Tanie-Konto.pl · T-Mobile · Konto T-Mobile

Konto T-Mobile

Opinie (127)

konto bankowe tmobile

Konto internetowe Alior Sync cieszyło się bardzo dużą popularnością zwłaszcza wśród młodych klientów chwalących jego przejrzystość, funkcjonalność, a w dużej mierze także opłacalność korzystania z niego. Zmiany na rynku przyczyniły się jego likwidacji, wiele wskazuje jednak na to, że jego następca – T-Mobile nie rozczaruje osób przyzwyczajonych do wysokich standardów i braku opłat bez gwiazdek Alior Sync.

Dla kogo T-Mobile konto?

O otwarciu konta może myśleć każdy, kto ukończył 18 lat . Warunkowo na krok taki mogą zresztą zdecydować się nawet osoby niepełnoletnie (od 13 roku życia ), choć w ich przypadku niezbędna będzie zgoda opiekunów prawnych. Co ważne, osoby zainteresowana kontem bankowym nie musi być wcale klientem T-Mobile, a korzystanie z usług Orange, Play lub Plus nie będzie w żaden sposób utrudniało wykorzystywania możliwości stwarzanych przez bankowość internetową T-Mobile.

Porównanie opłat

Konto osobiste T-Mobile - podstawowe opłaty i prowizje
Opłata za prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przelewy internetowe [zł] 0
Dostępne kartyKarta Debit MasterCard PayPass, Naklejka zbliżeniowa PayPass
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc]0 / 6 *
*Od 1 czerwca 2015 r. bank wprowadza warunkowe zwolnienie z opłaty za kartę - musi nią zostać dokonane transakcje bezgotówkowe za min. 200 zł w miesiącu.
Bankomaty darmowe (bez prowizji)Wszystkie bankomaty w Polsce
Wypłaty z innych bankomatów w Polsce0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą0 zł
Wpłaty darmowe gotówki (bez prowizji)wpłatomaty Euronet
Pełna tabela opłat i prowizji

Ile kosztuje konto bankowe w T-Mobile?

Konto Alior Sync charakteryzowało się ograniczeniem opłat do niezbędnego minimum. Nie było opłat za prowadzenie, przelewi i kartę - i to bezwarunkowo. Ta sama tendencja jest charakterystyczna także dla T-Mobile konta.
Bezpłatne jest zarówno otwarcie i prowadzenie rachunku, jak i wydanie standardowej karty debetowej (MasterCard).
Nie zapłacimy też za wydanie karty debetowej MasterCard NFC, jej wykorzystywanie oraz zastrzeżenie (aktualizacja od 1 czerwca 2015 r. użytkowanie karty będzie darmowe pod warunkiem dokonania nią transakcji za min. 200 zł / miesiąc).
Bezpłatne są też przelewy zewnętrzne przez Internet oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów bez względu na to, czy znajdują się one w kraju, czy też poza jego granicami.
Miłośnicy oszczędności mogą też bez dodatkowych opłat wpłacać i wypłacać pieniądze w oddziałach T-Mobile Usługi Bankowe.

Oczywiście, niektóre usługi związane z T-Mobile kontem wiążą się z koniecznością wydania pewnych pieniędzy, jednak są to usługi nie "podstawowe" ale "dodatkowe". Tak jest między innymi w przypadku wydania karty w postaci naklejki zbliżeniowej (15 PLN), zlecenia przelewu zewnętrznego w „wirtualnym oddziale” banku (5 złotych), przelewu zewnętrznego w placówce T-Mobile Usługi Bankowe (10 PLN) oraz w odniesieniu do wpłaty gotówki we wpłatomacie sieci Euronet (trzy pierwsze wpłaty w miesiącu są bezpłatne, potem zaś prowizja wynosi 0,5 procent wpłacanej kwoty, minimum 1 PLN).

Masz telefon w T-Mobile, masz łatwiej!

