Promocja Pekao: 504 zł na Canal+ za założenie konta i 8% na koncie oszczędnościowym

Aktualizacja - 2022.10.07

Bank Pekao w najnowszej promocji proponuje nowym klientom premię w postaci dostępu do serwisu Canal+ i Netflix na 6 miesięcy o wartości 504 zł. Warunki zdobycia nagrody są banalnie proste. Do tego bank dorzuca 150 zł w gotówce za założenie konta dziecku i daje możliwość otwarcia atrakcyjnie oprocentowanego rachunku oszczędnościowego (8% w skali roku przez 6 miesięcy).

Mamy jesień. Dni są coraz krótsze. Po zmianie czasu wieczory stały się jeszcze dłuższe. To sprzyja spędzaniu wolnych chwil przed ekranami telewizorów, tabletów i smartfonów na oglądaniu ulubionych filmów, seriali, meczów i innych programów.

Co to ma wspólnego z finansami? Tak się składa, że nagrodą w jednej z promocji bankowych jest darmowy dostęp do popularnej platformy streamingowej przez sześć miesięcy.

Ponad 654 zł w promocjach Pekao

Chodzi o akcję Banku Pekao, który w zamian za założenie tam konta osobistego i spełnienie prostych warunków proponuje półroczną subskrypcję w serwisie Canal+ online. Chodzi o Plan Standard, który obejmuje też Netflix. Wartość gratyfikacji wynosi 504 zł.

Uwaga! Jeśli wolimy gotówkę, możemy skorzystać z alternatywnej kampanii i zdobyć 200 zł w gotówce za otwarcie konta.

Do tego można zdobyć 150 zł w gotówce za otwarcie konta dziecku. Ponadto w Banku Pekao znajdziemy atrakcyjnie oprocentowane depozyty (konto oszczędnościowe i lokaty). Najlepsze z nich dają zarobić aż 8% w skali roku.

Promocja z voucherami do Canal+ Online trwa do 30 listopada. Ma krótki okres karencji. Mogą wziąć w niej osoby, które nie miały konta osobistego lub lokaty albo rachunku oszczędnościowego w Banku Pekao od 1 stycznia 2020 r. Zatem byli klienci banku Pekao SA, którzy odpowiednio wcześnie zamknęli rachunek, także mogą postarać się o premię ponownie.

Ważne! W akcji obowiązuje limit 2500 uczestników. Nagrody otrzymają Ci klienci, którzy najszybciej spełnią wymagane warunki. Warto więc się pospieszyć!
powrót do menu ↑

Jak zdobyć voucher do Canal+ online o wartości 504 zł?

Jak zdobyć darmowy dostęp do Canal+ online za otwarcie konta osobistego? Trzeba:

1Do 30 listopada przez stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne z kartą Visa Debit FX i i bankowością elektroniczną.

Na stronie promocji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptować regulamin.

Ważne! Podczas wypełniania wniosku o konto należy podać kod promocji: CANAL . Należy go wpisać w następującym polu:

pekao gdzie wpisać kod

Umowę można zawrzeć metodą na selfie (fotoweryfikacja na smartfonie) albo z użyciem e-dowodu, czyli dowodu osobistego z warstwą elektroniczną.

Ewentualnie, gdyby weryfikacja tożsamości okazała się niemożliwa, można sfinalizować proces w placówce.

2Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonać kartą debetową 5 transakcji bezgotówkowych o dowolnej wartości.

Zatem , jeśli konto otworzymy w grudniu 5 płatności kartą powinniśmy wykonać do końca stycznia, w przypadku zaś zawarcia umowy w styczniu do końca lutego.

Kiedy otrzymamy nagrodę?

Voucher o wartości 504 zł dający darmowy dostęp do Canal+ online przez sześć miesięcy zostanie udostępniony do 29 stycznia. Organizator przekaże je mailem i pocztą wewnętrzną w bankowości elektronicznej.

