Tanie-Konto.pl · Bank Smart · Smart Konto

Smart Konto

Opinie (62)

smart bank

Czy konto w Smart Banku jest rzeczywiście w 100% bezwarunkowo darmowe? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty i haczyki? Przeczytaj naszą recenzję i opinie użytkowników.

Bank Smart to nowa na polskim rynku marka – powstała w czerwcu 2014 r. Stanowi ona część FM Bank PBP S.A. SMART Bank to nowoczesny bank mobilny, który swoją ofertę adresuje w główniej mierze do klientów zainteresowanych prostą obsługą finansową możliwą póki co jedynie za pośrednictwem specjalnej aplikacji, serwisu internetowego oraz bankowości telefonicznej. Bank nie posiada stacjonarnych placówek. W ramach promocji jego klienci jeszcze do końca 2014 r. mogą dokonywać wypłat z bankomatów w kraju i na świecie bez ponoszenia z tego tytułu dodatkowych opłat.

SMART Konto – podstawowe opłaty

SMART Konto to propozycja skierowana do klientów indywidualnych. Na tle wielu innych ofert prezentuje się bardzo korzystanie i atrakcyjnie.

SMART Konto - podstawowe opłaty i prowizje
Opłata za prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przelewy internetowe [zł] 0
Opłata za użytkowanie karty debetowej [zł/miesiąc] 0
Bankomaty darmowe (bez prowizji)wszystkie bankomaty w Polsce
Pełna tabela opłat i prowizji i oprocentowania

Zobacz Szczegóły


Za operacje takie jak: otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy wewnątrzbankowe i zewnętrzne przez Internet, wydanie karty płatniczej oraz opłaty za kartę (miesięczna i za wznowienie) są darmowe .

Osoby korzystające ze SMART Konta mogą ponadto liczyć na otrzymanie debetowej karty Visa, która umożliwia dokonywanie płatności w formie zbliżeniowej. Z karty tej można korzystać w Polsce i zagranicą, a także przy dokonywaniu płatności online. Bez względu na wysokość wydanej kwoty bank nie nalicza żadnych opłat.

SMART Konto – wady i zalety

Podobnie jak każdy inny produkt finansowy, tak i SMART Konto posiada zarówno wady, jak i zalety. Ogromnym atutem omawianego rachunku jest jego łatwa obsługa. Klient korzysta z przejrzystego systemu mobilnego oraz internetowego – zwłaszcza, że za najważniejsze operacje nie są przez bank pobierane jakiekolwiek opłaty . Jeżeli zaś ktoś zdecyduje się przy okazji otwierania SMART Konta na uruchomienie konta oszczędnościowego SMART Procent , co jest zresztą polecaną opcją, może liczyć na oprocentowanie środków wynoszące 2% w skali roku aż do 50 000 zł.

Niedużym mankamentem SMART Konta jest ograniczony pakiet usług. Kanały elektroniczne są pozbawione kilku praktycznych funkcji – w rachubę nie wchodzi chociażby ustalanie PIN-u dla karty.

Załóż Konto
Smart Konto - Bank Smart - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
2.9 na 5
50 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (62 komentarzy) :

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >>
 1. ka
  ka
  12.08.2016. 07:23

  Konto idealne dla młodzieży

  Założyłem konto dla moich córek. Rewelacja!
  Przelewam im tzw. kieszonkowe i uczą się zasad bankowości w ogólnym pojęciu, uczą się oszczędzania i zarządzania swoimi pieniędzmi; jak wydadzą wszystko w określonym czasie to muszą czekać na mój kolejny cykliczny przelew...

  Z tego powodu mam dużo pytań i są dumne, że w ich portfelu jest karta bankomatowa

 2. Bigos
  Bigos
  02.08.2016. 14:29

  Rzeczywiście najtańsze

  Konto rzeczywiście najtańsze na rynku, wszystko za darmo.

  Na minus bardzo ubogi interfejs i coraz niższe oprocentowanie konta oszczędnościowego teraz to już tylko 2%.

 3. Piotrek
  Piotrek
  05.07.2016. 22:39

  Jedyne aktualnie w 100% darmowe konto

  Nie jest źle, mimo że to stosunkowo młody bank.

  Bank Smart zasługuje na to, żeby dać mu szansę i robi sporo, aby utwierdzić mnie w przekonaniu, że nie jest to szansa zmarnowana. Możliwości, jakie otwiera przede mną są naprawdę spore, bo mogę obracać swoimi pieniędzmi nie martwiąc się o niepotrzebne koszty.