T-Mobile konto zostało stworzone z myślą o wszystkich zainteresowanych nim osobach bez względu na to, z jakim operatorem sieci komórkowej są one związane. Nie da się jednak ukryć, że osoby korzystające z taryf T-Mobile mogą liczyć na dodatkowe ułatwienia i korzyści . Mówiąc o nich warto zwrócić uwagę już choćby na:

 • możliwość uzyskania „od ręki” limitu w koncie o wysokości nawet 1000 PLN,
 • integrację konta osobistego z płatnościami zbliżeniowymi możliwymi do wykonania w telefonie komórkowym
 • ,
 • zwrot 5% płatności kartą debetową MasterCard NFC (całkowita kwota zwrotu nie może przekraczać 500 PLN).

Twórcy konta zwracają przy tym uwagę, że lista korzyści może być poszerzana, a konto ma szansę stać się sposobem na zainteresowanie klientów taryfami T-Mobile i Heyah.

500 zł zwrotu kwoty zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet!

Promocja 500 zł zwrotu kwoty zakupów przysługuje posiadaczom konta, którzy są lub zostaną klientami abonamentowymi T-Mobile i nie skorzystali z promocji „500 zł za transfer”. Zwrot wynosi 5% kwot transakcji zrealizowanych kartą debetową MasterCard NFC. Limit zwrotu kwoty zakupów wynosi 50 zł miesięcznie i 500 zł w danym roku kalendarzowym. Warunkiem otrzymania zwrotu jest przelewanie na konto nie mniej niż 1000 zł miesięcznie. Szczegółowe zasady promocji opisane są w Regulaminie promocji 500zł dla obecnych Klientów T-Mobile .Załóż Konto
Zobacz SzczegółyKonto T-Mobile - T-Mobile - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
1.95 na 5
37 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (127 komentarzy) :

Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >>
 1. Szyck
  Szyck
  05.04.2016. 17:33

  Dorzucę jeszcze dwa minusy

  Dorzucę jeszcze dwa minusy na niekorzyść konta t-mobile.
  1. Natarczywe telefony z ofertami pożyczki,
  2. karty bardzo złej jakości, cienkie lub słaby plastik, łamią się regularnie

 2. chorobnik
  chorobnik
  31.03.2016. 11:48

  koszmarny bank

  Ten bank czepia się najdrobniejszych szczegółów. Nie przyjmuje skanu dowodu, bo chyba liczy, że zrezygnuję z aplikowania o 5% zwrotu za płatności kartą. Zdjęcie dowodu nie może być, specjalnie pojechałem do miasta, by wykonać skan, to go też nie przyjęli, bo niby nieczytelny.

 3. Wkurony
  Wkurony
  17.03.2016. 19:01

  Nie ma gorszego konta

  Jak wiekszosc klientow odradzam T Mobile.Odkad przejeli Alior Sync Katastrofa.Konsultanci nie maja pojecia o wiekszosci spraw,a i w placowkach pracuja niedoswiadczeni ludzie.Syf

 4. loona
  loona
  13.03.2016. 10:12

  Konta

  Witam,jestem w T=Mobile Bankowe już kilka lat.Od czasu do czasu przychodzi mi na myśl zamknięcie konta,jest łatwe,wystarczy na stronei złożyć wniosek i odczekać 30 dni.Natomiasy sprawdziłem przelewy natychmiastowe,super dzialaja b.szybko.Troche denerwuje mnie opłata za karte debetową i a propos reklamowanje karty kredytowej.Mam pecha wyliczają mni b.niski limit,opieaja się li tylko na danych w BIK!Nie chcą oświadczenia ani zaświadczenia o aktualnych dochodach.Nie wiem z czego to wynika ponieważ w tym samym czasie w innym bank mam wystarczające zdolności,aby otrzymać nawet darmową karte z limitem dość wysokim!Potwierdzam,że bardzo żle jest widoczny nr rachunku,czy konta,przy próbie pewnych transakcji zawiesza się powtarza się to też w opniach,nic nie robia.Zdziwiony jestem także,ponieważ chciałem zgłosić taki problem,info linia nie przyjmuje,zupełnie im na tym nie zależy.Ważny jest czytelny nr rachunku,zlewajace się cyfry denerwują np.3 i 5, 8 i 9 i az strach,że pomyłka.Szkoda,że traca klientów,bo czytam dużo negatywnych opinii.Zawieszanei systemu tez mi się zdarza b.często,poczatkowo nie wierzyłem,jak inni pisali o tym,ale przyszedł czas także i na mnie.Prosze o opinie i kłopoty np.wsnioesk o karte kredytową,tylko dla nich wykładnikiem jest BIK,który się aktualizuje dość wolno i np.karty kredytowe już zamknięte ciągle są widoczne!Dziwi mnie fakt,ze inne banki birą pod wuagę całośc problemu,nie tylko BIK!Porszę o opinie innych ws/karty kredytowej T Mobile Bankowe.Pozdrwiam T Mobile Bankowe!

