Promocja zakończona

Program poleceń Credit Agricole: 50 zł dla nowego klienta i nawet 500 zł za polecenie konta

Zobacz stronę promocji
+ 250 zł premii
Promocja zakończona

Otwarcie konta osobistego w Credit Agricole w programie poleceń może się opłacać. Nowy klient, który we wniosku o rachunek poda odpowiedni kod polecenia, otrzyma 50 zł, a osoba polecająca – łącznie nawet 500 zł.  Zdobycie premii nie jest przesadnie trudne, przy czym większe wymagania czekają osoby polecane.

Poprzez programy poleceń banki starają się zachęcać swoich klientów do aktywnego promowania swoich usług wśród znajomych. Motywacją ma być premia, którą otrzymuje osoba polecająca, a niekiedy również – nowy klient, który skorzysta z zaproszenia.

Program poleceń Credit Agricole – IV edycja

Taki program funkcjonuje m.in. w Credit Agricole. Właśnie trwa jego czwarta edycja, która kończy się 31 marca 2020 r.

Dzięki niej każda osoba, która otworzy konto osobiste z polecenia, ma szansę zgarnąć 50 zł. Natomiast obecni klienci organizacji kierowanej przez Piotra Kwiatkowskiego mogą zarobić nawet 500 zł.

powrót do menu ↑

Nowy klient – jak zdobyć 50 zł?

By otrzymać premię za otwarcie konta z polecenia, należy:

1Do 31 marca 2020 r. na stronie banku złożyć wniosek o konto osobiste i wpisać w nim kod polecający otrzymany od obecnego klienta – w tym celu można wykorzystać nasz sprawdzony kod polecenia4718673 )

2Zawrzeć umowę w ciągu 30 dni od złożenia wniosku

Uwaga! Bonus będzie przysługiwać klientom, którzy na 265 dni przed zawarciem umowy nie byli posiadaczami rachunku w Credit Agricole

3Wyrazić i do czasu wypłaty premii utrzymać zgody marketingowe
4W każdym z trzech kolejnych miesięcy od daty otwarcia konta: zapewnić wpływ min. 1000 zł (Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP) LUB wydać kartą min. 300 zł.

Osoba polecana otrzymuje premię do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli po zapewnieniu wpływów lub wykonaniu obrotów kartą płatniczą.

Jeśli więc podpiszemy umowę 30 kwietnia i zapewnimy wpływy w maju, czerwcu i lipcu, gratyfikację zgarniemy do 25 sierpnia.

Dodatkowe 200 zł w promocji Korzyści dla Ciebie 2020

promocja 200 zł korzyści dla ciebie 2020Organizacja kierowana przez Piotra Kwiatkowskiego kusi premią sięgającą 200 zł klientów, którzy zdecydują się otworzyć w niej konto osobiste i jednocześnie spełnić warunki aktywności. Bonus 200 zł możemy zyskać za przeniesienie konta, jako 5% zwrot za płatności mobilne lub w postaci zaokrągleń CASaver.

Dokładna analiza promocji 200 zł dostępna jest tutaj.
powrót do menu ↑

Osoba polecająca – jak zdobyć do 500 zł?

Obecny klient banku Credit Agricole, by zarabiać jako polecający, musi:

1Przystąpić do programu Formularz można wypełnić np. w aplikacji mobilnej CA24 Mobile. Podaje się w m.in. numer posiadanego ROR-u i telefon komórkowy.
2Wyrazić i do czasu wypłaty premii utrzymać zgody marketingowe
3Przekazać kod, który osoba polecana wpisze we wniosku o konto.

Kod jest generowany po zapisaniu się do programu i dostarczany mailem i SMS-em. Można go pobrać także w aplikacji.

Bank przyznaje polecającemu nagrodę 50 zł za pierwsze 10 skutecznie otwartych kont. Zatem łącznie może on otrzymać 500 zł (10 x 50).

Credit Agricole wypłaca bonus osobie polecającej do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego przez osobę polecaną.

Jeśli więc znajomy zawrze umowę o ROR 30 marca, nagrodę otrzymamy do 25 kwietnia.

powrót do menu ↑

Kod polecenia

Ważny i sprawdzony kod polecenia, który możesz wykorzystać ma postać: 4718673 . Wpisujesz go we wniosku, po zaznaczeniu opcji “otwieram konto z polecenia” :

kod polecenia credit agricole

Później, po założeniu kont możesz uzyskać swój kod polecenia i przekazać go swoim znajomym.

Jak wygenerować kod poleceń w Credit Agricole? 

By zyskać kod, musisz przystąpić do Programu Poleceń Credit Agricole.  Możesz to zrobić placówce banku lub online przez aplikację mobilną CA24 Mobile (w apce wchodzisz w menu -> Propozycje dla Ciebie – Program Poleceń). Wtedy kod otrzymasz SMS-em oraz na e-mail, możesz też go sprawdzić też w każdej chwili w aplikacji mobilnej.

 

Ile kosztuje konto osobiste w Credit Agricole?

Podstawowym rachunkiem bieżącym w ofercie Credit Agricole jest Konto dla Ciebie. Jego prowadzenie kosztuje 7 zł. Za obsługę karty bank pobiera 9 zł. Za każdą wypłatę z obcego bankomatu płaci się 5 zł.

Jednak wszystkich tych opłat można uniknąć, zasilając ROR min. 1 tys. zł i wykonując kartą albo Blikiem jedną płatność bezgotówkową w miesiącu.

Nasza pełną recenzje Konta dla Ciebie oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Premia dostępna w programie poleceń Credit Agricole nie odbiega od tych dostępnych w akcjach konkurencyjnych banków. Podobne są też wymagania warunkujące przyznanie bonusu osobie polecanej (w każdym trzech kolejnych miesięcy: wpływ 1 tys. zł albo obrót kartą na 300 zł).

Czy nowemu klientowi opłaca się założyć konto z polecenia w Credit Agicole? Jak najbardziej, wpisując kod polecenia we wniosku o konto i spełniając proste warunki może on zarobić 50 zł.

Dodatkowo warto przypomnieć, iż w  promocji Korzyści dla Ciebie 2020 można zdobyć 200 zł premii. Obie promocje łączą się ze sobą, w efekcie można zyskać nawet 250 zł.

Konto dla Ciebie

Ważny Kod Polecający: 4718673

+ 250 zł premii
Promocja zakończona

 

9.5 Ocena Łączna
4 opinie
Program Poleceń

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0