Tanie-Konto.pl · PKO BP

Konto za Zero

pko bp

Konto za Zero to produkt flagowy banku PKO BP. Właściwie od niego zaczęła się cała akcja reklamowa banku z Szymonem Majewskim w roli głównej. PKO stara odświeżyć wizerunek w kierunku tańszego i przyjaznego, czyli chce dobrze. Jednak po bliższym przyjrzeniu się nowemu rachunkowi, można odnieść wrażenie, że bank nie od końca jest taki tani jakby chciał lub mógł.

Konto dla Młodych

pko bp

PKO Konto dla Młodych jak sama nazwa wskazuje to konto dedykowane osobom młodym przede wszystkim młodzieży pełnoletniej i studentom. Osoby w wieku do 26 lat, zwolnione są całkowicie z opłaty miesięcznej za prowadzenie konta.

Konto bez Granic

pko

PKO Konto bez Granic – to nowa (funkcjonuje od 16 maja) oferta PKO BP dla aktywnych klientów, którzy od swojego rachunku osobistego wiele wymagają, i są gotowi za te wymagania nawet zapłacić. W ramach zryczałtowanej opłaty klient może wykonywać praktycznie nieograniczoną liczbę transakcji. Jedynym ograniczeniem jest oczywiście stan konta.

Konto Pierwsze

pko bp

PKO BP zadbał o najmłodszych i wprowadził konto PKO Pierwsze. W założeniu ma to być pierwszy rachunek bankowy dla osób niepełnoletnich, tani, funkcjonalny, będący początkiem przygód z własnymi finansami. Rzeczywiście nic nie kosztuje, bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, darmowy dostęp do bankowości internetowej, w tym darmowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne. Za darmo wydadzą nam też kartę debetową, za użytkowanie której niestety będziemy musieli płacić miesięcznie 3 zł , ale to już mały szczegół.

Opinie (4)

Konto Pogodne

pko bp

Konto Pogodne zapewnia bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Bezpłatne krajowe przelewy internetowe, darmowy dostęp do rachunku przez system bankowości elektronicznej iPKO. Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku to 5,90 zł.

Opinie (1)

Platinium II

pko

Platinium II, nowe konto osobiste w PKO BP dla najzamożniejszych. Czy bank może pomóc w zarezerwowaniu biletu na wyścigi Formuły 1? Jak najbardziej, jeśli klient jest posiadaczem konta Platinium II w PKO BP. Z myślą o klientach z ponadprzeciętnymi dochodami (i ponadprzeciętnymi oczekiwaniami w stosunku do banku) przygotował nową ofertę – konto osobiste Platinium II.

Opinie (2)

Superkonto Oszczędne

pko

Ofensywa reklamowa PKO Banku Polskiego z Szymonem Majewskim to nie tylko widowiskowe show. Bank przygotował sporą paletę kont osobistych dla klientów, z której niemal każdy może dobrać coś skrojonego właśnie na miarę swoich potrzeb. Jedną z najciekawszych propozycji jest Superkonto Oszczędne.

Opinie (3)