Promocja 50 zł za konto dla dziecka PeoPay KIDS w Pekao (+ 100 zł dla dorosłego)

Rodzic otwierając w Banku Pekao konto osobiste sobie i swojemu dziecku w wieku 6-12 lat (Peopay Kids), może łatwo zyskać 150 zł w gotówce. Do tego otrzyma szanse na wygranie BMW i3 w loterii kartowej.

Obecne dzieci są dla banków przyszłymi klientami. Instytucje finansowe zdają sobie sprawę, że im wcześniej pozyskają względy rodziców tych pociech, tym większe będzie prawdopodobieństwo, że taka młoda osoba zwiąże się na dłużej z danym bankiem i będzie dla niego źródłem przychodów.

Jak banki zdobywają niepełnoletnich klientów? Organizując promocje skierowane do ich rodziców.

Promocja – Pierwsze kieszonkowe na konto Peopay Kids

Świetnym przykładem jest Bank Pekao. Organizacja zarządzana przez Leszka Skibę proponuje obecnym klientom (posiadaczom konta osobistego) premię pieniężną 50 zł za zawarcie umowy o pakiet PeoPay Kids (opłaty i opinie). Ten składa się z:

Ważne! Dziecko uczestnika promocji musi być w wieku 6-12 lat i musi być nowym klientem Banku Pekao, czyli nie mogło mieć rachunku bieżącego między 1 stycznia 2019 a 26 maja 2020.

Nagroda pieniężna może wzrosnąć do 150 zł, z tego 100 zł w gotówce. Stanie się tak, jeśli rodzic / opiekun prawny również jest nowym klientem Banku Pekao (brak ROR-u w okresie od 1 stycznia 2019 do 30 wrzesnia 2020), otworzy tam Konto Przekorzystne i spełni proste warunki.

Ponadto będzie mógł on skorzystać z oprocentowania 2 proc. na koncie oszczędnościowym. Podwyższona stawka będzie naliczana przez cztery miesiące na rachunku dziecka (do 3000 zł).

Jak otrzymać premię za otwarcie konta w Banku Pekao?

1Zawrzeć umowę o pakiet PeoPay Kids
2Zaakceptować regulamin promocji
3Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby uczestnictwa w promocji

Warunki dla rodzica będącego nowym klientem, który do 31 października otworzy Konto Przekorzystne:

W każdym z czterech kolejnych miesięcy po zawarciu umowy o ROR i kartę debetową:

 • zapewnić wpływ na ROR min. 500 zł,
 • wykonać kartą jedną płatność bezgotówkową,
 • zalogować się do aplikacji PeoPay

Szczegółowa analiza tej promocji znajduje się tutaj.

Przekazanie nagrody

Bank Pekao wypłaci premię 50 zł w akcji „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” do 24. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Nagrodę podstawową w kwocie 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego dla siebie rodzic / opiekun otrzyma do 31 marca 2021 r.

Znacznie szybciej wzbogaci się on o punkty w programie Bezcenne Chwile. Mastercard zasili konto uczestnika 1000 pkt w ciągu 14 dni roboczych do zgłoszenia karty. Kolejne 2400 pkt dopisze w ciągu 30 dni roboczych.

Punkty będą ważne przez sześć miesięcy od ich przyznania. Można je wymienić np. na bon zakupowy Allegro o wartości 50 zł.

Opłaty za konto w Banku Pekao

Konto Przekorzystne dla Młodych (a takie otwiera się dziecku w tej promocji) Bank Pekao prowadzi bezpłatnie. Nie pobiera opłaty również za obsługę karty do rachunku ani wypłaty z obcych bankomatów.

Innymi słowy: ROR jest całkowicie bezpłatny. Należy tylko uważać na opłatę za SMS-y do autoryzacji (20 gr/szt.). Można jej uniknąć, korzystając z mobilnej autoryzacji, czyli zatwierdzania transakcji w aplikacji PeoPay.

Rodzice muszą postarać się bardziej. Unikną kosztów prowadzenia konta i obsługi plastikiem, jeśli co miesiąc zasilą ROR min. 500 zł i wykonają kartą jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. Wówczas będą też mogli dwa razy w miesiącu pobrać gotówkę z obcej maszyny (normalnie to koszt 2 proc. wartości operacji, ale nie mniej niż 5 zł)

Czy warto?

Udział w promocji Banku Pekao jest opłacalny tylko, jeśli jesteśmy nowymi klientami i otworzymy konto osobiste nie tylko dziecku, ale też sobie. Wówczas pod prostymi warunkami (4 x wpływ 500 zł, logowanie do apki i 1 płatność kartą) zarobimy 100 zł dla siebie i 50 zł dla dziecka.

Z uniknięciem kosztów utrzymania rachunku też nie będziemy mieć problemu. Konto dziecka jest całkowicie bezpłatne. Rodzic unika opłat, o ile co miesiąc wykona te same czynności, których wymaga od niego promocja (wpływ 500 zł + 1 płatność kartą), i do zatwierdzania płatności internetowych używa aplikacji.

9.5 Ocena Łączna
50 zł na konto Peopay Kids

Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0