 5. ar
  ar
  07.12.2015. 21:57

  Z daleka od nich!!!!!

  Powiem tak, te pozytywne komentarze to chyba sami sobie piszecie!!
  Oszuści i tyle wszystko ładnie do puki nie będziecie chcieli zlikwidować konta. Wtedy zaczynają się schody, z żadnym konsultantem się nie dogadacie!!! bo weryfikacji nie przejdziecie. Do konta internetowego też się nie dostaniecie bo SMS-y przestana przychodzić. Wyślecie rezygnacje z placówki T-Mobile lub poleconym to nawet odpowiedzi nie dostaniecie że konto zamknięte, a od konsultanta się nie dowiecie!!!!Bo takich info nie udziela!!!
  Tak właśnie ten Pseudobank prowadzi usługi i traktuje klientów!!! Lepiej od razu sprawę zgłosić do UOKiK.
  Przestrzegam Przed nimi!!!!!!!!!!!!!!
  Pozdrawiam.

 6. unified_observer
  unified_observer
  20.11.2015. 15:29

  Próba założenia konta prez internet metodą błyskawiczną...

  ...zakończyła się 3-4 dniowym oczekiwaniem aż w końcu anulowałem procedurę, i zgłosiłem oczywiście reklamację o zwrot swojego przelewu(Uwaga, to nie jest domyślne.)

  Na stronie jest napisnae ze zakładanie konta ta metodą to 5 minut, max 24h, ja czekałem 4 dni. Infolinia miła i kompetentna, ale nie ma możliwości w niczym pomóc.

  Dopiero przy rezygnacji dowiedziałem sie że konto tak naprawdę zakłada się 3 dni, a nie 24h. Niestety ja czekałem ponad nawet ten okres czasu.

 7. mada
  mada
  10.11.2015. 18:19

  dosyć

  Miałem konto 4 lata, ale dzisiaj postanowiłem je zamknąć. Po kilku wpadkach już nie chcę z nimi mieć nic wspólnego. Przelew natychmiastowy dosyć, że nie doszedł do adresata to wrócił po 3 dniach, a ja zostałem przez to złodziejem i kłamcą. Wysłałem odbiorcy potwierdzenie, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Bank oczywiście umywa ręce, bo to nie oni tylko Blu Media, nawet nie przeprosili. Zdarzyło się to 2 raz, nie mówiąc o innych zdarzeniach z kartą i przelewami. Tak więc nie polecam.

 8. Anna
  Anna
  20.10.2015. 13:58

  porażka

  Chciałam założyć konto przez internet a dla przyspieszenia przelałam zgodnie z procedurą 1zł z dotychczasowego konta wspólnego z mężem - celem weryfikacji. Konto miało być za 5 minut ale po interwencji telefonicznej dowiedziałam się, że są problemy z weryfikacją... Nikt wcześniej nie informował mnie o tym, a problem polegał na tym, że przelewając 1zł stosując przelew już zdefiniowany wpisałam złą nazwę miejscowości.
  To porażka w traktowaniu klienta i systemu weryfikacji.

  Konto założyłam w innym banku.

 9. Tom
  Tom
  12.06.2015. 15:28

  Śmiech na sali

  Jeżeli chodzi o usługi kredytowe .
  Najbardziej niekompetentna załoga na świecie , może we wszech świecie nie przesadzając
  formalności trwają tygodniami a na koniec twierdzą że we wniosku pomylili 1 literkę i dupa !
  Nigdy więcej nie chce mieć z nimi nic wspólnego , nawet przeniosę 3 abonamęty z T-Mobile gdzie indziej , bo psują markę !!!!

