Program poleceń Citibank: 50 zł za Citikonto i do 300 zł za kartę kredytową

W programie rekomendacyjnym Citi Handlowego możemy polecać CitiKonto oraz karty kredytowe. Stawki wahają się od 50 do 300 zł za jedno skuteczne polecenie. Premię może otrzymać też nowy klient, o ile skorzysta z równoległych promocji.

W pandemii wiele mówi się o pracy zdalnej. Taką możliwość daje m.in. sektor usług finansowych. W dobie internetu działać może w nim każdy, np. polecając produkty konkretnej instytucji. Dochód z rekomendacji zależy tylko od naszej operatywności.

Program poleceń Citibanku

Program poleceń funkcjonuje m.in. w Citi Handlowym. Zarabiać można na tym, że ktoś za naszym pośrednictwem otworzy tam konto osobiste albo wyrobi kartę kredytową.

Za każdą skuteczną rekomendację, czyli zawarcie umowy przez osobę poleconą, otrzymujemy 50 zł w przypadku ROR-u i nawet 300 zł za kredytówkę. Jak to wygląda w praktyce?

powrót do menu ↑

Polecam Citikonto

By otrzymać premię za polecenie Citikonta, należy:

1Być aktualnym klientem Citibanku – mieć tam konto osobiste lub jego kartę kredytową
2Wygenerować unikalny link referencyjny na stronie programu W tym celu wypełniamy formularz zgłoszeniowy.
3Do 31 maja przekazać link znajomemu – nowemu klientowi Citibanku Nowy klient to osoba, która nie miała – jako posiadacz, współposiadacz ani pełnomocnik – ROR-u lub konta oszczędnościowego w Banku Handlowy od 1 stycznia 2020.
4Do końca drugiego miesiąca po przekazaniu linku referencyjnego wykonać pięć transakcji bezgotówkowych kartą debetową albo kredytową Citibanku na dowolne kwoty.

Ponadto osoba polecona musi:

1Do 31 maja zawrzeć umowę o CitiKonto

Ważne! Osoba polecona składa wniosek, klikając w otrzymany od nas odnośnik prowadzący na stronę instytucji kierowanej przez Sławomira Sikorę. We wniosku akceptuje regulamin programu poleceń i wyraża zgodę na ujawnienie nam tajemnicy bankowej. Chodzi o to, by Citibank mógł nas poinformować, że taka osoba otworzyła ROR i z tego tytułu przysługuje nam premia. Umowę o ROR można zawrzeć w aplikacji Citi Mobile (wideoweryfikacja), za pośrednictwem kuriera albo sfinalizować proces w oddziale. Z tym że Citi Handlowy ma niewiele placówek, więc najwygodniejsze będą pierwsze dwie opcje.

2Do końca drugiego miesiąca po otwarciu CitiKonta zapewnić nań wpływ wynagrodzenia min. 2000 zł Ważne! Przelew powinien pochodzić z innej instytucji lub konta firmowego prowadzonego przez Citibank. Ponadto Citi Handlowy zastrzega, że nowy klient nie może spełnić tego warunku, przelewając pieniądze ze swojego innego rachunku.

Przekazanie nagrody za polecenie CitiKonta

Premię 50 zł netto za polecenie konta osobistego otrzymamy do końca następnego miesiąca po spełnieniu przez obie strony wszystkich warunków przyznania nagrody. Zostaniemy o tym poinformowani SMS-em.

Jeśli więc znajomy otworzy ROR w marcu, spełni warunki w kwietniu (tak jak my), to bank wypłaci nam bonus do 31 maja.

W ramach jednej edycji programu rekomendacyjnego CitiKonta można zdobyć 10 nagród, czyli zarobić do 500 zł.

powrót do menu ↑

Poleć kartę kredytową Citibanku

By otrzymać premię za polecenie karty kredytowej Citibanku, należy:

  • Mieć kartę kredytową Banku Handlowego
  • Wygenerować unikalny link referencyjny na stronie programu
  • Przekazać link znajomemu.

