Promocja zakończona

Citi Priority: 150 zł za wpływy na konto

Zobacz stronę promocji
+ 150 zł premii
Promocja zakończona

Otwierając darmowe konto Citi Priority w Citi Handlowym i zasilając go co miesiąc min. 2 tys. zł, można zyskać 150 zł premii. Jak wygląda regulamin? Jakie warunki trzeba spełnić? Sprawdźmy.

Organizacja zarządzana przez Sławomira Sikorę w swoich działaniach sprzedażowych koncentruje się głównie na kartach kredytowych. Jednak część jej akcji promocyjnych dotyczy również ROR-u, a dokładnie – internetowej odmiany konta osobistego Citi Priority.

1

Warunki skorzystania z promocji – regulamin

W ramach dostępnej do 30 maja 2019 r. oferty można otrzymywać po 30 zł przez 5 kolejnych miesięcy w zamian za zapewnienie wpływów na wspomniany rachunek.

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci. Wedle regulaminu są to osoby, które nie były stroną żadnej umowy z bankiem od 1 stycznia 2017 r. (nie miały w nim żadnego produktu ani nie byłymi pełnomocnikami).

2

Promocja 150 zł krok po kroku

Co dokładnie trzeba zrobić, żeby przez pięć miesięcy otrzymywać nagrodę pieniężną?

Zgodnie z regulaminem wpływ 2 000 zł powinien być z tytułu wynagrodzenia za umowę o pracę, emerytury lub renty – przekazywany przez pracodawcę/organ emerytalno-rentowy.

Premia trafia na rachunek do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli więc rachunek otworzymy w lutym i w tym miesiącu zasilimy go wymaganą kwotą, bonus otrzymamy do końca marca. Łącznie może to być 150 zł w całym okresie uczestnictwa w promocji (5 x 30 zł).

3

Premia walutowa

Dodatkową gratyfikacją jest premia walutowa, pod pojęciem której kryje się zwrot części prowizji za przewalutowanie przelewów, czyli w praktyce – niższy spread. Ten bonus bank przyznaje przez 12 miesięcy od pierwszego w danym miesiącu zlecenia płatniczego wiążącego się z przewalutowaniem. Może to być transfer wewnętrzny (między swoimi kontami), transgraniczny albo krajowy.

Zwrot wynosi 0,8 proc. kosztów przeliczenia dla transakcji w CHF (albo 3 proc. gdy realizujemy ją w weekend lub dzień świąteczny) oraz 4 proc. dla operacji w innych jednostkach płatniczych. Warunkiem naliczenia premii walutowej jest wpływ w danym miesiącu na konto Citi Priority min. 2 tys. zł.

4

Darmowe konto internetowe Citi Priority

Internetowa wersja rachunku Citi Priority różni się od tej podstawowej kosztami usług podstawowych. W tej pierwszej one nie występują. Oznacza to, że posiadacz konta nie płaci za:

 • prowadzenie ROR-u,
 • obsługę karty,
 • zwykłe przelewy internetowe,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

W zamian opłatami obłożone są niektóre operacje w kanałach nieinternetowych, wymagające obsługi pracownika banku, czyli np. przelew w oddziale i przez telefon, wpłata i wypłata w oddziale, dostęp do bankowości telefonicznej. Jeśli podstawowe transakcje realizujemy samodzielnie (przez internet i w urządzeniach samoobsługowych) konto osobiste Citi Priority będzie dla nas zupełnie bezkosztowe.

Zgodnie z regulaminem od 1 lipca 2021 r. bank jest uprawniony do zmiany stawek opłat  i wprowadzenia nowych opłat.
5

Promocja Citi Priority – ocena końcowa

Promocja Citi Handlowego jest atrakcyjna. Pod prostymi do spełnienia warunkami można: zyskać 4% na koncie i stać się posiadaczem darmowego ROR-u (conajmniej do lipca 2021 r.) z bezprowizyjnym dostępem do wszystkich bankomatów w kraju oraz zyskać status prestiżowego klienta (bank pozycjonuje się jako instytucja wyspecjalizowana w obsłudze osób z wyższej klasy średniej).

Citi Handlowy to także bank, który ma najlepsze promocje kart kredytowych, w ramach najlepszej z nich można w łatwy sposób zdobyć 400 zł do wydania na Allegro .

Citi Priority

PROMOCJA: Zyskaj do 150 zł i premię walutową z kontem internetowym Citi Priority - edycja 2

+ 150 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
1 opinie

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Kamil_k 19 Październik 2017 00:18
  Ocena promocji
  90

  Ciekawa promocja bardzo łatwa do spełnienia szczególnie dla osób posiadających oszczędności w wysokości min. 30000 zł. Wtedy po ich wpłacie na konto np. na lokatę, mamy bezpłatne konto i łatwo zgarniemy to 100 zł + 150 zł. 450 zł też łatwo zgarnąć za regularne płacenie karta

  + ZALETY: - wysoka premia - łatwe warunki do spełnienia
  - WADY: - trzeba mieć jakieś oszczędności lub wpływy by konto było darmowe
  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  dorcia 20 Kwiecień 2017 17:07

  citi ma zawsze bezplatne konta w promocji. W umowie jest zapis ze oplaty beda pobierane zgodnie z aktualna tabela oplat i fajnie jest dopoki trwa ta promocja. W pewnym momencie pojawia sie nowa tabela oplat w ktorej twoje konto juz nie jest bezplatne a wprowadzaja jakis nowy dziwolag ktory ma dokladnie taka sama funkcjonalnosc tylko sie inaczej nazywa i ni z tego in z owego masz oplaty i to takich ze wala po kieszeni. poza tym ciagle zawracaja d…pe telefonami z promocjami i specjalnymi ofertami – opedzic sie nie mozna! goraco NIE polecam!

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0