  Minusem jest masa niedociągnięć tak w obsłudze klienta, jak i w samej ofercie, ale nie jest to ciągle jeszcze wygórowana cena, jaką należy ponieść za ewidentne korzyści. Jestem klientem optymistycznie patrzącym w przyszłość i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

 4. Joanna
  Joanna
  05.07.2016. 09:50

  Opinia

  Witam.
  Konto oferuje wiele usług bez opłat,ale obsługa info tele jak i poprzez formularz tragiczna.Nie będę się rozpisywać dodam tylko że na kartę do konta czekam już 14 dni,mając przelane wynagrodzenie na konto w smart banku.

 5. smart klient
  smart klient
  20.06.2016. 18:44

  podwójne księgowanie

  Maja przygoda z smart bankiem.
  Wypłacam z bankomatu 100PLN -bank odejmuje od salda konta 100PLN i dodatkowo blokuje 100PLN, czyli wypłaciłem 100 zblokowali 200 i tak jeszcze 4 inne transakcje kartą. Na infolinii jak bym rozmawiał z gimnazjalistką - zero profesjonalizmu. Teraz czekam na reklamacje (czas 30 dni). środki dostępne wg banku 0 wg mnie znacznie więcej.

 6. Piotr
  Piotr
  07.06.2016. 22:42

  Smart Bank kiedy przyjdzie karta

  Konto w sumie otworzyłem z dnia na dzień (księgowanie przelewów).
  Co ciekawe - myślałem że kartę dostanę w ciągu 2 dni tj z zeszły piątek. Wczoraj dzwonie na infolinie - dodzwoniłem się z pierwszym razem - konsultantka zweryfikowała mnie we wszystkie strony - muszę przyznać że zaskoczeniem były pytania dodatkowe, po czym grzecznie i sympatycznie poinformowała mnie że karta może iść do 10 dni. Mi się nie pali. Co się okazuje dziś rano dotarła do mnie karta i pin w oddzielnych przesyłkach. Miodzio. 6 dni od momentu założenia, wliczając w to weekend.
  Swoja drogą rozśmieszył mnie typ który skasował sobie hasła startowe i ma pretensje do banku.

 7. tehmal
  tehmal
  13.05.2016. 18:36

  Karta ma limit

  Visa Paywave ma limit 20 zbliżeń na dzień i 10 wypłat na dzień.
  Taka ciekawostka.

 8. zniechecony skutecznie
  zniechecony skutecznie
  29.03.2016. 11:49

  Ustanowienie wspólwłasciciela tragedia

  Ponad miesiąc od założenia konta nie udało się ustanowić współwłaściciela. Nie dział system potem bezsensowne procedury weryfikacji, które ktoś wymyślił i teraz sami nie umieją ich obsłużyć. Miałem trzy podejścia wszystkie nieskuteczne. Obsługa przez telefon mówi ze nie ma kompetencji i trzeba pisać maile, szkoda czasu. Finał - rezygnuje z konta i zakładam w innym banku gdzie procedury nie polegają na przerzucaniu ich problemów na klienta. Co będzie jak dojdzie do poważniejszych spraw jak pieniądze?
  Niby ciekawa oferta, ale co mi po niej - nie da się z niej skorzystać.

 9. Robert
  Robert
  04.03.2016. 18:46

  super

  same plusy, nie mogłem zapłacić na allegro bo karta nie była do końca aktywowana, szybki telefon do biura obsługi, dwie minuty i karta w pełni aktywna, konkretna obsługa więc nie wiem skąd te narzekania na BOK, do tego konto w pełni 0 złotych, przeniosłem się z mbanku i jestem zadowolony, nie zasypują mnie mejlami z nowymi regulaminami i opłatami, cisza spokój :) polecam

 10. marcin
  marcin
  23.02.2016. 09:26

  mało funkcjonalności

  Brak opłat, dobre oprocentowanie - to plusy. Dużym minusem jest to, że bank nie udostępnia płatności internetowych, szybkich przelewów jak mtransfer w mbanku

