Promocja Credit Agricole 200 zł za przeniesienie konta, 50 zł w programie poleceń i 3% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci, którzy przeniosą swój rachunek do Credit Agricole mogą zyskać 200 zł, a do tego 50 zł za założenie konta z polecenia. Oprócz tego mogą skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania Rachunku Oszczędzam – 3 proc. na 4 miesiące do kwoty 30 000 zł.

Uwaga! Promocja została zakończona. Przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku: Credit Agricole promocja 500 zł za konto .

Przenieść konto z banku do banku można na dwa sposoby: ręcznie lub automatycznie przez system Ognivo. Druga metoda jest mało popularna, ale może być dochodowa, o ile skorzysta się z promocji Credit Agricole.

150 zł za przeniesienia konta

Organizacja kierowana przez Piotra Kwiatkowskiego kusi premią sięgającą 200 zł lub 100 zł klientów, którzy zdecydują się otworzyć w niej konto osobiste i jednocześnie upoważnić bank do przeniesienia (zamknięcia) wskazanego rachunku.

Wówczas pracownicy Credit Agricole zajmą się wszystkimi formalnościami związanymi z zamknięciem dotychczasowego ROR-u. Pomoc obejmuje m.in. powiadomienie pracodawcy, ZUS-u, urzędu skarbowego i innych organów o zmianie naszego numeru konta oraz transfer wszystkich ustawień starego ROR-u, czyli odbiorców przelewów i historii transakcji.

W trwającej do 30 kwietnia 2020 akcji „Korzyści dla Ciebie 2020” może wziąć udział osoba, która:

 • nie posiadała konta w Credit Agricole od 1 kwietnia 2018 r. lub
 • nie korzystała z wcześniejszych edycji promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Jak otrzymać premię 150 zł krok po kroku?

1Do 30 kwietnia złożyć wniosek na specjalnej stronie promocyjnej i zawrzeć umowę o Konto dla Ciebie  z kartą

We wniosku musimy zaznaczyć opcję “Przenoszę się do Credit Agricole” i wpisać numer konta, które ma być przeniesione:

credit agricole przeniesienie konta

Nie zapomnijmy podać również kodu polecenia – można wykorzystać nasz sprawdzony kod: 4718673 – zapewni to nam szansę na dodatkowy bonus 50 zł z programu poleceń (o czym więcej w dalszej części).

kod polecenia credit agricol

2W ciągu 7 dni od otwarcia konta upoważnić Credit Agricole do przeniesienia (zamknięcia) starego konta
3W każdym z trzech kolejnych miesięcy zapewnić wpływ min. 3000 zł (dla premii 200 zł) lub 1000 zł (dla premii 100 zł)

O czym warto pamiętać?

Ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z przeniesieniem konta, bardzo ważne jest dopełnienie wszelkich wymogów formalnych, w tym prawidłowe wypełnienie wniosku. Złożony wraz z upoważnieniem wniosek powinien zawierać:

 • nazwę dotychczasowego banku,
 • prawidłowy numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego użytkowanego w dotychczasowym banku,
 • dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku z zachowaniem umownego wypowiedzenia,
 • nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez bank o zmianie rachunku bankowego przez klienta.

Uwaga! Podpisy na upoważnieniu i wniosku muszą być zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.

Warto zwrócić przy tym uwagę, że jako wynagrodzenie bank traktuje wyłącznie środki pieniężne z tytułu: wynagrodzenia za pracę,  stypendium, zasiłków, emerytury i renty.

Zgodnie z regulaminem, jako wpływy traktowane są wszystkie przelewy przychodzące z kont, których nie jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami:

Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika…

Odpadają zatem przelewy z innych rachunków bankowych, których to jesteśmy właścicielami. Odpowiedni za to będzie np. przelew wynagrodzenia z pracy czy przelew od kogoś z rodziny (np. od współmałżonka).

Przekazanie nagrody

Bonus w wysokości 200 zł lub 100 zł zostanie wypłacony do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu trzeciego wpływu. Zatem najpóźniej stanie się to do końca sierpnia 2020. Jednak im wcześniej zapewnimy pierwszy wpływ (jeszcze w kwietniu), tym szybciej (w lipcu) otrzymamy premię.

Prosty przykład:

Otwieramy konto 30 kwietnia. Pierwszy wpływ na konto zapewniamy do 31 maja, drugi wpływ na konto do 30 czerwca, trzeci wpływ nie później do 31 lipca. Bank powinien wypłacić premię  do 31 sierpnia.

powrót do menu ↑

50 zł za kod polecenia

200 zł premii to jednak nie wszystko. Trwa bowiem 4 edycja programu poleceń, w której obecni klienci banku mogą polecać konto osobiste nowym klientom, dzięki czemu obie strony mogą zyskać po 50 zł w gotówce.

Jak zyskać 50 zł za otwarcie konta z polecenia – krok po kroku?

 • We wniosku o konto podać kod polecenia otrzymany od polecającego
 • Zawrzeć umowę w ciągu 30 dni od złożenia wniosku
 • Wyrazić i do czasu wypłaty premii utrzymać zgody marketingowe
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy od daty otwarcia konta: zapewnić wpływ min.  1000 zł (Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP) LUB wydać kartą min. 300 zł.

