ING: 20 zł za 2 płatności Google Pay

20 złotych można zarobić za 2 transakcje Google Pay w trwającej do 06.03.2019 r. promocji ING Banku Śląskiego. Warunki do spełnienia są banalnie proste.

Niektóre instytucje finansowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i inwestują w nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają życie konsumentom. Tak jest m.in. z ING Bankiem Śląskim, który po promocji przeznaczonej dla użytkowników urządzeń Apple ruszył z podobną promocją, ale przeznaczoną dla użytkowników Androida. W promocji tej ING zachęca do dodania swojej karty do Google Pay i wykonania nią 2 płatności.

Google Pay w ING

Google Pay działa jak wirtualny portfel w telefonie, do którego dodajemy swoje karty płatnicze np.  kartę Visa zbliżeniową ING. W ten sposób możemy płacić nią mobilnie w sklepach i aplikacjach. Do korzystania z Google Pay niezbędny jest telefon z funkcją NFC i systemem Android w wersji min. 4.4 oraz skończone 18 lat.

Warunki promocji „2 za 20 – Google Pay”

Chodzi o ofertę specjalną pod nazwą „2 za 20 – Google Pay”. Skorzystają z niej wszyscy klienci mający dowolne konto osobiste  w ING Banku Śląskim, którzy przed 05.02.2019 r. nie posiadali dodanej żadnej karty debetowej Visa zbliżeniowa ING Banku Śląskiego do Google Pay.

Promocja2 za 20 zł - Google Pay
Ile można zyskać? 20 zł
Do kiedy można przystąpić? do 6 marca 2019 r.
Dla kogo? Wszystkich klientów ING Banku mających konto i korzystających z płatności mobilnych
Jak łatwo / trudno uzyskać?
Bardzo łatwo
90 %
Warunki
 1. Nie używać Google Pay przed 5 lutego 2019 r
 2. Do 6 marca 2019 r. zapisać sie do promocji poprzez bankowość internetową i zaakceptować regulamin promocji
 3. Do 6 marca 2019 r., dokonać min. 2 płatności przez Google Pay
Regulamin promocji

Jak zdobyć premię w ING Banku Śląskim

By móc zarabiać na płaceniu poprzez Google Pay, trzeba

1Do 06.03.2019 r. zapisać się do promocji w systemie Moje ING (po zalogowaniu do Moje ING: Oferta => Promocje => Zyskaj z Google Pay))
2Zaakceptować regulamin
4Do 06.03.2019 r. dokonać trzech płatności za pomocą dodanej do Google Pay karty Visa na kwotę min. 5 zł każda

Bank wypłaci 20 zł premii do 20 marca.

W dniu wypłaty bonusu powinniśmy być posiadaczem jakiegokolwiek rachunku w ING.

Uwaga! Ostatnim dniem przystępowania do promocji jest 6 marca 2019 r.

Potencjalny zysk a koszty utrzymania konta w ING Banku Śląskim

Dla kogoś, kto na co dzień korzysta z usług ING Banku Śląskiego, oferta jest dość atrakcyjna. Przy okazji bieżących zakupów może on w łatwy sposób zarobić kilkadziesiąt złotych. W przypadku pozostałych osób interes może być mniej opłacalny. Dlaczego?

Należy pamiętać o kosztach utrzymania Konta Direct. Co prawda jego prowadzenie i przelewy internetowe są darmowe, jednak pojawia się opłata warunkowa za kartę.

Wynosi ona 7 zł miesięcznie. Unika się jej po wydaniu plastikiem min. 300 zł w miesiącu (osoby do 26 lat obowiązuje próg 200 zł). Dla niektórych, zwłaszcza osób mających rachunki w kilku bankach, może to być spora kwota.

Ponadto należy się liczyć z opłatą za obce bankomaty. Klienci ING Banku Śląskiego bez prowizji pobiorą gotówkę z maszynach własnych i Planet Cash. Raz w miesiącu mogą też za darmo skorzystać z obcego urządzenia w kraju. Za każdą następną taką operację zapłacą 2,5 zł. Alternatywą jest miesięczny abonament w cenie 5 zł. Wtedy wszystkie wypłaty realizowane są już bez dodatkowych kosztów.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku klientów, którzy mają 13-26 lat i otworzą Konto Mobi. Bank nie obciąża ich opłatą za kartę debetową. Nie nalicza też kosztów za prowadzenie rachunku ani przelewy internetowe. Mało tego, umożliwia im darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce bez limitu – pod warunkiem, że będą realizowane Blikiem.

40 zł za Apple Pay + 140 zł za założenie konta + 120 zł za wynagrodzenie

Użytkownicy urządzeń firmy Apple mogą skorzystać z bardzo podobnej promocji za skorzystanie z Apple Pay. Tam za dodanie karty do Apple Pay zgarniemy 20 zł, a za transakcje – kolejne 20 zł.

Warto przypomnieć, że zakładając konto w ING Banku Śląskim jako nowy klient do 31.03.2019 r. zyskać możemy zyskać 140 zł w promocji na start.

Dodatkowe 120 zł możemy zyskać za przelew wynagrodzenia na swoje konto w ING.

Jak widać posiadanie rachunku w ING Banku Śląskim może być bardzo opłacalne – to jeden z niewielu banków, który oferuje tyle ciekawych promocji za różne aktywności. 🙂

Promocja Konto Direct

Konto Direct

Konto Direct to najtańszy rachunek osobisty w ING Banku. Dodatkowo nowi klienci banku, którzy założą konto mogą zyskać ...

Ocena użytkowników:
8
Sprawdź
+ 160 zł premii
Zobacz Opinie
Promocja 2 Konto Mobi

Konto Mobi

Konto Mobi to rachunek adresowany do młodych klientów wieku 13-26 lat, którzy preferują korzystanie z rachunku na ...

Ocena użytkowników:
8
Sprawdź
+ 160 zł premii
Zobacz Opinie
10 Ocena Łączna
Promocja "2 za 20 zł - Google Pay"

Ciekawa promocja dla wszystkich klientów ING z banalnie prostymi warunkami do spełnienia.

Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0