 11. ligu
  ligu
  19.02.2016. 11:56

  smart konto darmowe

  Konto Smart faktycznie jest zwolnione z opłat czyli bezwarunkowo darmowe tak jak to opisywane jest w reklamach tego konta - ja korzystam z konta w smart banku już przeszło 5 miesięcy i nie miałem żadnej opłaty - dosłownie żadnej opłaty aż się dziwię jak oni zarabiają na tym, że oferuję te darmowe konta? :D
  Mnie to oczywiście jak najbardziej opłaca i nie mam nic przeciwko (oby tylko nie zmienili tego, że konto jest darmowe), niech będzie darmowe dalej.
  U mnie na studiach nie tylko ja mam konto w smart banku - masa kolegów ma to konto - stąd widać że te pozytywne opinie i to co mówią w reklamach tego konta jest na pewno prawdą :)

 12. Hania07
  Hania07
  15.02.2016. 15:18

  Moje konto

  Smart konto jest moim chyba najlepszym wyborem w ostatnim czasie :) Miałam mały dylemat gdzie założyć swoje konto, ponieważ szłam do pracy i potrzebowałam przelewać gdzieś swoje wypłaty :) Jeśli jest ktoś, kto ma podobny problem to powiem szczerze, że nie ma się nad czym zastanawiać. Smart Bank to strzał w dziesiątkę. Jest darmowy, nie ma (a przynajmniej nie dopatrzyłam się jeszcze) żadnych haczyków. Poza tym szukałam w internecie opinii o Smart Koncie i były praktycznie same pozytywne. Mało kto na cokolwiek narzekał, raczej wszyscy zachwali Smart Konto. Mam nadzieje, że mój komentarz pomoże komuś dokonać dobrego wyboru :)

 13. PaulinaG
  PaulinaG
  15.02.2016. 15:05

  obsługa

  Trzeba zacząć się przezwyczajać do kontaktów telefonicznych i internetowych:(:(:(:(, Smart Bank jak widać idzie z duchem czasu dlatego nie posiada oddziałów, jedno to oszczędności a drugie to odchodzenie od tradycyjnych kolejek w oddziałach, niestety za to pojawiają się trudności w dodzwonieniu się i dogadaniu na infolinii żeby wyjaśnić komuś przez słuchawkę w czym jest problem. Ale właśnie dlatego, że nie ma placówek są takie atrakcyjne oferty kont osobistych i firmowych. Jak to zawsze w życiu bywa coś kosztem czegoś i wbrew pozorom nie ma nic za darmo. Liczę, że poprawi się po prostu jakoś obsługi poprzez infolinię...

 14. Fabian
  Fabian
  27.01.2016. 16:33

  Szału nie ma

  Widzę tutaj najróżniejsze opinie...moja jest taka mieszana. Niby fajnie że konto w Smart Banku jest darmowe, że karta nic nie kosztuje i wogle. Ale jak dla mnie ważna jest także miła i profesjonalna obsługa. A z tym jest tutaj o wiele gorzej. Miałem pewien problem, a mianowicie zapomniałem hasła do swojego konta. Zadzwoniłem wtedy do obsługi klienta i zawiodłem się okropnie. Odebrała Pani, po której głosie można było pomyśleć, że pracuje tam chyba za karę...a do tego była opryskliwa i nie potrafiła mi pomóc. Dopiero po dosyć długiej rozmowie, przełączyła mnie do kolejnej osoby i wtedy udało mi się dopiero uzyskać pomoc.

 15. Autentyczny
  Autentyczny
  14.01.2016. 02:23

  Opinia

  Polecam konto!

 16. TOK
  TOK
  12.01.2016. 13:36

  bank smart opinia

  Nie wszystko złoto co się świeci , to że mają konto za zero to pół sukcesu ale drugie pół to obsługa klienta i profesjonalizm , kontakt z ich BOK to jakaś porażka , średnio miła pani a do tego nie posiadająca kompletnie wiedzy na temat procedur i samego produktu ,ciągłe konsultacje z osobami trzecimi co i tak nie daje ostatecznej odpowiedzi na zadawane pytania. To wszystko jeszcze przed aktywacją konta , teraz tylko trzeba uruchomić wyobraźnię i pomyśleć co się stanie jak będą mieli już nasze pieniądze a my będziemy mieli jakiś problem do rozwiązania. Nie polecam i sobie odpuszczam a czas pokaże czy miałem rację. P.S Zakładanie konta miało być ekspresowe , u mnie trwał 3 tygodnie , a takich "smaczków" w mojej krótkiej smartbakowej przygodzie było więcej.

 17. margot
  margot
  28.12.2015. 14:05

  fajne konto

  No faktycznie tanie to konto.
  Ja w sumie jeszcze tak duzo o nim nie moge napisać bo przed świętami dopiero co założyłem sobie konto w smart banku, dziś przyszła mi karta i już mogę go używać bez problemów ale póki co wszystko okazało się prawdą.
  Nie ma żądnego haczyka a robiłem już kilka przelewów pieniędzy między czasie i nie naliczyli mi żądnej opłaty.
  Samo wysłanie wniosku i jego wypełnienie także ograniczyli do minimum skomplikowanych rzeczy i jest bardzo łatwe tak więc ja polecam smart bank mimo, że jestem kilkudniowym klientem :)

 18. niezadowolonyy
  niezadowolonyy
  28.12.2015. 03:53

  niezadowolonyy

  Małżonce udało się założyć konto z aktywacją poprzez przelew z innego banku.
  Konto jest darmowe ale np. zmiana pinu jest płatna 5 zł. Próbowała zmienić pin do karty 3 razy i dopiero za trzecim się udało, oczywiście prowizję pobrało za wszystkie nieudane operacje. Minusem dużym jest brak szybkich przelewów i płatności w internecie.

  Ja próbowałem założyć konto kilka razy ale niestety aktywacja nie powiodła się ponieważ dostawałem odpowiedź że dane się nie zgadzają, co było bzdurą bo skopiowałem dane i sprawdziłem.
  Napisałem do nich z zapytaniem ale oni nie mają zwyczaju odpisywać na maile. Zadzwoniłem to odpowiedzieli że nie muszą udzielać odpowiedzi dlaczego bank odrzuca wniosek.
  Po takim potraktowaniu już wiem że nie jest to poważna bankowość i strach tam cokolwiek trzymać.
  Żona będzie zamykać u nich konto.

 19. JAcekplacek
  JAcekplacek
  23.12.2015. 13:53

  Pytanie o Smart Bank

  Mam takie oto pytanie. Czy rzeczywiście w Smart Banku można całkiem nieźle zaoszczędzić na produktach bankowych? Jestem ciekawa, ponieważ w moim obecnym banku jest ono na opłakanym poziomie. Mam dosłownie niecały jeden procent w skali roku. Tutaj widzę, że jest reklama nawet do 2,8 procent w skali roku na zwykłym koncie oszczędnościowym. Z pewnością jednak jest to efekt krótkotrwały, dlatego chciałabym się dowiedzieć, na jakim jest ono faktycznie poziomie, zaraz po skończonej promocji? Czy rzeczywiście nadal jest ono opłacalne?

 20. mysia
  mysia
  11.12.2015. 09:50

  smart konto najlepsze - to prawda

  no to zaskoczyli mnie - to na pewno mogę napisać na początku mojej opinii po 3 miesiącach użytkowania konta w smart banku :)
  Nie sądziłam, że dostanę takie warunki na cały okres konta o jakich mowa była w reklamach i przed założeniem konta ale faktycznie WSZYSTKO OKAZAŁO SIĘ PRAWDĄ.
  Konto nie dość, że w 100% darmowe to trochę wchodzę nowe udogodnienia i sa także za darmo. Najwygodniejsza opcja jest tymi bankomatami, bez problemu wypłacam kasę gdzie chce i nie muszę szukać swoje bankomatu :D
  6+

 21. MaciejskiPiotr
  MaciejskiPiotr
  07.12.2015. 19:06

  Czy Bank Smart jest dobrym rozwiązaniem dla osób prywatnych?

  Zastanawiam się nad tym, czy założyć konto osobiste w Banku Smart. W tej chwili widzę bardzo wiele różnych ofert w innych bankach, ale jak tylko wczytuję się w regulaminy, to niestety znajduję bardzo wiele podchwytliwych rzeczy. Natomiast teoretycznie Bank Smart reklamuje się, jakby był całkowicie bezpłatny. Czy rzeczywiście tak jest? Czy może jednak trzeba spodziewać się jakichś ukrytych opłat? Nie za bardzo uśmiecha mi się takie skakanie z banku do banku. Więc tym razem zamierzam wybrać raz a dobrze. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat to prośba o opinie.