Ważne! Kupon należy aktywować do 31 marca w serwisie Canal+ online. Jeśli nie mamy tam jeszcze konta, musimy je założyć.

powrót do menu ↑

150 zł za konto dla dziecka

Ale to nie wszystko! Na klientów mających potomstwo (młodsze lub nastoletnie) czeka kolejne 150 zł w gotówce za otwarcie konta dla dzieci lub młodzieży.

Uwaga! w dniu przystąpienia do promocji rodzic dziecka musi posiadać dowolne konto w Pekao SA.

Jak zdobyć 150 zł za konto dla dziecka? Warunki otrzymania premii zależą od wieku latorośli i wyglądają następująco:

 1. Mieć lub otworzyć w Banku Pekao ROR
 2. Do 30 listopada założyć dziecku Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek Mój Skarb (w przypadku dzieci w wieku 6-12 lat dochodzi jeszcze aplikacja PeoPay Kids)
  Można to zrobić w systemie Pekao24 po zalogowaniu na swój rachunek.
 3. Dotyczy pociech do 12 lat: 10 grudnia zapewnić na jego koncie (osobistym lub oszczędnościowym) min. 200 zł
 4. Dotyczy dzieci powyżej 12 lat: do 10 grudnia zrealizować kartą do konta pięć płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Więcej można dowiedzieć się tutaj: Pekao – Promocja 150 zł dla dziecka – Regulamin i warunki

powrót do menu ↑

Oszczędności na 8%

Klientem Banku Pekao warto zostać nie tylko dla vouchera Canal+ online i premii pieniężnej. Dobrym powodem jest również atrakcyjna oferta depozytowa. W instytucji zarządzanej przez Leszka Skibę znajdziemy produkty dające zarobić gwarantowane 8% w skali roku.

Na tyle oprocentowane są: konto oszczędnościowe i 12-miesięczna lokata na nowe środki. W pierwszym przypadku limit wpłat wynosi 200 tys. zł. W drugim chodzi o nadwyżkę względem stanu z 30 września. By założyć lokatę, należy udać się do oddziału. Rachunek oszczędnościowy możemy otworzyć online, wraz z Kontem Przekorzystnym.

Jest jeszcze 12-miesięczna Lokata z Żubrem na 7% Tę założymy w aplikacji. Na jednej możemy ulokować 50 tys. zł. Natomiast na wszystkich – nie więcej niż 150 tys. zł.

Nasza pełną recenzje konta oszczędnościowego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego odbywa się za darmo. Za kartę debetową Visa Debit FX płaci się 4 zł miesięcznie z możliwością zwolnienia z opłaty.

To następuje po spełnieniu warunków aktywności: wpływ 500 zł na ROR i jedna transakcja bezgotówkowa plastikiem albo w aplikacji PeoPay. Oczywiście obowiązują one co miesiąc.

Dzięki temu można również dwa razy w miesiącu wypłacić pieniądze z obcego bankomatu bez dodatkowych kosztów. Standardowo każda taka operacja wiąże się z prowizją 2,3 proc. i nie mniej niż 5 zł.

Ważne! Osoby do 26 lat nie ponoszą żadnych kosztów bez względu na aktywność.

Rachunki dla dzieci są zupełnie darmowe.

Nasza pełną recenzje Konta Przekorzystnego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocję Banku Pekao z Canal+ można polecić miłośnikom dobrych filmów, pasjonujących seriali i emocji sportowych. Mogą oni zyskać darmowy dostęp do Canal+ online na pół roku o wartości 504 zł, jeśli otworzą Konto Przekorzystne i pięciokrotnie zapłacą kartą debetową. A jeśli mają dzieci, łatwo zyskają też 150 zł w gotówce. Będą też mogli ulokować oszczędności na 8 proc.

Uniknięcie kosztów prowadzenia rachunku jest równie łatwe jak warunki promocji. By nie płacić 4 zł, wystarczy comiesięczny wpływ 500 zł i jedna płatność kartą na dowolną kwotę.

A jeśli wolimy gotówkę? Organizacja z żubrem w logo proponuje 200 zł – szczegóły tutaj. Premia przyznawana jest tym, którzy w każdym z trzech kolejnych miesięcy zalogują się do aplikacji mobilnej i wykonają plastikiem 5 płatności bezgotówkowych. Zatem warunki co nieco trudniejsze.