Oczywiście po otwarciu konta również każdy może przystąpić do programu poleceń i przekazać dalej  swój kod polecenia znajomym. Dzięki temu można zarobić dodatkowo nawet 500 zł (10 x 50 zł).

powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe 3% do 30 000 zł

Dla osób decydujących się na otwarcie Konta dla Ciebie w promocji “na Start”, Credit Agricole ma również ofertę konta oszczędnościowego ze specjalnym oprocentowaniem – Rachunek Oszczędzam 3%.

Stawka wynosi 3 proc. i jest naliczana przez cztery miesiące od otwarcia konta oszczędnościowego z kwartalną kapitalizacją. Podwyższone odsetki obejmuję kwotę do 30 tys. zł.

Kwota Oprocentowanie w skali roku przez 3 miesiące
do 50 000 zł 1,5%

Pieniądze zgromadzone na koncie oszczędnościowym możemy bezpłatnie wycofać raz w miesiącu.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto osobiste w Credit Agricole?

Promocją objęte są dwa rachunki: Konto dla Ciebie oraz Konto dla Ciebie VIP. Skupmy się na tym pierwszym, gdyż w jego przypadku łatwiej uniknąć podstawowych opłat.

Opłata Wysokość
Opłata za prowadzenie konta
7 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)
Opłata za kartę
9 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
5 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)

Ten podstawowy w ofercie Credit Agricole ROR jest darmowy po spełnieniu w danym miesiącu dwóch warunków: wpływ łącznie min. 1000 zł i jedną płatność bezgotówkowa kartą albo Blikiem. Jeśli wykonamy te czynności, nie płacimy za prowadzenie konta (7 zł) i plastik (9 zł), a dodatkowo możemy za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju (normalnie to koszt 5 zł od transakcji).

Uwaga! Od posiadaczy Konta dla Ciebie bank pobiera 10-zł opłatę za wznowienie karty.

Możliwość uniknięcia kosztów utrzymania ROR-u to niejedyna zaleta Konta dla Ciebie. Sprzężona z rachunkiem karta może mieć funkcję płatności bezpośrednio w walucie obcej (EUR, USD i GBP), jeśli powiążemy ją z przynajmniej jednym kontem walutowym.

Nasza pełną recenzje Konta dla Ciebie oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Ofertę Credit Agricole warto rozważyć, o ile nie jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego konta. Ewentualnie możemy poświęcić jeden z rzadko albo w ogóle nieużywanych ROR-ów. Dodatkowo możemy otrzymać 50 zł za założenie konta z polecenia.

Ze spełnieniem promocyjnych wymagań (trzykrotny wpływ 1000 zł) nie powinniśmy mieć problemu przy odrobinie kreatywności (wpłaty własne, przelewy od partnera, kogoś z rodziny).

Równie łatwo (wpływ 1000 zł i 1 płatność kartą albo Blikiem w przypadku Konta dla Ciebie) zapewnimy sobie darmowe utrzymanie rachunku. Przy okazji korzystnie ulokujemy niemałą sumę na atrakcyjny procent.

Konto dla Ciebie

+ 250 zł premii i 3% na KO
Promocja zakończona

 

 

8.5 Ocena Łączna
Korzyści dla Ciebie 2020

Ocena promocji
8.5
ZALETY
 • 200 zł jednorazowej premii
 • 50 zł za założenie konta z polecenia
WADY
 • Sporo warunków do spełnienia (regularne wpływy, przeniesienie konta)
 • Konta CA nie należą do najtańszych
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
4 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Magdalena 10 Marzec 2021 13:18

  Brak profesjonalizmu pracowników. Nikt mnie nie poinformował, że jako wpływ na konto brane jest pod uwagę wpływ z konta, którego nie jestem właścicielem. Żenujące. Stosowanie takich tanich chwytów by nie wypłacać obiecanej promocji i zwyczajnie nabijać w butelkę klientów by przenieśli konto nie zatrzyma wam klientów.

 2. Odpowiedz
  widz 21 Październik 2020 12:15

  Spełniłem wszystkie warunki i od 60 dni czekam na 200pln. Złożona reklamacja przez telefon. Konsultant potwierdził, że faktycznie spełniłem warunki promocji. Nie polecam, wiszenie na telefonie i płacenie sporo za koszt połączenia. promocja ładnie wyglądała na papierze ale aby oni ją spełnili to już nie. Dwa miesiące kłopotów.
  Unikać.

 3. Odpowiedz
  jzmk 10 Marzec 2020 15:24

  Niezłą propozycja dla osób , które bedą zasilać konto regularnie min. 1000 zł miesięcznie. Wtedy konto jest całkowicie darmowe. No i przenosząc swoje konto z innego banku można jeszcze zgarnąć 150 zł.

  50 zł z programu poleceń z kolei jest dla wszystkich, którzy wpiszą kod polecajacy, zaznaczą zgody marketingowe i zasilą trzy raz z rzędu konto 1000 zł.

 4. Odpowiedz
  elka 4 Grudzień 2019 21:58

  Promocje to jedna sprawa, ale prowadzenie konta zwraca bankowi wyłożone pieniądze.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0