 22. Luigi
  Luigi
  27.11.2015. 10:02

  Pozytywna opinia

  Ja smart bankiem a dokładnie kontem w smart banki jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie sądziłem, że te wszystkie pozytywne opinii na jego temat jakich pełno w necie okażą się w tak dużej mierze PRAWDĄ.
  Ale tak się stało i stąd moje pozytywne zaskoczenie - konto faktycznie jest w 100% za darmo - a bałem się że będa jakieś haczyki - przez 3 miesiące żądnej opłaty :) Mam nadzieję że z czasem także ich nie wprowadzą bo to chyba największa obawa użytkowników tego konta - dodatkowo konto bardzo łatwe w obsłudze przez internet i na telefonie - to się ceni :)

 23. gwarek
  gwarek
  19.11.2015. 16:19

  sprawdzcie

  warto zobaczyć w banku smart tabele opłat. wyglada obiecujaco - zerowe opłaty i obsluga w aplikacji. wystarczy.

 24. darekbankarek
  darekbankarek
  18.11.2015. 21:27

  konto darmowe

  mysle sobie tak ze konto jest darmowe i tak jak kiedyś było one w embanku, wcześniej czy później wprowadza opłaty dziś jest kiepsko i bardziej kiepskawo, brak wplatomatow brak zasilenia telefonu gsm itp, strona jest tak uboga w usługi ze wygladaa jak demo dziecinnego bamnku z przedszkola, sporo problemów z ichniejsza karta kolega najczęściej musi placic gotowka, konto mam tez już chyba 3 mc ale jest bo jest karta w szufladzie z chwila gdy wprowadza oplate zrezygnuje, mysle ze wnet na stonie pojawie się możliwość rezygnacji, w moim miescie sa 2 placówki gdzie mogę wplacic pieniądze ale sa one oddalone wiec odpada, mam w innym banku darmowe konto a oplata za karte to 4 razy zakupy mogą być po 60 groszy nie ma limitu kwotowego, wplatomatow tez nie maja swoich a nie widze mozliwoasc zebym placil prowizje za swoje pieniądze wplacajac np. w euronecie, na szczęście ten bank mam 300-400 metrow od miejsca zamieszkania jedyny problem ze wplaty przyjmują do 16:30 ale trudno można się przyzwczaic
  konto jest normalne czyli mogę uzupelnic telefon ze strony itp, pozyjemy zobaczymy innym sposobem jest znalesc bank kolo domu i zrezygnoiwac z karty bo tak naprawdę to oplata dotyczy jej, bez urazu dla idiotow bankowych to pamiętam ze najwięcej wydawałem placac karta gdy za nia opłaty, potrafiłem wydac kilkaset złotych i więcej dziś wydaje mniejswiecj placac nia 3-7 zl miesięcznie bo nik nigdy mnie nie zmusi do wydatkowania kartya kilku stowek miesięcznie,tak olalem konto w mBanku i tak oleje kolejne, w końcu te pieniądze sa moje i jeśli je deponuje to one pracują nie dlamie a dla banku i nikt nikomu laski nie robi, gdyby ci co wiedzieli rok temu ze funt podrożeje o zlotowke a dolar o blisko nia to bym wszystkie oszczednosci wymienil zwczajne w kantorze na zielone lub brytujskie a nawet szwajcarskie franki i bym zarobil około 20% to jest zysk a nie jakies tam 3% z wymogami itp
  na koniec pozdrawiam i zycze lepszych banków i bankowości i żeby traktowali nas jako klientów a nie idiotow poz..:)... darcccko

 25. Wandal
  Wandal
  12.11.2015. 23:51

  Nie jest idealnie, ale prawie idealnie.

  Aplikacja jest znakomita i zdecydowanie bardziej intuicyjna niż to, co poleca konkurencja, warunki przejrzyste, podczas zakładania konta się nie zmęczyłam, co jest również dużym plusem, ale gdzie są wpłatomaty?

  To już nie jest jakaś tam dodatkowa usługa oferowana nielicznym przez wybranych. To standard i jest mi nieco przykro, że jestem tego standardu pozbawiona.

  No, ale wieść niesie, że Bank Smart wprowadza nowe produkty, więc może się doczekam możliwości wpłacania moich pieniędzy na jakichś sensownych zasadach.