 10. xyz
  xyz
  28.05.2015. 12:30

  Żółta kartka

  Jeszcze kilka miesięcy temu jak w rozmowie zeszło na temat konta, to każdemu polecałem właśnie T-Mobile, ale czasy te minęły chyba bezpowrotnie. Póki co z konta nie rezygnuję, bo i tak wydam bez liczenia więcej niż te 200 zł, ale fakt, że w ogóle wprowadzili taką opłatę jest niestety złym omenem, bo nie wiadomo, czy za jakiś czas nie wymyślą czegoś nowego. Jak na razie cenię sobie darmowe bankomaty i całkiem dobry serwis internetowy (tylko ten kolor...). Tylko oszczędności musiałem ewakuować do Smart Banku, bo w T-Mobile oprocentowanie to żart.

  Jeśli T-Mobile obejmie stały kurs na pogarszanie oferty, to bez żalu się pożegnam. Rynek nie znosi próżni i wcześniej czy później pojawi się coś korzystnego, a do banku nie ma się co przywiązywać, tylko szukać jak najtańszej opcji, bo bankierzy nie mają żadnych sentymentów.

 11. Karol
  Karol
  27.04.2015. 19:23

  T-mobile konto

  Witam właśnie czekałem 3 tygodnie na otwarcie konta w t-mobile. Był kurier umowa wszystko szybko ładnie pięknie, cierpliwie czekam ponad 3 tygodnie więc dzwonie do nich, infolinia masakra ciężko się dodzwonić, odbierają z litości już chyba, przechodzę żmudną weryfikację pani dzwoni do działu technicznego kolejne 5 minut, a potem się dowiaduję że coś się nie zgadza w umowie i jak chcę to muszę jeszcze raz założyć konto! Żenada nawet mnie nie poinformowano a pani z infolinii mówi że takich czynności nie wykonują a tym zarazem widać jak dbają o klientów. Teraz cieszę się że nie muszę się użerać z bandą ćwoków. Stanowczo odradzam.

 12. guciu1430
  guciu1430
  25.04.2015. 15:32

  Czy to Dzień Dziecka ?(!)

  Te dwie stówy wydane akurat 1 czerwca by mieć spokój na resztę miesiąca to tak jakby odnależć w sobie dziecko wzorem Media Markt... . Czyli co? Równo dwie stówy czy po staropolsku...?

 13. leon78
  leon78
  19.04.2015. 23:06

  T-mobile UB,a Orange Finanse-co lepsze po 01-06-2015r.?

  T-mobile UB,a OrangeFinanse po 01-06-2015r.-co lepsze,bo niejako zmuszony jestem w moim rejonie zamieszkania do telefonu stacjonarnego i neostrady na abonament akurat w Orange?

  T-mobile UB od 1czerwca2015 r.-wprowadzają m.in. oplaty 6 PLN za karte oraz 5 PLN za przelewy europejskie SEPA i więcej nowych opłat nie zauważyłem?(poprawcie mnie jak się mylę?)

  Przelewy natychmiastowe to jest np.dla mnie najważniejsze-nadal mają darmowe tylko w T-mobile UB,czy jest inny bank co te "przelewy natychmiastowe" ma za darmo np.ten SmartBank lub inny?

  Pytanie,bo jestem laik-a przelewy PayPal lub PayU mogę dokonywać bez tej karty debetowej T-mobile UB,chodzi mi o płatności np.dla serwisu ebay.us lub amazon w dolarach lub euro?
  Wiem ,że przewalutowanie płaciłem i tak ,ale było podobnie jak średni kurs sprzedaży w kantorach w Polsce,np.od 10gr pln pobierał sobie T-mobile UB za 1 dolara?
  Ale zagraniczne przekazy gotówki z karty debetowej T-mobile UB dochodziły zawsze na czas,wydaje mi się,że sygnowane przez główny bank,czyli Alior Bank.

  Dzięki z odp.z góry.

 14. Baesja
  Baesja
  15.04.2015. 14:12

  Tylko nie Smart!