Na koniec warto wspomnieć o innej ciekawej promocji Pekao, ale tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą (lub planujących otworzyć własna firmę i założyć konto firmowe), którą można połączyć z powyższymi promocjami konta osobistego. Do zyskania jest nawet 2000 zł w promocji Pekao dla firm.

Konto Przekorzystne

Kumulacja promocji

+ 504 zł na Canal+ 150 zł dla dziecka + 8% na KO
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
20 opinie
Kumulacja promocji

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.7Ocena Użytkowników
Ocena
9.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
13 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Budryk 10 Marzec 2022 09:24
  Ocena
  100

  Chyba najłatwiejsza promocja ze wszystkich, warunki bardzo proste. 200 zł na allegro jak najbardziej się przyda 🙂

  Trochę jest zabawy z zakładaniem konta, ale da się to przejść.

  Spóbuje jeszcze założyć konta dwójce moich dzieci powinno wpaść ekstra 400 zł 🙂 zobaczymy jak to wszystko wyjdzie

  + ZALETY: super łatwe warunki 3 razy po 5 płatności na dowolną kwotę
  - WADY: nagroda mogłaby być wyższa :)
  Pomocne(41) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  mirko 28 Listopad 2021 15:24

  Witam.
  Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak długo jestem zobowiązany do utrzymania konta po jego założeniu aby uniknąć generowania kosztów związanych z zamknięciem rachunku ROR?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Listopad 2021 17:14

   Jeśli chcemy zamknąć konto najlepiej to uczynić po wypłacie nagród. Ostatnia transza premii zostanie wypłacona w kwietniu – więc w maju można bez przeszkód zamknąć konto.

 3. Odpowiedz
  Maja 23 Listopad 2021 11:35
  Ocena
  100

  Promocja fajna i łatwa, a z kontem nie mam żadnych problemów, więc jak najbardziej na plus

  Pomocne(10) Niepomocne(53)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Michal 28 Listopad 2020 13:18

  Czy bank pobiera jakieś opłaty przy zamykaniu konta?

 5. Odpowiedz
  Sebek 6 Kwiecień 2020 00:02
  Ocena
  100

  O co dokładnie chodzi z tą biometrią przy zakładaniu konta przez selfie?

  Pomocne(8) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Katalina 6 Kwiecień 2020 11:46

   Ta biometria to zrobienie zdjęcia twojego dowodu oraz proste polecenia przed kamerą/telefonem typu głowa w prawo / lewo / mrugnij.

 6. Odpowiedz
  bolo 19 Luty 2020 13:09
  Ocena
  100

  Nie wiem jak się to stało ale udało się zawrzeć umowę z domu biometrycznie. Super oby reszta promocja poszła tak dobrze:)

  Pomocne(6) Niepomocne(22)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  barbara 14 Luty 2020 09:47

  Witam, nie udalo mi się zalożyć konta biometrycznie , musialam udać się do banku , czy to znaczy że dostanę tylko część nagrody i czy muszę korzystać z konta oszczędnościowego , zalożyć zalożylam .

 8. Odpowiedz
  Natalia 12 Grudzień 2019 17:56
  Ocena
  100

  Konto założyłam sobie online, łatwo i prosto, wszystko w jasny sposób opisane, więc teraz czekam na nagrodę 😉

  Pomocne(16) Niepomocne(24)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  SEBA 3 Sierpień 2019 14:48

  Czy jak nie chcę płacić za sms kody i w aplikacji zmienię na autoryzację właśnie poprzez ich apkę to już nie będzie obciążenia konta podczas przelewów jeśli będę je akceptować przez aplikacje ?

 10. Odpowiedz
  Lucyna 11 Lipiec 2019 08:43

  Jak długo trzeba utrzymywać to konto, żeby zdobyć premię i kiedy ona wpłynie na konto?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:12

   Konto musi być aktywne conajmniej do daty wypłaty premii, gdyż wypłata premii nastąpi przelewem na nowo otwarte konto.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0