Tanie-Konto.pl · Alior

Konto Internetowe ZEROzłotowe

logo alior

Od lipca 2015 roku w ofercie Alior Banku dla klientów indywidualnych dostępne jest konto internetowe, promowane jako konto ZEROzłotowe. Nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ za większość czynności dokonywanych na koncie lub w związku z nim, klient nie płaci.

Konto Rozsądne

alior bank

Możliwości Konta Rozsądnego skierowane są przede wszystkim do osób, które bardzo cenią sobie racjonalne dysponowanie swoimi finansami. Podstawową cechą konta jest aż 3% zwrot pieniędzy od płatności w większych i mniejszych sklepach.

Rachunek Partner dla firm

alior bank

Analiza opłat podstawowego konta firmowego Alior Banku. Konto Parner to ROR dla firm oferujący szereg operacji bankowych za darmo dla klientów, dla których Alior Bank będzie głównym bankiem.

Konto Osobiste

alior bank

Analiza podstawowych opłat i prowizji sztandarowego ROR Alior Banku - Konta Osobistego. Oceny użytkowników konta. Podstawowe wady i zalety tego rachunku.

Konto Kantor dla spłacających kredyty we frankach

alior bank

Ustawa antyspreadowa weszła w życie i klienci mogą spłacać kredyty walutowe bezpośrednio w walucie, w jakiej zostały zaciągnięte. Mogą wpłacać gotówkę w kasach banków lub dokonywać przelewów. Jednym z banków, które pierwsze wyciągnęły do klientów rękę, był Alior Bank – bank „z wyższą kulturą bankowości” zaoferował Konto Oszczędnościowe Kantor.

Opinie (2)