Program Polecam mBank: do 300 zł za polecanie kont mBanku

Aktualizacja - 2018.08.09

Od 50 do 300 zł zarobimy za każdą skuteczną rekomendację konta mBanku. Co miesiąc można wypracować tak nawet 2000 zł. Sprawdźmy regulamin akcji Polecambank.

Organizacja zarządzana przez Cezarego Stypułkowskiego jest jedną z tych, która płaci swoim klientom za polecanie jej produktów. Na tle innych programów rekomendacyjnych inicjatywa mBanku wyróżnia się wysokością stawek oraz łatwymi do spełnienia warunkami wypłaty premii.

Nagrody za polecenia mBanku

W programie „PolecamBank”, którego I tegoroczna edycja kończy się 31 sierpnia, uczestniczyć mogą osoby fizyczne mające dowolny ROR w mBanku. Nagradzane jest skuteczne polecenie konta osobistego oraz rachunku firmowego. Wartość bonusu wynosi:

Uwaga! W jednym miesiącu wartość wypłaconych nagród nie może przekroczyć 2 tys. zł. W przypadku większej premii ewentualna nadwyżka może zostać wypłacona w kolejnym miesiącu.

Bonusy są zwolnione z podatku dochodowego. Bank przelewa je na konto osobiste uczestnika między 20. i 30. dniem miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przez osobę polecającą i zaproszoną.

Jak zdobywać premie w programie poleceń mBanku?

Program poleceń:Polecam mBank
Dla kogo? Dla wszystkich klientów indywidualnych mBanku mających konto osobiste
Do kiedy? do 31 sierpnia 2018 r.
Ile można zyskać? 50-300 zł
(za jedno konto)
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Najważniejsze warunki osoba polecająca
1. W miesiącu poprzedzającym wypłatę premii wykonanie jednej z następujących transakcji:
- przelew internetowy zewnętrzny z konta osobistego, - odebranie przelewu na koncie osobistym, - transakcja płatnicza kartą, - wypłata gotówki kartą w bankomacie
osoba polecona
1. Status nowego klienta
2. Dla konto osobistego: wykonanie pięciu dowolnych transakcji (np. przelew wychodzący, płatność kartą, płatność Blikiem, wypłata z bankomatu, wpłata lub wypłata w kasie) na rachunku w ciągu 60 dni od otwarcia konta
3. Dla konto firmowego: wykonanie płatności kartą firmową na łącznie min. 200 zł w ciągu 60 dni od otwarcia konta

By móc zapraszać inne osoby do korzystania z usług mBanku, trzeba uprzednio zarejestrować się w jego programie rekomendacyjnym, wypełniając stosowny formularz. Można to zrobić w bankowości internetowej. Tam też trzeba wygenerować unikalny dla każdego uczestnika identyfikator poleceń i przekazywać tym, którzy chcą otworzyć rachunek bieżący w instytucji kierowanej przez Cezarego Stypułkowskiego.

 

Ponadto w miesiącu poprzedzającym otrzymanie gratyfikacji uczestnik programu musi wykonać jedną z następujących operacji:

 • przelew internetowy zewnętrzny z konta osobistego,
 • odebranie przelewu na koncie osobistym,
 • płatność kartą,
 • wypłata gotówki kartą do konta osobistego.

Warunkiem wypłaty premii jest też wykonanie przez nowego klienta w ciągu 60 dni od zawarcia przez niego umowy:

 • dla otwierających konto osobiste: pięciu dowolnych transakcji na rachunku (np. przelew wychodzący, płatność kartą, płatność Blikiem, wypłata z bankomatu, wpłata lub wypłata w kasie),
 • dla otwierających konto firmowe: płatności kartą firmową na łącznie min. 200 zł.

Ważne! Osoba polecona musi mieć status nowego klienta. W rozumieniu regulaminu jest to klient, który nie posiadał w mBanku żadnego produktu po 31 grudnia 2009 r.

Potencjalny zysk z programu poleceń a koszty utrzymania konta w mBanku

Polecanie kont mBanku może być całkiem dochodowym zajęciem przy niewielkim zaangażowaniu czasowym. Na tle konkurencyjnych programów nie stawia on wygórowanych wymagań wypłaty gratyfikacji.

A czy uczestnictwo w akcji generuje jakieś koszty? Bezpośrednio – nie. Pewne wydatki mogą się pojawić w związku z utrzymaniem konta osobistego w mBanku. Ale tych też można uniknąć, wykazując się niewielką aktywnością.

 

eKonto standard prowadzone jest bowiem bezwarunkowo za darmo. Za obsługę karty płaci się 4 zł miesięcznie, ale po wykonaniu nią pięciu płatności bezgotówkowych bank nie nalicza tej opłaty.

Bezpłatne bankomaty to te znajdujące się przy placówkach oraz należące do Euronetu, Planet Cash i BZ WBK. Łącznie to przeszło połowa maszyn funkcjonujących na polskim rynku.

Każda wypłata w innym urządzeniu w kraju kosztuje 7 zł. Można wykupić abonament za 5 zł i nie ponosić już dodatkowych kosztów. Sposobem na całkowite uniknięcie prowizji przy wypłatach z obcych bankomatów jest korzystanie z Blika.

 

eKonto plus zapewnia darmowy dostęp do wszystkich bankomatów na świecie. Żeby jednak nie płacić 5 zł za jego prowadzenie, trzeba zasilać je min. 1 tys. zł miesięcznie. Jego pozostałe parametry cenowe są identyczne jak przy rachunku w wersji standard.

Posiadacze eKonta standard powinni uważać na wypłaty w maszynach własnych kwot mniejszych niż 100 zł. Za każdą taką operację zostaną obciążeni opłatą ryczałtową w wysokości 1,3 zł. Posiadacze eKonta plus powinni o tym pamiętać zawsze – przy wypłacaniu środków z każdego urządzenia.

Na szczęście to ograniczenie nie dotyczy operacji realizowanych Blikiem. Wszystkie transakcje krajowe dokonywane przy użyciu tego systemu są darmowe bez względu na wartość wypłacanej kwoty i taryfę posiadanego ROR-u.

Opinia na koniec

Program poleceń mBanku wyróżnia się atrakcyjnymi stawkami i dość łatwymi do spełnienia warunkami wypłaty premii (stopień trudności wzrasta nieco przy koncie firmowym). To w połączeniu z nawet zerowymi kosztami utrzymania rachunku w mBanku sprawia, że „PolecamBank” jest jednym z najlepszych na rynku programów rekomendacyjnych usług finansowych. Jeśli więc jesteśmy klientami instytucji kontrolowanej przez Commerzbank, możemy włączyć się w zachwalanie jego oferty.

eKonto

PROMOCJA: eKonto z premią - II edycja

+ 150 zł premii i 100 zł za polecanie
90 dni do końca promocji
Program Polecam mBank: do 300 zł za polecanie kont mBanku
Ocena: 10 na podstawie 1 głosów.
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0