 26. chriz
  chriz
  08.11.2015. 20:18

  Tragiczny kontat

  Mąż zgłosił mnie jako pełnomocnika do konta. Telefon od Smart Banku w celu potwierdzenia miałam otrzymać najpóźniej za trzy dni... Minęły około 2 tygodnie. Powiedziano mi, że w ciągu trzech dostanę maila z numerem konta, na który mam przesłać 1 grosz celem potwierdzenia danych. Minęły dwa miesiące i maila nie otrzymałam. Nie dopisano mnie jako pełnomocnika. Mąż kilkukrotnie nie mógł się dodzwonić na infolinię. Potwierdzam zatem, że kontakt ze Smart Bankiem jest tragiczny.

 27. agnieszka
  agnieszka
  16.10.2015. 16:31

  Opinia

  mam od 2 tygodni. jadę na erasmuska i ząłożyłam. już się nie mogę doczekać. takiej oszczedności to się nie posdziewałem. bardszo fajne kursy mają a gdy chciałem w innym banku to jakies pincet opłat było.

 28. Robert
  Robert
  04.10.2015. 21:59

  Nie moge się zalogować

  Nie mogę się zalogować do kota. Wczoraj w nocy niby coś poprawiali w systemie. I tak poprawili, że chyba padł. Masakra z tym bankiem. Chyba wymówię umowę, a mam jeszcze konto e Euro.

 29. Mirkaaa
  Mirkaaa
  28.09.2015. 12:55

  odp celinka

  @ celinka Z tego, co mi wiadomo to konto Bank Smart dla dziecka nie wchodzi w rachubę. Możliwość założenia konta mają tu tylko osoby pełnoletnie, czyli twoje dziecko musi mieć ukończone 18 lat. Ma wtedy już pełną zdolność prawną i samo może otworzyć rachunek bez zgody rodziców czy opiekunów prawnych. Poczytaj opinie o banku smart na innych forach lub popytaj w samym banku

 30. irek
  irek
  24.09.2015. 16:43

  polecam smarta

  jestem uzytkownikiem aplikacji mobilnej w banku smart. od jakiegos czasu przestałem używać innego i internetowej wersji banku. wszystko z telefonu i bardzo mi to odpowiada. Po konfiuracji i wpisaniu wszystkich danych (robiłem to z przeglądami ibo szybciej) ma teraz wszystko w kieszeni. bosko.

 31. celinka
  celinka
  18.09.2015. 11:49

  Konto w Bank Smart dla dziecka

  Czy ktoś się orientuje jak to wygląda? Mam córkę lat 16 i zastanawiam się czy mogę w tym banku otworzyć dla niej rachunek?

 32. you
  you
  18.09.2015. 10:00

  siara

  Od dwóch dni nie można było się zalogować do banku!
  Żadnej informacji o trudnościach! Dopiero na drugi dzień przez telefon podawali komunikat o usterce i usuwali ją dwa dni!
  Przez ten czas nie było możliwości zalogowania i żadnych operacji bankowych!
  NIE POLECAM !!!!!
  To normalnie olewanie klientów.

 33. Klientka
  Klientka
  17.09.2015. 11:34

  Czas oczekiwania na doręczyciela

  Czy ktoś miał przeboje z założeniem konta? Czekam już 9 dzień ROBOCZY (11 dzień od złożenia wniosku)i kuriera jak nie było tak nie ma. Wg banku, procedura ta trwa do 5 dni roboczych a pan na infolinii obiecuje, że "przesyłka zostanie nadana dziś lub jutro" (telefon w 4 dobie roboczej). Zaczynam pomału tracić cierpliwość.

 34. Dansomi
  Dansomi
  23.07.2015. 11:28

  Bank smart ?

  Konto oszczednosciowe juz 2.8%, z kasa cos sie nie zgadza, jak robilem wyplate z procenta na konto to pisalo ze darmowe a nastepnego dnia pobralo 5zl, kolejne 10zl stracilem zeby zlozyc reklamacje(tak, infolinia platna chyba 200% niz normalnie), cokolwiek zalatwic z infolinia to minimum 5zl bo glupie komunikaty o nagrywaniu, super banku, wpisywanie telekodu ktory sie nie zgadza za pierwszym razem zawsze. Dzisiaj ukradli mi kolejne 5zl z konta smart procent tytulem "Korekta rejestru. Korekta opłaty REKL" czyli zaplacilem za rozpatrzenie reklamacji bo mam na czerwono napisane -5,00 a nie na niebiesko 5,00. Na dzien dzisiejszy stracilem juz jakies 40zl, taniej wyszedlby mnie mbank z oplata za karte ktora ostatnio i tak byn ominal. Syf i nic wiecej.
  A i mailowo to mozna sb pisac, pisalem kilkadziesiat razy a na infolini nie znajdowal nawet mojego emaila, ze nic do nich nie przyszlo. Czas na zmiane...

 35. AAA
  AAA
  22.07.2015. 16:01

  Płatności do sklepu w UK przez PayPala - jaką kartę deb. do wyboru ?

  Czy ktoś robił takie płatności? Lepsza jest Visa czy Master Card?

 36. hamerski
  hamerski
  21.07.2015. 20:45

  darmowe konto nr 1

  Często wyjeżdżam za granicę i od dawna szukałem darmowa konta, które można by było wygodnie obsługiwać gdziekolwiek się jest. Wreszcie znalazłem Smart Konto w Smart Banku. Moja opinia o tym koncie jest raczej pozytywna. Jestem bardzo zadowolony, że mam dostęp do rachunku przez smartfona i w związku z tym mogę korzystać z konta wszędzie i bez żadnych ograniczeń. Tak właśnie powinna wyglądać nowoczesna bankowość bez opłąt.

 37. klient
  klient
  10.07.2015. 20:49

  JUŻ NIE 3%

  Konto oszczędnościowe już nie jest na 3% a na 2,8% użyteczność aplikacji nie poprawiona ale faktycznie wszystko za ZERO

 38. Sharahin
  Sharahin
  25.06.2015. 09:48

  Problemy z aplikacją

  Od samego początku aplikacja mobilna nie widzi mojego rachunku. Wyświetla się komunikat, że nie można było pobrać informacji o rachunkach. Tak jest od kilku dni. Kompletnie bezużyteczna aplikacja.

  Wniosek o otwarcie konta złożyłam 3.06. Dostałam na maila informację, że kurier z umową pojawi się u mnie do 5 dni roboczych. Po 12 dniach (15.06) wykonałam telefon do banku. Obiecano mi skontaktować się z kurierem w tej sprawie.
  Kurier dotarł bodajże 16.06. Zapytany o datę nadania przesyłki odpowiedział mi, że została nadana 17.06 czyli 2 dni po mojej interwencji!

  Osobny pin do aplikacji mobilnej, osobny do serwisu www. Więcej do zapamiętania. W dodatku z tego co słyszałam pinu do bankowości internetowej nie można spersonalizować.

 39. djvolt
  djvolt
  18.06.2015. 11:38

  chyba najtańsze konto dla młodych

  Czytam w sieci opinie o Smart Konto i z większością z nich w zupełności się zgadzam.

  To dobre konto dla takich osób jak ja, które często podróżują i chcą mieć do dyspozycji nowoczesny system bankowości elektronicznej i mobilnej.

  Szczególnie ważne jest dla mnie to, że mogę korzystać z rachunku osobistego przy pomocy smartfona i do tego jeszcze mogę wydawać dyspozycje głosowe. Oczywiście liczy się także brak opłat za główne usługi.

 40. Tom
  Tom
  16.06.2015. 17:54

  Zdecydowanie odradzam SMART Biznes Konto EU - uwaga na nieuczciwe praktyki banku

  posiadam konto kont w FM BIZ Banku, w celu korzytnego przewalutowania złotówek na Euro do przelewów walutowych polecono mi założenie konta SMART Biznes Konto EU, gdzie z automatu złotówki maja byc przewalutowane po koszytsniejszym kursie "Smart". Zrobiłem przelew na znaczna kwotę niestety środki zostały przewalutowane po kursie standardowym, róznica wynosiła na moja niekorzyść 150Euro. Na infolini złożyłem reklamacje, po ponownej próbie połaczenia telefonicznego z użyciem kodu telepin czekałem na płatnej infolini po kilkanascie i minut i za każdym razem zostałem rozłanczany. Kiedy zadzwniłem jako nowy klient konsultant odebrał od razu- przypadek? Dodam że reklamuje aktyualnie w FM banku niesłusznie pobierane opłaty które ni z tego ni z owego zostały naliczane po kilku miesiącech prowadzenia konta pomimo iz konsultant przy zakładaniu konta informaował że nie będzie ich. Po złożeniu reklamacji na opłaty regularnie co miesiąc dostaję pismo - juz szóste że rozpatrywanie reklamacji zostało przedłużone o kolejne 30 dni.
  ZDECYDOWNIE ODRADZAM USŁUGI fm biz banku I JEGO SPOŁKI smart banku!!

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >>

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: