Łatwe 200 zł do sklepów H&M za założenie Konta Otwartego BNP Paribas

200 zł w postaci e-kart upominkowych do sklepów sieci H&M  może uzyskać nowy klient w promocji “Promocja otwarta na eŚwiat”. Czy ta promocja jest opłacalna? Jakie są jej warunki. Analiza regulaminu najnowszej promocji Konta Otwartego.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  BNP Paribas: promocja konta
1

Dla kogo promocja otwarta na eŚwiat?

Nagrodę w akcji promocyjnej „Promocja otwarta na eŚwiat” stanowi  e-karta upominkowa 200 zł w postaci kodu do sklepów H&M. Cechą charakterystyczną tej promocji są bardzo proste warunki zdobywania nagrody – wystarczy założyć konto, aktywować aplikację mobilną i dokonać trzech transakcji kartą.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 1000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 31 lipca 2019 r.

Uczestnikiem promocji może być jedynie klient, który nie jest aktualnie i nie był w przeszłości posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas, w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

2

Jak zdobyć 200 zł do H&M krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 31.07.2019 r. złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody,
 • do 14.08.2019 r. zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • do 31.08.2019 r. aktywować aplikację mobilną GOmobile
 • w następnym miesiącu (po aktywacji aplikacji GOmobile), wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Po spełnieniu warunków promocji, informacje o zdobyciu nagrody otrzymamy na adres e-mail do 17 dnia kolejnego miesiąca. Samo przekazanie e-karty nastąpi poprzez przesłanie kodu  do końca miesiąca na numer telefonu podany podczas rejestracji.

e-Kartę podarunkową o wartości 200 zł można wykorzystać w sieci sklepów H&M na terenie Polski oraz na stronie hm.com/pl . Nagroda ważna jest do dnia 30.03.2020 r.

3

Konto Otwarte w BNP Paribas – czy się opłaca?

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Zapłacimy natomiast 6 zł za kartę „Otwartą na eŚwiat”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Co więcej bank nie przewidział żadnego warunku zwalniającego z tej opłaty.

Co otrzymujemy za wyższe opłaty? W pakiecie otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz ubezpieczenie  “Cyber Pomoc”, które zapewnia ochronę :

 • w przypadku bezprawnego rozporządzenia przez osobę trzecią środkami pieniężnymi z konta,
 • w przypadku braku lub niekompletnej dostawy towaru zakupionego w sklepie internetowym,
 • w przypadku awarii komputera, laptopa czy tabletu powodujących utratę danych,
 • reputacji internetowej,
 • tożsamości internetowej w przypadku kradzieży i bezprawnego wykorzystania jej w Internecie w celu oszustwa.

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów w całej Polsce. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie. Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BGŻ BNP oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Oferta specjalna “Promocja otwarta na eŚwiat” to kolejna akcja promocyjna BNP Paribas, bardzo zbliżona warunkami do alternatywnej promocji 150 zł do Biedronki.

Minusem oferty jest bez wątpienia jej ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 1000 rejestracji).

Z drugiej strony promocja ta ma banalnie proste warunki do spełnienia (założenie konta, aktywacja aplikacji i 3 transakcje kartą), a i zyskać można stosunkowo sporo – 200 zł w ciągu jednego miesiąca aktywności.

BNP Paribas za założenie konta oferuje także promocje z alternatywnym bonusem: 150 zł do Biedronki (warunki te same tylko inna nagroda) czy 350 zł w gotówce (wyższa nagroda nieco trudniejsze warunki).

Na koniec warto przypomnieć, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – także w tamtej promocji jest ograniczona pula rejestracji.

Konto Otwarte

Promocja otwarta na eŚwiat

+ 200 zł do H&M
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja otwarta na eŚwiat

8.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
8.5
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Łowca 21 Styczeń 2019 13:49
  Ocena promocji
  100

  Warunki bardzo łatwe do spełnienia, żadnych wpływów tylko transakcje bezgotówkowe np. kartą.

  Chyba najłatwiejsza do spełnienia aktualnie promocja na rynku.

  Inne banki, stawiają więcej warunków tutaj już za 1 płatność kartą otrzymujemy nagrodę.

  + ZALETY: bardzo łatwe warunki = konto + płatności kartą
  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0