Tanie-Konto.pl · Nest Bank · Konto Nest Rodzinne Oszczędności

Konto Nest Rodzinne Oszczędności

Opinie (3)

nest bank

Ile można zyskać zakładając konto Rodzinne Oszczędności w Nest Bank? Jakie warunki trzeba spełnić by uzyskać aż 30% premii? Analiza warunków i opinie klientów.

Nest Konto to dobry wybór na rozpoczęcie współpracy z Nest Bankiem nie tylko z powodu braku opłat. Rachunek daje również dostęp do innowacyjnego rachunku oszczędnościowego, którego nie znajdziemy obecnie w żadnym innym banku. Produkt, o którym mowa to Nest Rodzinne Oszczędności.

Warunki uzyskania premii za Rodzinne Oszczędności

Rachunek przyciąga uwagę oferowanymi premiami w zamian za regularne oszczędzanie, nawet do 30% zgromadzonego kapitału zgodniez z poniższym rysunkiem:

premia konto rodzinne oszczędności

Wypłata premii wymaga spełnienia kilku kluczowych warunków. Po pierwsze klient banku musi zadeklarować okres oszczędzania (5, 10 lub 15 lat) i kwotę, jaką będzie miesięcznie przelewać na rachunek oszczędnościowy.

Minimalna kwota , na jaką klient może się zdecydować to 50 zł , natomiast kwota maksymalna zależy od zadeklarowanego okresu oszczędzania.

Kwota maksymalna to:

 • 600 zł dla okresu 5 lat ,
 • 300 zł dla okresu 10 lat ,
 • 200 zł dla okresu 15 lat .

Kolejny warunek do uzyskania premii za kolejne okresy oszczędzania to brak możliwości wycofania zgromadzonych środków przed zakończeniem zadeklarowanego okresu. Na premie wpływa nie tylko czas, na jaki klient się zdecydował, ale również liczba posiadanych dzieci . Zakładając, że klient decyduje się na okres 15 lat i posiada 4 dzieci, premia za regularne oszczędzania może wynieść do 30% wartości zgromadzonych środków:

rodzinne oszczędności nest bank

Co istotne, klienci Nest Banku decydujący się na regularne oszczędzanie nie muszą ograniczać się do jednego rachunku. Na promocyjnych warunkach, każdy klient może otworzyć aż 5 kont Nest Rodzinne Oszczędności . Może to znacząco ułatwić organizacje posiadanych oszczędności ze względu na cel oszczędzania. Każdy rachunek może pracować na rożne potrzeby klientów.

Czy Konto Rodzinne Oszczędności w Nest Banku się opłaca?

Niewątpliwie długie okresy deklarowanego regularnego oszczędzania przywiązują klienta do instytucji finansowej. Tym bardziej, jeśli regularność jest warunkiem uzyskania wysokich premii pieniężnych, dodawanych do zgromadzonych środków. Z drugiej strony jest to zabieg pozwalający uświadamiać klientom, że bezpieczeństwa finansowego swojej rodziny nie zbudują z dnia na dzień, a jedynie przez systematyczność i pewne poświęcenia. Nest Bank wychodzi naprzeciw świadomym klientom i oferuje jeden z najlepszych obecnie sposobów na regularne oszczędzanie, który w innowacyjny sposób premiuje posiadanie dużej rodziny .

Regulamin Promocji Nest Rodzinne Oszczędności z Premią (pdf)

Załóż Konto na stronie Nest Banku

Wasze Opinie

Macie już założone konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności? Jeśli tak prosimy, podzielcie się swoimi obserwacjami i wnioskami? Na jak i okres i na jaką kwotę się najbardziej opłaca otworzyć to konto? Czy były jakieś problemy z założeniem itd.
Konto Nest Rodzinne Oszczędności - Nest Bank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
4.8 na 5
5 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (3 komentarzy) :

 1. Nesti
  Nesti
  18.11.2016. 00:36

  liczba kont oszczędnościowych

  Maksymalna liczba kont Rodzinne Oszczędności jakie może założyć jedna osoba w Nest Banku to 5 sztuk :) tak jest napisane i na stronie i w regulaminie.

 2. Madaa
  Madaa
  09.11.2016. 21:17

  Pytania

  Ile maksymalnie można takich kont oszczędnościowych założyć?
  1 czy 5?

  Czy można zakończyć oszczędzanie już po 1 roku inkasując oczywiście premię za dany rok?

 3. Waldi
  Waldi
  07.11.2016. 23:05

  Opłaca sie założyć na 1 rok

  Mam założone od 2 dni konto rodzinne oszczędności:
  - trójka dzieci,
  - deklarowany okres 5 lat,
  - deklarowana kwota 600 zł,

  Wg mnie najbardziej opłaca się właśnie ta konfiguracja (600 zł/miesięcznie, okres 5 lat), z tego co wyczytałem w regulaminie pieniądze można sobie już wycofać z premią za 1 rok i na tym zakończyć swoje oszczędzanie.

  Z moich wyliczeń na koniec pierwszego 1 roku powinienem zyskać:

  1. Odłożona kwota na koncie 12x600 zł = 7200 zł
  2. Premia 5% na koniec roku 720 zł * 0,05 = 360 zł
  3. Plus jeszcze standardowe oprocentowanie 1,2%

  Czyli razem coś pewnie około 400 zł - belka.


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: