Promocja zakończona

Polecam PKO BP: 100 zł za założenie konta – Kod Rekomendacyjny, Regulamin

Zobacz stronę programu
+ 100 zł premii
Promocja zakończona

PKO BP nagradza 100-zł premią nowych klientów, którzy otworzą w nim konto i wydadzą kartą oraz aplikacją łącznie 240 zł. Wtedy bonus zgarną też obecni klienci, którzy dodatkowo zarabiają za osiągnięcie minimalnej liczby rekomendacji.

Dla firmy nie ma lepszej i tańszej reklamy niż polecenie jej usług przez obecnego klienta. Właśnie dlatego stawiają na programy rekomendacyjne. Jednym z nich jest „Polecam PKO”, który funkcjonuje w największym polskim banku.

Uczestnicy programu poleceń PKO BP

Obecnie trwa jego II edycja, która podzielona jest na trzy miesięczne etapy. Ostatni z nich kończy się 30 listopada.

Uczestnicy programu rekomendacyjnego mogą otrzymać po 100 zł za skuteczne polecenie i skorzystanie z zaproszenia do otwarcia konta osobistego. Oczywiście polecać mogą obecni klienci PKO BP, którzy wcześniej powinni zarejestrować się w programie na stronie polecam.pkobp.pl i zaakceptować jego regulamin.

Uwaga! Osoby polecające są nagradzane premiami dodatkowymi za określoną liczbę rekomendacji. Za minimum 5-10 otrzymają 250 zł. Co 10 kont gratyfikacja rośnie o 500 zł. Za minimum 50 poleceń PKO przyznaje ekstra 3000 zł.

Jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta w PKO BP z polecenia?

 1. Być nowym klientem (nie posiadać konta osobistego w PKO BP od 1 września 2016 r.)
  Uwaga! Obostrzenie nie obejmuje rachunków w Inteligo
 2. Złożyć wniosek o konto osobiste przez stronę programu
 3. Podać we wniosku kod polecający otrzymany od obecnego klienta
 4. Wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 5. W ciągu 30 dni od zawarcia umowy o ROR wykonać w punktach stacjonarnych co najmniej jedną płatność kartą na łącznie min. 200 zł oraz jedną płatność aplikacją IKO na łącznie min. 40 zł.

W momencie spełnienia warunków przez nowego klienta bonus otrzymuje również ten obecny, który w zasadzie nie musi podejmować dodatkowych działań. Jedyną jego rolą jest udostępnienie swojego kodu.

Nowy klient może stać się polecającym i zarabiać na rekomendowaniu kont innym.

Przekazanie premii

Prawo do otrzymania nagrody jest weryfikowane przez bank w ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu promocji (30 września, 30 października, 30 listopada). Wypłata następuje w ciągu kolejnych 25 dni. Z reguły odbywa się to dużo szybciej.

Nagrody dodatkowe wypłacane są po 30 listopada (koniec II edycji programu).

Ile kosztuje konto osobiste w PKO BP?

Organizacja zarządzana przez Zbigniewa Jagiełłę oferuje wiele ROR-ów. W programie poleceń uczestniczą:

 • Konto za Zero (także w wariancie Rodzina 500+),
 • Konto dla Młodych,
 • Konto bez Granic.

Konto za Zero kosztuje 8 zł miesięcznie. Bank znosi tę opłatę, jeśli wyrobimy kartę debetową (lub otrzymujemy świadczenie w programie „Rodzina 500 plus”). Ta również kosztuje 8 zł (lub 1,9 zł), o ile nie wydamy nią min. 300 zł (200 zł) w miesiącu. Za pobranie gotówki w maszynie obcej płacimy prowizję 3 proc. (min. 5 zł).

Konto dla Młodych (do 26 lat) prowadzone jest bezpłatnie. Darmowe są też wszystkie bankomaty w kraju. Karta kosztuje 5 zł, ale opłaty unika się po wykonaniu plastikiem min. czterech transakcji bezgotówkowych.

Konto bez Granic obarczone jest stałą opłatą 17,9 zł miesięcznie. Z pozostałych podstawowych usług, w tym wszystkich bankomatów na świecie, korzysta się bez opłat.

Podsumowanie

Premia 100 zł za otwarcie ROR-u i wydanie 240 zł to nie są wygórowane żądania. Jednak udział w programie rekomendacyjnym PKO BP najbardziej opłaca się osobom do 26 lat zakładającym Konto dla Młodych. Dlaczego?

Ze względu na najbardziej łagodne wymagania zwalniające z podstawowych opłat (4 płatności kartą). Posiadacze pozostałych rachunków albo będą ponosić niemałe koszty stałe (17,9 zł miesięcznie), albo będą musieli generować odpowiednie obroty kartą (200-300 zł) i unikać obcych bankomatów.

PKO BP

Program Polecam PKO BP

+ 100 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
2 opinie
Program Polecam PKO BP

8Ocena Redakcji
Ocena promocji
8
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0