowizji tylko na konto oszczędnościowe!!! a nie internetowe!!! Zwróćcie na to uwagę...

 11. marek
  marek
  03.08.2015. 23:05

  millenium oszukuje

  Konto internetowe. Prowadzenie, gdy na koncie jest 2000 zł, prowadzenie karty wypłaty z bankomatu, przelewy internetowe miały być 0 zł. Tak było do czasu. W tej chwili za kartę 7 zł ( prowadzenie + ubezpieczenie), wpłata w banku na konto 5 zł( gdzie było też 0zł). e jest więcej niż 2000,00 10 zł.Oczywiście konto oprocentowane na 0 zł. Kiedy pisałem odwolanie, że przy podpisywaniu umowy warunki były inne otrzymałem odpowiedź: Bank ma prawo... Pytanie jakie prawo ma klient??? Chyba tylko takie, że przenosi sie do innego banku...

 12. Rysyl
  Rysyl
  20.07.2015. 19:44

  Płatności za granicą

  Konto może i darmowe , tak jak wypłaty z bankomatów za granicą , po spełnieniu warunków.
  Niestety wypłata może i darmowa, ale spread naliczany przy wypłatach z bankomatu , czy płatnością karta , jest drakoński. Nawet nie porównuje do kursu NBP, tylko w zwykłym kantorze.( cena Euro 4,16 - 4,20 a bank przelicza po kursie 4,40-4,45), więc darmowe wypłaty i płatności za granicą to tylko fikcja.

 13. Greeno
  Greeno
  11.06.2015. 00:04

  Solidne konto

  Konto 360º Banku Millennium daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach – bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i 1 płatności bezgotówkowej Kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna.

 14. eawas
  eawas
  05.06.2015. 17:23

  platnosci karta i ksiegowanie

  Osoby, które korzystają z Konta 360° radzą przy tym, aby transakcji z wykorzystaniem karty debetowej nie zostawiać na ostatnią chwilę, może się bowiem okazać, że wcale nie zostanie ona zaksięgowana tak szybko, jak tego oczekujemy.


  To jest prawda. oni sa w stanie ksiegowac jedna platnosc karta nawet do 8 dni wiec jesli zrobisz ta jedna wymagana platnosc dwa dni przed koncem miesiaca to nie licz ze ci ja w tym samym miesiacu zaksieguja. to jest w zasadzie jedyna rzecz jakiej trzeba pilnowac w przypadku tego konta.

 15. Studentka
  Studentka
  23.04.2015. 13:30

  Konto 360 Student

  Spotykam się z różnymi opiniami na temat kont bankowych, mogę więc wybierać mniej więcej świadomie. Konto 360° Student jest często chwalone nie tylko za brak opłat (wystarczy 1 transakcja kartą w miesiącu), ale i ukrytych kosztów, nie powinno więc nikogo dziwić, że mi się podoba.

  Konto ma jeszcze jeden plus, nie trzeba się martwić o konieczność stania w kolejkach, bo przez Internet da się załatwić naprawdę wszystko.

 16. Jozin
  Jozin
  09.04.2015. 21:21

  Przy stałych wpływach warto

  Dlaczego warto mieć Konto 360° w Millenium?

  Przede wszystkim dlatego, że jest rzeczywiście tanie, a w mojej opinii to najważniejszy argument.

  Podoba mi się też, że wszystko mogę robić samodzielnie i nie muszę nawet wiedzieć, gdzie się znajduje najbliższy Bank Millenium.

  Cieszę się też, że bezpłatne wypłaty z bankomatów obowiązują również za granicą, a nie tylko w Polsce.

 17. holen
  holen
  07.03.2015. 09:47

  millenium

  Bardzo fany bank, trochę już mam doświadczenia z innymi bankami i ten jak na razie 100 % spełnia moje oczekiwania, to prawda maja mało wpłatomatów, ale maja, pieniadze zawsze mozna wpłacić w kasie banku, nie jest to na pewno wirtualny bank jak np. mbank. Infolinia jak najbardziej komunikatywna i doinformowana. Bardzo fajna i intuicyjna aplikacja mobilna.
  Wszystko jak na razie na plus.

 18. jbb
  jbb
  04.03.2015. 18:37

  wpłata

  Haaaaa zajebiscie wplata bez prowizji w każdym oddziale banku. Hąaaaaaaaaaaaaa!!!

 19. wawa
  wawa
  30.12.2014. 23:11

  wpłata

  w każdej placówce milenium można wpłacić kase bez prowizji

 20. awa
  awa
  26.12.2014. 20:55

  ubezpieczenie za karte

  w koncie 360 jest opłata za ubezpieczenie karty 2,99zł
  można z niego zrezygnować
  ja zrezygnowałem i zrezygnowałem tez z płatności zbliżeniowych

  ponadto wypłata w punktach sprzedaży (cashback) od 2015 płatana bodajże 50groszy

  w bankomatach sprawdzenie salda darmowe tylko w bankomatach milenium
  wydruk salda płatny

  mało wpłatomatów


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: