Do 300 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole (+ 3% na koncie)

W najnowszej promocji “Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie” Credit Agricole za przeniesienie konta oferuje premię 200 lub 100 zł. Sprawdźmy czy promocja jest opłacalna. Czy warto przenosić konto dla takiego bonusu?

1

Zasady promocji

Promocja Credit Agricole “Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” trwa do 31 sierpnia 2019 r. Klient, który spełni konieczne warunki, zyska uprawnienia do jednorazowej premii w kwocie 200 zł. Wypłata premii na konto klienta nastąpi nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego. Oferta nie dotyczy osób, które skorzystały z promocji banku z premią za przeniesienie konta z innego banku lub byli posiadaczami konta od 1.04.2018 r.

2

Warunki konieczne do zdobycia 200 zł premii

Jeśli chcemy skorzystać z promocji, musimy zatem do 31 sierpnia 2019 przede wszystkim otworzyć nowy rachunek Credit Agricole Konto dla Ciebie.

Należy zawrzeć umowę konta, złożyć wniosek o wydanie karty płatniczej i jednocześnie podpisać umowę Bankowości Elektronicznej CA24.

Niezbędnym warunkiem, który należy przy tym spełnić, jest nadanie hasła do danego serwisu i wybór wyciągu z konta w formie elektronicznej.

Kolejny krok to złożenie wniosku z pełnomocnictwem do przeniesienia konta z dotychczasowego banku, wreszcie zadeklarowanie stałych i regularnych wpływów na rachunek w kwocie nie mniejszej niż 3000 zł przez kolejne 3 miesiące.

Warto zwrócić przy tym uwagę, że będą się liczyły wyłącznie wpływy z tytułu wynagrodzenia, stypendium, zasiłków, emerytury i renty. Oznacza to, że przelewy z rachunków oszczędnościowych, lokat i innych tego rodzaju instrumentów finansowych nie mieści się w regulaminie promocji. Równie istotnym warunkiem uzyskania premii jest wymóg posiadania aktywnej karty w dniu jej wypłaty.

3

Zwróć uwagę na wniosek!

Ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z przeniesieniem konta, bardzo ważne jest dopełnienie wszelkich wymogów formalnych, w tym prawidłowe wypełnienie wniosku. Złożony wraz z pełnomocnictwem w placówce banku Credit Agricole wniosek powinien zawierać nazwę dotychczasowego banku, prawidłowy numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego użytkowanego w dotychczasowym banku, dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku z zachowaniem umownego wypowiedzenia, nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez bank o zmianie rachunku bankowego przez klienta.

Podpis na wniosku i pełnomocnictwie musi być zgodny ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku, a sam wniosek z pełnomocnictwem powinien zostać złożony z chwilą podpisania umowy lub nie później niż w ciągu 7 dni od tej daty.

4

Drugi wariant promocji (100 zł premii) dla mniej zarabiających

Kwota 3000 zł jako comiesięczny wpływ na konto może się części klientów wydawać zbyt wysoka. Dlatego też Credit Agricole uruchomił wariant o nieco łagodniejszych rygorach, ale też i niższej premii. Jeśli klient zdecyduje się na przeniesienie konta do Credit Agricole i zapewni przez kolejne 3 miesiące wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł, może otrzymać 100 zł premii. Pozostałe warunki, to jest złożenie wniosku i pełnomocnictwa, zasilenie konta w postaci wynagrodzenia, stypendium, emerytury itd., aktywna karta i inne, są takie same jak w przypadku poprzedniej promocji.

3

3% do 50 tys zł

Dla osób decydujących się na otwarcie Konta dla Ciebie w promocji “na Start”, Credit Agricole ma również ofertę konta oszczędnościowego ze specjalnym oprocentowaniem – Rachunek Oszczędzam 3%. Dzięki temu, możemy otrzymać 3% w skali roku dla kwoty do 50 tysięcy złotych.

Wysokie oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od daty otwarcia konta, a kapitalizacja odsetek następuje co kwartał. Pieniądze zgromadzone na koncie oszczędnościowym możemy bezpłatnie wycofać raz w miesiącu.

PROMOCJA: Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie

+ 200 zł premii i 3% na KO
Promocja zakończona
6.5 Ocena Łączna
Jest premia, ale i warunki

Ocena promocji
6.5
ZALETY
 • 200 lub 100 zł jednorazowej premii
WADY
 • Sporo warunków do spełnienia (regularne wpływy, przeniesienie konta)
 • Konta CA nie należą do najtańszych
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Paweł 25 Wrzesień 2017 15:30

  Nie mogę zrozumiec intencji banków,które pobierają haracz za wpłaty w wpłatomatach na swoje konto.
  Wydają krocie na agitację aby zakładać konta,a gdy już mają klieta to dają po łapach za oszczędzanie.Tak samo z wypłatami do 100 zł.Używam zawsze karty,ale drobne należy też mieć w kieszeni

 2. Odpowiedz
  jzmk 2 Maj 2017 15:24

  Niezłą propozycja dla osób , które bedą zasilać konto regularnie min. 1500 zł miesięcznie. Wtedy konto jest całkowicie darmowe. No i przenosząc swoje konto z innego banku można jeszce zgarnąć 200 zł.

 3. Odpowiedz
  elka 24 Kwiecień 2017 21:58

  Promocje to jedna sprawa, ale prowadzenie konta zwraca bankowi wyłożone pieniądze.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0