Promocja zakończona

Citi Priority: 400 zł premii i dodatkowe 1000 zł za polecenia

Załóż Konto w promocji
+ 400 zł premii i 1000 zł za polecanie
Promocja zakończona

Nawet 1400 zł premii (400 zł premii + 1000 zł za polecenia) możemy można zyskać dzięki aktualnym promocjom banku Citi Handlowy. Jak wygląda regulamin? Jakie warunki trzeba spełnić? Sprawdźmy.

W ramach aktualnych promocji możemy zyskać nawet łącznie 1400 zł premii. Oferta jest podzielona jest na 2 rodzaje premii (400 zł + 1000 zł), uwzględniających różne aktywności klientów, z czego wynika też różna wysokość nagrody.

1

Warunki skorzystania z promocji – regulamin

Z uwagi na atrakcyjność oferty “Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja III” dostęp do niej jest ograniczony nie tylko czasowo – do 31 lipca 2018 r. , ale limitowi podlega również liczba osób, które mogą z promocji skorzystać, mianowicie obejmie ona pierwszych 1000 chętnych. Oferta adresowana jest do klientów, którzy nie byli po 1 stycznia 2017 roku właścicielami, współwłaścicielami lub pełnomocnikami żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w City Handlowym.

Aby skorzystać z promocji, trzeba bowiem założyć konto City Priority i je aktywować.

2

do 400 zł premii (100 zł + 300 zł) – nagroda nr 1

Nagroda w wysokości  5% zwrotu za transakcje w ciągu 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych (maks. 300 zł, a mówiąc ściśle po 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy), będzie przysługiwała tym, którzy:

Po spełnieniu warunku wpłaty i utrzymania na swoim koncie (przez min. 1 dzień) kwoty min. 5 000 zł – otrzymamy 100 zł w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunku.

Płacąc kartą do konta będziemy otrzymywać 5% zwrotu za transakcje – do 50 zł w ciągu 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, z uwzględnieniem miesiąca, w którym otwarto Konto.

Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana na konto uczestnika do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki otrzymania Premii.

 

3

Dodatkowe 1000 zł za polecenia konta

W promocji “Poleć Konto Citi Priority znajomemu – edycja V” za skuteczne polecenia konta Citi Priority  można otrzymać 100 zł. Konto można polecić maksymalnie  10 znajomym i zyskać nawet 1000 zł (10×100 zł).

W promocji mogą brać udział posiadacze Konta w Citi Handlowy lub Karty Kredytowej Citibank jako polecający oraz osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały produktów w Citi Handlowy, jako poleceni. Oferta dostępna dla 1000 uczestników, ważna jest do 31.08.2018 r.

Jak można polecić konto?

 • udaj się na stronę programu poleceń i wypełnij formularz.
 • po kilku dniach konsultant banku oddzwoni do osoby poleconej i przeprowadzi przez dalszy proces.

Jakie warunki musi spełnić znajomy?

 • musi być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego, oszczędnościowego ani karty kredytowej od 1.1.2017 r.
 • powinien spełnić jeden z dwóch warunków bezpłatnego prowadzenia konta oraz dokonać transakcji na łączna kwotę minimum 300 zł do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta.

 

5

Konto Citi Prioriti pod lupą

Jednocześnie stałe spełnienie powyższych warunków, to jest utrzymywanie salda w wysokości 30 000 zł lub comiesięczne wpływy w wysokości minimum 5000 zł i jeden produkt kredytowy, to gwarancja braku opłat i prowizji związanych z prowadzeniem rachunku i obsługą karty płatniczej. Jeśli te warunki wypełnimy, mamy do dyspozycji konto praktycznie darmowe, mianowicie:

 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir
 • 0 zł za realizację zlecenia stałego;
 • 0 zł za realizację polecenia zapłaty
 • 0 zł za korzystanie z karty debetowej MasterCard Paypass z technologią zbliżeniową
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą

Citi Priority to bez wątpienia konto dla dobrze sytuowanych, aktywnych, a zarazem wymagających klientów, dla których liczy się jakość i szybkość obsługi oraz indywidualne podejście do klienta.

Nasza pełną recenzje konta Citi Priority oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
6

Promocja Citi Priority – ocena końcowa

Z pewnością atrakcyjna jest wysokość możliwej do uzyskania premii, tym bardziej, że nie podlega ona opodatkowaniu. Z drugiej strony warunki jej uzyskania przekraczają możliwości finansowe znacznej grupy potencjalnych klientów o przeciętnych, czy mniej niż przeciętnych zarobkach (wymóg salda 5000 zł).

9 Ocena Łączna
1 opinie

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Kamil_k 19 Październik 2017 00:18
  Ocena promocji
  90

  Ciekawa promocja bardzo łatwa do spełnienia szczególnie dla osób posiadających oszczędności w wysokości min. 30000 zł. Wtedy po ich wpłacie na konto np. na lokatę, mamy bezpłatne konto i łatwo zgarniemy to 100 zł + 150 zł. 450 zł też łatwo zgarnąć za regularne płacenie karta

  + ZALETY: - wysoka premia - łatwe warunki do spełnienia
  - WADY: - trzeba mieć jakieś oszczędności lub wpływy by konto było darmowe
  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  dorcia 20 Kwiecień 2017 17:07

  citi ma zawsze bezplatne konta w promocji. W umowie jest zapis ze oplaty beda pobierane zgodnie z aktualna tabela oplat i fajnie jest dopoki trwa ta promocja. W pewnym momencie pojawia sie nowa tabela oplat w ktorej twoje konto juz nie jest bezplatne a wprowadzaja jakis nowy dziwolag ktory ma dokladnie taka sama funkcjonalnosc tylko sie inaczej nazywa i ni z tego in z owego masz oplaty i to takich ze wala po kieszeni. poza tym ciagle zawracaja d…pe telefonami z promocjami i specjalnymi ofertami – opedzic sie nie mozna! goraco NIE polecam!

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0