ING: Do 40 zł za skorzystanie z Apple Pay

Nawet 40 złotych można zarobić za skorzystanie z płatności Apple Pay  w trwającej do 31.03.2019 r. promocji ING Banku Śląskiego. Promocja dostępna jest jedynie dla osób zaproszonych przez bank.

ING Bank Śląski należy do rynkowej czołówki pod względem liczby i częstotliwości promocji mających nakłonić klientów do korzystania z jego usług. Jedną z nich kieruje do posiadaczy iPhone’ów, którzy chcieliby płacić nimi zbliżeniowo za zakupy i na tym zarobić.

Organizacja kierowana przez Brunona Bartkiewicza wdrożyła płatności mobilne Apple Pay w połowie stycznia. Stara się więc przekonać klientów do tego rozwiązania, proponując im w sumie 40 zł w dwóch podobnych promocjach.

INGPromocje Apple Pay
Promocja ING: Dodaj kartę do Apple Pay
Ile można zyskać? 20 zł
Do kiedy można przystąpić? do 31 marca 2019 r.
Dla kogo? Dla zaproszonych klientów
Warunki 1. Otrzymać zaproszenie z banku
2. Wypełnić formularz
3. Dodać kartę do portfela Apple Pay
Regulamin promocji
Promocja „Zrób transakcję kartą z portfela Apple Pay”
Ile można zyskać? 20 zł
Do kiedy można przystąpić? do 31 marca 2019 r.
Dla kogo? Dla zaproszonych klientów
Warunki 1. Otrzymać zaproszenie z banku
2. Wypełnić formularz
3. Wykonać swoją kartą zapisaną w portfelu Apple Pay dwie płatności na min. 5 zł każda.
Regulamin promocji

Apple Pay w ING

Prywatność i bezpieczeństwo są kluczowe dla Apple Pay w ING Banku Śląskim. Podczas dokonywania płatności Apple Pay z użyciem karty, jej numer nie jest zapisywany ani w pamięci urządzenia, ani na serwerach Apple. Jest zastępowany szyfrowanym cyfrowym odpowiednikiem, który jest przypisany do konkretnego urządzenia. Każda transakcja jest autoryzowana jednorazowym, dynamicznym kodem bezpieczeństwa.

W sklepach stacjonarnych z Apple Pay w ING mogą korzystać posiadacze urządzeń iPhone SE, iPhone 6 i nowszych modeli, a także posiadacze Apple Watch.

W przypadku aplikacji mobilnych lub stron internetowych otwieranych w przeglądarce Safari, płacić Apple Pay w ING mogą posiadacze smartfonów iPhone 6 i nowszych modeli, iPhone SE, iPad Pro, iPad (5. generacja), iPad Air 2 oraz iPad mini 3 i nowszych.

powrót do menu ↑

Promocja “Dodaj kartę do Apple Pay”

Pierwsza nazywa się „Dodaj kartę do Apple Pay”. Mogą w niej uczestniczyć klienci, którzy otrzymają zaproszenie (będzie widoczne w bankowości internetowej).

Nagroda wynosi 20 zł. By ją zdobyć, należy

 • Do 31 marca zapisać się do promocji poprzez udostępniony przez bank formularz
 • Zaakceptować regulamin
 • W ciągu 14 dni od przystąpienia (czyli najpóźniej 14 kwietnia) dodać swoją kartę zbliżeniową Visa wydaną przez ING do portfela cyfrowego Apple Pay (trzeba do tego użyć aplikacji Wallet).

W zależności od daty spełnienia warunków premia trafi na rachunek klienta do: 10 lutego, 10 marca lub 14 kwietnia. Każdy uczestnik może zdobyć tylko jeden bonus – bez względu na liczbę zapisanych kart w portfelu czy posiadanych ROR-ów.

powrót do menu ↑

Promocja “Zrób transakcję kartą z portfela Apple Pay”

Druga promocja, która nazywa się „Zrób transakcję kartą z portfela Apple Pay”, jest kopią pierwszej. Udział w niej również wymaga zaproszenia ze strony banku, co odbywa się poprzez komunikat w systemie transakcyjnym Moje ING.

W tym przypadku premia też wynosi 20 zł. By ją zdobyć, należy:

 • Do 31 marca zapisać się do promocji poprzez udostępniony przez bank formularz
 • Zaakceptować regulamin
 • W ciągu 14 dni od przystąpienia (czyli najpóźniej 14 kwietnia) wykonać swoją kartą zapisaną w portfelu Apple Pay dwie płatności na min. 5 zł każda.

Terminy wypłaty bonusu są identyczne z tymi w pierwszej promocji.

powrót do menu ↑

Warunkowo darmowe konto w ING

Konto Direct w ING Banku Śląskim może być darmowe w utrzymaniu. Trzeba tylko zadbać o odpowiednie obroty kartą. Próg zwalniający z opłaty wynosi 300 zł (lub 200 zł, jeśli mamy mniej niż 26 lat).

Należy też pamiętać o płatnych obcych bankomatach. Bez prowizji wypłacimy pieniądze w maszynach własnych i Planet Cash. W innym przypadku opłata wynosi 2,5 zł (nie dotyczy pierwszej operacji w miesiącu).

Inaczej sprawa wygląda w przypadku klientów, którzy mają 13-26 lat i otworzą Konto Mobi. Bank nie obciąża ich opłatą za kartę debetową. Nie nalicza też kosztów za prowadzenie rachunku ani przelewy internetowe. Mało tego, umożliwia im darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce bez limitu – pod warunkiem, że będą realizowane Blikiem.

powrót do menu ↑

20 zł za Google Pay + 140 zł za założenie konta + 120 zł za wynagrodzenie

Warunki obu promocji ING Banku Śląskiego dotyczących Apple Pay brzmią banalnie. Łączna premia nie jest wysoka, ale to zawsze 40 zł, które można odłożyć albo przeznaczyć na pizzę.

Sęk w tym, że skorzystanie z obu ofert wymaga zaproszenia. Jeśli takowe dostaniemy i nie boimy się nowinek technologicznych, śmiało wchodźmy w to!

Pamiętajmy też, że bank z lwem organizuje inne promocje.

Użytkownicy telefonów z systemem Android mogą skorzystać z bardzo podobnej promocji Google Pay w ING – 20 zł otrzymamy za dodanie karty do systemu i 2 płatności.

Warto przypomnieć, że zakładając konto w ING Banku Śląskim jako nowy klient do 31.03.2019 r. zyskać możemy zyskać łątwe 140 zł w promocji na start.

Dodatkowe 120 zł możemy zyskać za przelew wynagrodzenia na swoje konto w ING.

Promocja Konto Direct

Konto Direct

Konto Direct to najtańszy rachunek osobisty w ING Banku. Dodatkowo nowi klienci banku, którzy założą konto mogą zyskać ...

Ocena użytkowników:
8
Sprawdź
+ 160 zł premii
Zobacz Opinie
Promocja 2 Konto Mobi

Konto Mobi

Konto Mobi to rachunek adresowany do młodych klientów wieku 13-26 lat, którzy preferują korzystanie z rachunku na ...

Ocena użytkowników:
8
Sprawdź
+ 160 zł premii
Zobacz Opinie
10 Ocena Łączna
Promocje Apple Pay

Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0