  Dziękuję ale Smart Bank omijam wielkim łukiem.Miałam w nim konto jeszcze przed T-Mobile.ten Bank to porażka!Na kartę czekałam 2 miesiące bo pierwsza zaginęła.Dodzwonić się i zastrzec ją było niemożliwością.Wisiałam godzinę na telefonie po czym rozłączało mnie.Nie mam zaufania to takiego czegoś.To dla mnie nawet nie Bank)

 15. piotrek
  piotrek
  15.04.2015. 12:44

  jakie konto zamiast t-mobile

  @baesja:

  Jeśli szukasz konta najtańszego konta bez jakichkolwiek opłat i bez jakichkolwiek warunków polecam smart bank:
  http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto/

  Wszytko za darmo:
  - 0 zł prowadzenie konta
  - 0 zł przelewy
  - 0 zł użytkowanie karty
  - 0 zł wypłaty ze wszystkich bankomatów w polsce i na świecie

  to wszytsko bez jaichkolwiek warunków do spełnienia.

  Aktualnie najtańsze konto - pytanie tylko czy z czasem się nie zaczną kombinować z opłatami jak t-mobile - ale tego nie wie nikt

 16. Baesja
  Baesja
  14.04.2015. 23:49

  Tylko jaki bank wzamian?

  Też chce uciec z T-mobile ale jaki teraz bank polecacie?

 17. Eryk
  Eryk
  07.04.2015. 15:45

  ten bank jak okret - tonie !!! - czas najwyzszys uciekac !!!!!!

  jak w tytule , ja juz napisalem do banku o informacje jakie kroki prawne nalezy podjac aby od 1 czerwca 2015 nie byc juz ich klientem !!!

  jest pewna granica do ktorej mozna ludzi w .... robic po przekroczeniu ktorej, wiekszosc sie zbuntuje i ucieknie , to juz moja kolejna ucieczka do innego banku - GRATULACJE dla banku T-Mobile zaraz zobacza jak im klientow ubedzie i nowe promocje dla frajerow oglosza !

  Generalnie nie rozumie tej polskiej bankowosci ...

 18. reksio
  reksio
  03.04.2015. 14:23

  Wszystko co dobre ma swoj koniec...

  Niestety, od 1. czerwca bank postanowil zakonczyc przygode z darmowy kontem. Wprowadzaja m.in. oplaty 6 PLN za karte, 5 PLN za przelewy europejskie SEPA. Dotychczas wszystko to bylo darmowe.

  Karte juz zamknalem - nie chce placic haraczu w sytuacji, kiedy wyjade na urlop lub bede chory i nie bede tej karty uzywac. Poza tym konto typowo internetowe powinno miec darmowa karte w standardzie! Po to wlasnie rezygnuje sie z prowadzenia kosztownych oddzialow, placenia pensji pracownikom, aby Klient mial z tego jakas korzysc - chociazby w postaci darmowej karty... Chec zysku odbiera jednak rozum!

  Otworzylem zatem konto w Smart Banku. Wystarczy przelew 1 grosza z dotychczasowego konta. Niepotrzebny jest kurier itp. Ich strona nie jest zbyt dopracowana i jest tam malo mozliwosci.. Aplikacja na smartfona jest z kolei interesujaca. Bank stawia glownie na korzystanie z aplikacji mobilnej, wiec pewnie dlatego tworzy portal online pod katem tej aplikacji wlasnie.. Ale.. najwazniejsze jest to, ze to wszystko za co T-Mobile wprowadza teraz oplaty, w Smart Banku jest za darmo (przynajmniej na razie;) .

 19. misio
  misio
  03.04.2015. 13:24

  Żenua

  Niestety od 1 czerwca br. T-mobile bankowe wprowadza comiesięczną opłatę za plastik w wysokości 6 zł, chyba, że wykonamy obrót transakcjami bezgotówkowymi na kwotę min. 200 zł, wtedy pozostaje jak dotychczas 0 zł.

  Żenua.

  Przykro mi, ale Bank mnie zmusza do przyjrzenia się ofertom konkurencji.

 20. marnow
  marnow
  02.04.2015. 20:53

  T-Mobile

  Zakładanie konta i wniosek o kredyt bez problemów za 1 razem.... Konieczność załatwiania przez kurierów będąc już klientem banku z przelewami za wynagrodzenie to małe nieporozumienie...Przy kredycie trzeba dzwonić aby spłacać szybciej lub więcej. Przy mBanku to są na poziomie neandertali... Jedynie co mi się podoba to najniższe oprocentowanie i możliwości negocjacyjne przy ustalaniu kredytu....mBank tego nie ma. IPko już same opłaty za przelewy odrzucają. T-mobile 10 expresów gratis. Zmiany opłat jeżeli będą tak częste jak w mBanku z którym zakończyłem współpracę również podzielą jego los i trzeba będzie szukać następnego. Bo RPP obniża stopy, bank obniża oprocentowanie ale podnosi opłaty przez co klientem nadrabia to co władza kazała zamiast obniżać swoje koszty. Mi wypłaty za niższe stopy nikt nie podnosi.

 21. Piter
  Piter
  02.04.2015. 14:44

  Konto Smart Bank jest bezwarunkowo darmowe

  @Alwaro

  Bank Smart, to bank który ciągle oferuje darmowe konto z darmową kartą debetową bez spełniania żadnych dodatkowych wymagań. Darmowe bankomaty są już w tym zawarte, a co więcej w pakiecie można otworzyć całkiem niezłe konto oszczędnościowe 3,2%.

 22. alwaro
  alwaro
  02.04.2015. 14:12

  smart bank

  czy konto w smart bank jest darmowe tak jak to było w przypadku t-mobile czy wypłata kasy ze wszystkich bankomatów jest darmowa i utrzymanie karty tez jest za free ?

 23. Piter
  Piter
  02.04.2015. 13:59

  odpowiedzi

  @Goku:

  Nie ma obowiązku posiadania karty debetowej można z niej zrezygnować. Wystarczy zalogować się do systemu bankowości, wejść w Rachunki -> Karty, wybrać naszą kartę debetową i kilknąć w „Zmień status karty” i zmienić go na "zamknięta".

  @Marecki:
  Dla tych, którym nie podobają się wprowadzone zasady mogą się przyjrzeć kontom aktualnie bezwarunkowo darmowym:
  - Konto osobiste Smart Bank
  - Konto eDirect VW Bank

  @alwaro
  to 200 zł w miesiącu musi być zrobione kartą debetową nie może to być przelew.

 24. alwaro
  alwaro
  02.04.2015. 12:44

  200zł miesięcznie

  Czy te wydanie 200zł miesięcznie może byc robione przelewem internetowym ? Czy musi to być zrobione poprzez płacenie kartą płatniczą ?

 25. Marecki
  Marecki
  02.04.2015. 05:00

  zmiana oprocentowania

  Rownież, zastanawiam sie nad porzuceniem konta. I nie chodzi o te glupie 6 zl, ale o zasady. Zreszta w mbanku tez mam juz tylko konto iluzoryczne, zrezygnowalem z karty, zeby nie placic tej prowizji (podobnej), a oszczednosci przelalem wlasnie do aliora, by moc z nich korzystac dzieki karcie. W przypadku T-mobile jednak zastanawiam sie czy nie zrezygnowac z konta na zawsze. No i co wazne, - macie jakas alternatywe? Nie mozemy pokazywac ze godzimy sie na wszystko, bo wtedy wlasnie zaczna to robic. Mam co prawda na koncie "tylko" ok 50 0000 zl, ale wlasnie mialem dodac drugie tyle, i nie wiem co byscie mi proponowali. Mieszkam za granica, ale karta do konta jest mi potrzebna bo raz na 2 lub 3 miesiace jestem w Polsce i wtedy z karty korzystam aktywnie. Tylko wlasnie to ze mieszkam za granica, nauczylo mnie, ze za takie uslugi sie nie placi. NIe badzmy frajerami. Dzieki za polecenie jakiegos uczciwego, i w miare przewidywalnego banku Pozdrawiam

 26. Goku93
  Goku93
  02.04.2015. 00:09

  Opinia

  W zwiazku ze zmiana w tabeli prowizji i oplat mam pytanie: czy istnieje obowiazek posiadania karty debetowej? Można przy zakładaniu konta zrezygnować z posiadania karty?

 27. ufok0000
  ufok0000
  01.04.2015. 22:33
 28. rob
  rob
  01.04.2015. 21:56

  karta

  Uwaga,
  zgodnie z nową talbelą opłat i prowizji od 1 czerwca karta będzia płatna 6zł. Chyba, że wykona sie w miesiącu płatności na200zł, wtedy opłata 0zł/

 29. Lobellia
  Lobellia
  01.04.2015. 18:06

  Płatne

  Koniec dobrego! Od czerwca 2015 konto w TMobile będzie kosztowało 6 zł ( no chyba że wydamy kartą 200 zł). Era darmowych kont przemija.

 30. Anonim
  Anonim
  01.04.2015. 15:46

  Jak najszybciej utracić klientów

  Moja ocena będzie najniższą jaką mogę dać T-Mobilowi, bank schodzi na psy i powoli zaczyna działać na szkodę klienta. W ostatnim czasie zostały zabrane oprocentowanie konta, teraz od czerwca zostaje wprowadzona opłata za kartę. Pewnie za jakiś czas zostanie wprowadzona kwota za utrzymanie konta itp. T-mobile bankowe powinien wygrać plebiscyt na najlepsze zniszczenie banku, które dobrze było rozkręcone.
  Ja T-mobilowi już dziękuję za współpracę, z resztą nie tylko ja. Do czasu kiedy Alior Sync był pod swoją nazwą był bankiem na wysokim poziomie, teraz schodzi na najniższe dno.

 31. Xandikos
  Xandikos
  25.03.2015. 15:23

  opinia na 10

  Jak narazie najlepszy bank zarówno pod wzgledem opłat jak i usług, aby się nie zmieniło jak to miało miejsce z mbankiem. Konto internetowe oferuje cały zakres funkcji jaki jest w ofercie na rynku. Brakuje mi tylko rachunku maklerskiego - możnaby tak uzyczyć Aliorowski.
  Pzdr

 32. Anonim
  Anonim
  25.03.2015. 10:58

  t-mobile oszuści i złodzieje

  oszuści z t-mobile co chwilę sami aktywują mi jakieś płatne opcje, pobierają sobie opłaty, a ja mam co chwile z nich rezygnować jak nie chce płacić (oczywiscie mogę to zrobić za pomocą płatnych smsów) sami zawiązują ze mną nowe umowy i od razu sobie ściągają kase. banda oszustów i złodziei.

 33. Jagoda
  Jagoda
  24.03.2015. 12:59

  T-mobile

  Miałam na celowniku 3 banki :Smart,Orange i T-mobile.Po przeczytaniu różnych artykułów i sprawdzeniu tych trzech mobilnych banków moim faworytem jest T-mobile.Konto jest darmowe,nie oszukują jak w Orange(czyli mBank)i nie ma z nimi problemów z kontaktem czy dostaniem karty jak to było w Banku Smart.Pieniądze z PayPala księgują szybciej niż w innych bankach.Polecam.

 34. Wd
  Wd
  24.03.2015. 05:59

  Super

  Super zadowolony z obsługi i calej usługi Bankowej T-mobile umowę podpisałem w środę po południu w salonie a w poniedziałek juz otrzymałem kartę poczta PL bez dodatkowych opłat. przelewy chulaja bez problemu i oddział wirtualny bez zarzutów. Polecam całkowicie za zero złoty.

 35. Guka
  Guka
  21.03.2015. 18:35

  Jaki bank do PayPal

  Witam serdecznie.

  Jaki bank polecacie aby przekazywać wypłatę z konta PayPal(pracuję w firmie zagranicznej)na konto bankowe?Chodzi o najszybszy transfer pieniędzy z PayPala na konto.W Meritum trwa to prawie tydzień!szukam więc czegoś szybszego?Pomóżcie proszę :)

