Polecam PKO BP: 100 zł za konto dla poleconego i polecającego

Jeśli zależy nam na posiadaniu konta osobistego w największym polskim banku, teraz mamy świetną okazję, by zawrzeć umowę. Pod łatwymi do spełnienia warunkami zyskamy 100 zł. Tyle samo zarobi osoba, która poleci nam Konto za Zero w PKO BP.

Największy polski bank, który obsługuje przeszło 8 mln klientów indywidualnych, rzadko płaci pieniądze za założenie u niego konta osobistego. Niekiedy robi wyjątek robi dla osób młodych. Jednak teraz nadarza się okazja, by również osoba dorosła zarabiała na zakładaniu kont bankowych w PKO BP.

Program poleceń PKO BP

Jest to możliwe w ramach programu poleceń „Polecam PKO Bank Polski”. Właśnie ruszyła jego druga edycja, która potrwa do 30 wrzesnia. Jednak z jej regulaminu wynika, że w późniejszym czasie można spodziewać się dalszych odsłon.

Nowy klient, który otworzy Konto za Zero z polecenia i spełni proste warunki, zyska 100 zł. Tyle samo zgarnie obecny klient. Będzie to jego nagroda za skuteczne polecenie konta znajomemu. Taka osoba w jednej edycji programu na polecaniu produktów bankowych może w sumie zarobić 1000 zł (za 10 poleconych rachunków).

Osobą poleconą (nowym klientem) może być osoba, która nie miała Konta za Zero od 23 lipca 2018 r. Posiadanie innych produktów nie stanowi czynnika wykluczającego.

Polecaj i zarabiaj

Z kolei osobą polecającą, mogą być obecni klienci PKO BP, którzy wcześniej powinni zarejestrować się w programie na stronie polecam.pkobp.pl. Muszą oni także wyrazić zgody marketingowe oraz zaakceptować regulamin.

Kodem polecenia będzie numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym. Należy pamiętać, że musi być on zgodny z numerem podanym w banku.

Nowy klient – jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta w PKO BP?

1Do 30 września złożyć wniosek o Konto za Zero ze strony programu

Akceptujemy w nim regulamin akcji i wyrażamy zgody marketingowe.

Obowiązkowo wpisujemy we wniosku kod polecenia otrzymany od polecającego (obecnego klienta).

2Zawrzeć umowę o konto

Umowę do podpisania dostarczy nam kurier.

3W ciągu 30 dni od otwarcia ROR-u:

  • wykonać płatności bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łącznie 500 zł
  • albo zrealizować 3 transakcje kartą i 3 Blikiem na dowolne kwoty.

Akceptowane są transakcje w internecie oraz punktach stacjonarnych.

W momencie spełnienia warunków przez nowego klienta bonus otrzymuje również ten obecny, który w zasadzie nie musi podejmować dodatkowych działań. Jedyną jego rolą jest udostępnienie swojego kodu polecenia w postaci numeru telefonu.

Nowy klient może stać się polecającym i zarabiać na polecaniu kont PKO BP innym.

Przekazanie premii

Pieniądze za założenie konta otrzymamy w ciągu 30 dni od dnia, w którym bank zweryfikuje spełnienie przez nas warunków przyznania nagrody.

To zrobi w ciągu 50 dni od zakończenia danej edycji programu poleceń. Na szczęście do tej pory przelewy były realizowane szybciej.

Opłaty za Konto za Zero w PKO BP

Konto za Zero prowadzone jest bezpłatnie. Nie ma opłat za zwykłe przelewy internetowe.

Za obsługę karty debetowej PKO BP nalicza 10 zł miesięcznie. Jednak nie zrobi tego, jeśli wykonamy plastikiem albo/i Blikiem pięć transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Gotówkę bez prowizji możemy pobierać z maszyn własnych. Za każdą wypłatę w obcym bankomacie zapłacimy 10 zł.

Jednak jest sposób na ominięcie tej daniny – Blik. Wszystkie operacje wykonywane z użyciem tego systemu są bezpłatne.

Nasza pełną recenzje Konta za Zero oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Program poleceń PKO BP to sposób na łatwe zgarnięcie 100 zł. Wystarczy otworzyć Konto za Zero z wykorzystaniem kodu polecenia i w ciągu następnych 30 dni zrealizować transakcje bezgotówkowe kartą albo Blikiem na 500 zł lub po 3 płatności kartą i Blikiem na dowolne kwoty.

ROR może być zupełnie darmowy w utrzymaniu. By tak się stało, wystarczy co miesiąc zrealizować plastikiem albo Blikiem pięć operacji bezgotówkowych. Natomiast do wypłat z obcych bankomatów używajmy Blika.

9.5 Ocena Łączna
2 opinie
Program Polecam PKO BP

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0