Oprócz tego osoba polecona musi:

1Spełnić warunki formalne do wyrobienia karty kredytowej (wiek, zarobi, okres zatrudnienia)
2Złożyć wniosek o kartę kredytową przez otrzymany od nas link

3Zawrzeć umowę i aktywować plastik

Umowę można zawrzeć online, przez kuriera lub w oddziale.

4We wniosku wyrazić zgodę na ujawnienie nam tajemnicy bankowej, czyli faktu wyrobienia przez nią karty kredytowej.

Przekazanie nagrody za polecenie karty kredytowej Citibanku

Premię za polecenie karty kredytowej otrzymamy do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków jej przyznania, czyli zawarciu umowy przez osobę poleconą.

Wysokość nagrody waha się od 200 do 300 zł. Za pierwsze dwie rekomendacje otrzymuje się 200 zł, za kolejne dwie – 250 zł, a za piątą i kolejną – po 300 zł.

Ważne! Bonus wypłacany jest na rachunek naszej karty kredytowej. Zatem pomniejsza on istniejące zadłużenie lub powoduje powstanie nadwyżki (akurat w tym przypadku nie zapłacimy od niej prowizji).

O przyznaniu nagrody dowiemy się z wiadomości w systemie transakcyjnym Citibank Online. Bank wyśle ją do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków przyznania premii.

Z regulaminu programu nie wynika, żeby były jakieś ograniczenia kwotowe. Zatem im więcej znajomych przekonamy do wyrobienia plastiku w organizacji zarządzanej przez Sławomira Sikorę, tym więcej zarobimy.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje CitiKonto?

Bank Handlowy nie pobiera opłat za prowadzenie CitiKonta, przelewy internetowe (w tym trzy ekspresowe w miesiącu) ani obsługę karty debetowej.

W każdym miesiącu posiadacz CitiKonta ma cztery darmowe wypłaty z dowolnego bankomatu na świecie. Za każdą kolejną zostanie obciążony opłatą w wysokości 8 zł.

Nasza pełną recenzje Citikonta oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

To zależy, na jaki plastik się zdecydujemy. Citi Handlowy ma w ofercie bezwarunkowo darmową kartę kredytową o nazwie BP MotoKarta. Dzięki niej można przez kilka lat otrzymywać money-back za paliwo i inne zakupy zrobione na stacjach brytyjskiego koncernu.

Jeśli zależy nam na innej nagrodzie, np. bonie zakupowym Allegro (400 zł) albo Biedronki (300 zł) możemy wybrać np. kartę Simplicity. Bank wydaje ją za darmo, a za obsługę pobiera 12 zł miesięcznie. Jednak możemy uniknąć tej daniny, wykonując plastikiem transakcje na 1000 zł miesięcznie (w ramach promocji przez pierwszy rok obowiązuje niższy próg wydatków – 300 zł).

powrót do menu ↑

Czy warto?

Program poleceń Citi Handlowego to całkiem dobry sposób na zarabianie bez wychodzenia z domu. Oferowane stawki są przyzwoite (50 zł za konto i 200-300 zł za kartę kredytową), a dostępne produkty są (CitiKonto, MotoKarta) lub mogą (karta Simplicity) być darmowe w utrzymaniu.

Warunki otrzymania premii nie są trudne do spełnienia. W dodatku nagrodę może otrzymać zarówno polecający, jak i polecony. Nowemu klientowi przysługuje bowiem bonus w ramach jednej z równolegle trwających w Citibanku promocji, np. 150 zł za otwarcie ROR-u, do 100 zł money-backu za transakcje kartą, 200 zł w formie punktów powitalnych w akcji Bezcenne Chwile czy 400-zł voucher Allegro albo 300-zł bon do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej.

Kumulacja promocji

Do 1350 zł premii w promocjach

+ 1350 zł premii
Promocja zakończona

 

 

9.5 Ocena Łączna
4 opinie
Program Poleceń

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0