 36. reksio
  reksio
  21.03.2015. 02:49

  Idealne, choc z malymi minusami

  Konto zalozylem jeszcze w Alior Sync. Wtedy zakladanie konta przebiegalo bez zarzutu... Nie jestem zadowolony z faktu, ze Alior "sprzedal" Synca.. Juz sama uboga kolorystyka T-Mobile (jedynie biel i rozowy), o wiele mniej wyrazna czern liter - sprawiaja problemy. Literki i cyfry sa tak "drobniutkie", ze musze czesto powiekszac sobie te strone.. Lupy niestety nie posiadam. Niestety, strona T-Mobile UB zawiesza sie czesto w trakcie wykonywania jakiejs transakcji, sprawdzania wiadomosci itp.. Ten problem byl znany w Syncu. Szkoda, ze nikt nad tym nie pracuje.. W koncu to glownie bank internetowy... A nie ma nic bardziej wkurzajacego, jak koniecznosc nowego logowania i ew. wpisywania ponownie danych do przelewu:/
  To chyba wszystkie minusy, ktore mi przeszkadzaja uznac ten bank za ideal bankowosci internetowej;) A teraz przechodze do plusow:))
  DARMOWE konto, karta, bankomaty - w Polsce i na swiecie! Darmowe przelewy natychmiastowe! Generalnie, wszystkie najwazniejsze uslugi bankowe sa darmowe. Do tej pory nie mialem z niczym problemow - wszystkie zlecone transakcje byly realizowane wzorcowo.
  Innym plusem, szczegolnie waznym dla osob pracujacych za granica, lub splacajacych jakies kredyty w innych walutach lub po prostu wymieniajacych walute - jest mozliwosc korzystania z kantoru walutowego Alior Banku, gdzie kursy sa praktycznie takie, jak w kantorach. Oczywiscie nalezy zalozyc sobie oddzielne konto w tym kantorze Alior Banku, co zreszta trwa minutke, ale... poniewaz T-Mobile jest obslugiwany przez Alior, transakcje walutowe pomiedzy kontem w T-Mobile a Kantorem Alior dokonywane sa blyskawicznie. Pieniadze wyslane do kantoru, tam wymienione - wracaja w kilka sekund ponownie na konto w T-Mobile. To wielki plus!
  Konto jest naprawde godne polecenia! Jesli dbamy o swoje finanse, nie znajdziemy dzis - poza wlasnie T Mobile - konta, ktore jest bezwarunkowo DARMOWE. T-Mobile jest DARMOWE i oczywiscie przeznaczone glownie do korzystania z niego w necie, a nie w odzdzialach itp... Czasem tylko, z powodu wczesniej opisanych minusikow, troche wkurza.. Ale.. czyz sa jakies roze bez kolcow:))))

 37. klientX
  klientX
  19.03.2015. 14:06

  Nie polecam.

  Nie polecam. 5 marca br podpisałem umowę, którą przywiózł i odebrał kurier. Miał przyjść sms potwierdzający aktywację. Niestety do dziś tj. 19 marca żadnej informacji. Dzwonię, rozmawiam z p. Edytą Wajda i co się okazuje... mój wniosek został anulowany, ale.... mogę go "złożyć ponownie".... chyba żarcik, jakby nie było innych banków. Oczywiście, nie to żeby ktoś wysłał maila, czy smsa, że wniosek został anulowany, ot nic "grobowa cisza". Nie polecam, strata czasu.

 38. ukasz
  ukasz
  16.03.2015. 18:28

  Założyłem - Aktywowałem i ZERO !

  Witam, założyłem konto w T-mobile Usługi Bankowe, potwierdziłem przelewem z innego konta (mbanku) przelałem 1zł i nic dalej mi nie przychodzi.. żadnych informacji.. Czy mam założyć jeszce raz konto ?

 39. dario
  dario
  16.03.2015. 09:52

  Wszystko jak najbardziej OK.

  Jestem posiadaczem konta T-Mobile, kiedyś Alior Sync i nigdy nie miałem problemów z obsługą i kontem.

 40. Krzysiek
  Krzysiek
  17.02.2015. 15:41

  Również nie polecam

  Także i ja miałem problemy z założeniem tego konta. Próbowałem założyć to konto kilka razy, i za każdym razem po stronie banku wyskakiwał jakiś błąd. Na infolinii nikt nic nie wiedział, kazali próbować założyć ponownie. W kółko to samo.
  Jeżeli takie problemy mam na samym początku przygody z nimi, to strach się bać powierzyć im jakiekolwiek oszczędności.

Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >>

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: