Tanie-Konto.pl · ING Bank · Konto DIRECT

Konto DIRECT

Opinie (124)

ing

Czy konto Direct w banku ING jest w 100% darmowe? Jest jakiś haczyk? Ukryte opłaty? Zobacz recenzję i opinie klientów o ING Bank Śląski.

Konto Direct wyróżnia się następującymi parametrami: otwarcie i prowadzenie rachunku są darmowe. Bezpłatnie otrzymujemy kartę do konta, karta jest wyposażona w funkcję umożliwiającą płatności bezsytkowe). Posiadacz konta może wypłacać gotówkę bez prowizji we wszystkich krajowych bankomatach. Bezpłatnie wypłacać też może gotówkę w punktach z logo Cashback.

Za korzystanie z kart płatniczych również można nie płacić, jeśli w okresie rozliczeniowym dokona transakcji na 300 złotych (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat w okresie do 28.03.2016 r. na kwotę 200 zł). W przeciwnym wypadku bank nalicza miesięczną opłatę – 7 złotych.

Opłaty za Konto Direct w ING


Konto z Lwem Direct
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przelew przez Internet (elixir) [zł] 0
Dostępne kartyVisa zbliżeniowa
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc]0 / 7 *
* 7 - jeśli nie dokonano karta transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł/miesiąc (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat w okresie do 28.03.2016 r. na kwotę 200 zł)
Bankomaty darmowe (bez prowizji)ING Bank Ślaski, Planet Cash
Wypłaty z innych bankomatów w Polsce0 zł / 2,5 zł *
* 0 - darmowa jest pierwsza wypłata w miesiącu z wszystkich bankomatów i kas banków w Polsce, kolejne to już koszt 2,5 zł (wypłaty z ING i Planet Cash, są zawsze bezpłatne).
Wypłaty z bankomatów za granicą6% kwoty wypłaty
Pełna tabela opłat i prowizji

Kartę płatniczą, za opłatą (15 złotych) można spersonalizować, umieszczając na niej własne zdjęcie.

Wyciągi z konta w systemie bankowym są bezpłatne. Wersja papierowa to koszt 9 złotych. Przelewy wykonywane w oddziale również kosztują 9 złotych, podobnie jak wypłata gotówki z konta.

Bank oferuje posiadaczom Konta Direct Limit zadłużenia w KONCIE – maksymalnie limit ten może wynieść do sześciokrotności wpływów na konto, maksymalnie 200 tysięcy złotych. Rozpatrzenie wniosku jest darmowe, odsetki są naliczane od wykorzystanej kwoty. Warunkiem otrzymania limitu jest dostarczenie do banku dokumentów poświadczających przychody. Ale jeśli na konto osobiste w ING banku od co najmniej pół roku wpływa wynagrodzenie czy też emerytura – nie trzeba żadnych zaświadczeń.

Załóż Konto
Zobacz Szczegóły
Konto DIRECT - ING Bank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
2.9 na 5
49 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (124 komentarzy) :

Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >>
 1. Klient
  Klient
  20.04.2016. 11:49

  Powiew świeżości.

  W końcu decyzja zapadła i stało się.Założyłem konto w ING Direct.
  Przeniosłem się z PKO.BP,w którym w zasadzie płaci się za wszystko,począwszy od prowadzenia konta przez kartę bankomatową, a na karcie - zdrapce skończywszy.Obsługa w placówce ING stoi na wysokim poziomie (kawa,uśmiech,wiedza).Pracownik wyjaśnił mi dokładnie "organoleptycznie" wszystkie kwestie na miejscu: działanie wpłatomatu,wypłacanie pieniędzy smartfonem z bankomatu,aplikacji na smartfona,aplikacji na PC-ta,rachunek oszczędnościowy O.K.O. Karta bankomatowa po ośmiu dniach jest dostępna do odbioru w oddziale lub listownie.W moim mieście jet osiem darmowych bankomatów,także nie ma problemu.Warunek 300 zł miesięcznego obrotu na karcie nie stanowi problemu (markety,stacja paliw etc.) Kwestia dostępności darmowych bankomatów - cóż podziękujcie PIS-owi za podatek bankowy.Banki,nie tylko ING zareagowały natychmiastowo.Ciekawy system logowania do konta,jak dla mnie.Wszystko wygląda bardzo pozytywnie,pożyjemy zobaczymy.

 2. Kuba
  Kuba
  05.04.2016. 15:43

  Super bank

  Jestem już 15 lat i gorąco polecam. Jestem specyficznym typem klienta - ostatni raz w oddziale banku byłem w 2012 przy okazji zmiany Dowodu Osobistego. Tym samym dla mnie najważniejszy jest system online oraz aplikacja mobilna, a te są najwyższej klasy. Mam kredyt PKO BP, miałem lokaty + konta ROR w Aliorze, SMART, IDEA i żaden nie jest nawet w pobliżu ING jeśli chodzi o komfort używania systemu.

  Pozdrawiam,
  Kuba

 3. xenophobic
  xenophobic
  12.03.2016. 10:51

  pół roku

  pół roku - tyle trwała moja przygoda z ING. Dzisiaj zamknąłem konto, chociaż znaleźć działający w sobotę oddział banku to nie łatwa sprawa.
  Konto założyłem przez internet! BEZPROBLEMOWO - nikt nie potrzebował podpisów, wysyłania dokumentów... Ale, gdy chciałem zamknąć... Oooo SCHODY. Albo osobiście w oddziale banku (z mojej miejscowości najbliżej do Rzeszowa - 40 km), albo pismo wysłane pocztą - POTWIERDZONE PRZEZ NOTARIUSZA!!! Nawet nie pytam ile notariusz by sobie zażyczył!
  Dlaczego zlikwidowałem?
  1. W moim zaścianku jest tylko bankomat spółdzielczy. Nie będę zatem jednorazowo wybierał pieniędzy na cały miesiąc, bo w takim razie po co mi konto skoro mam trzymać pieniądze w skarpecie?
  2. Promocja 100 zł za otwarcie konta - Heeeee, spełniłem wszystkie warunki opisane na tej stronie www i stronie banku... ale w jednym z 16 (!!!) nie pomyliłem się - 16 (!!!) PDFów, które dostałem na starcie w jakimś punkcie było napisane, że trzeba jeszcze wniosek o te 100 zł wypełnić i wysłać!
  3. Kompromitacja twarzy ING - Konrada!
  VAARWEL ING!

 4. Rezygnujcy
  Rezygnujcy
  07.02.2016. 22:27

  To już nie jest mój bank

  Wprowadzenie opłat za wypłaty w obcych bankomatach to efekt nowego podatku bankowego wprowadzonego przez PIS. A przecież prezesi banku ING nie mogą zbiednieć, taka sytuacja nie może wpłynąć na ich kilkusettysięczną pensję. Dlatego wymyślili ściepkę po 2,5 zeta.
  Macie jakieś propozycje, gdzie przenieść konto?

 5. Axi
  Axi
  01.02.2016. 18:35

  Czas na zmiany

  18 lat konto w ING!!!! Cały czas szli małymi kroczkam w stronę klienta. Teraz krok w tył...tyle że w przepaść. Co proponujecie alternatywnego? Najlepiej z opcją wypłat w całej UE za darmo i płatnością telefonem.

 6. tamara
  tamara
  27.01.2016. 01:02

  dobre konto

  Zupełnie niezrozumiałym dla mnie jest niezadowolenie z wprowadzenia opłat przez ten 'a fe!' zły bank...
  Kochani.. Opłaty za korzystanie z obcych bankomatów zostaną wprowadzone WE WSZYSTKICH BANKACH w pierwszym kwartale br.
  Najpierw radzę się zapoznać z ofertami innych banków (o ile ktokolwiek zechce udzielić rzetelnych informacji na ten temat), a najlepiej wstrzymać się na chwilę ze zmianą konta.
  Bank ING jako-chyba-jedyny poinformował o tym swoich klientów i to z tak dużym wyprzedzeniem.
  Poza tym... Skoro tak trudno wam napotkać na swej drodze bankomat ING czy Planet Cash, to może szybciej znajdziecie empik, żabkę, media markt i tam wypłacicie gotówkę? Jest to tzw. opcja CASH BACK - czyli wypłata gotówki z kasy sklepu. W banku ING jest to BEZPŁATNA transakcja.. wystarczy cokolwiek kupić.

 7. Kajman
  Kajman
  14.01.2016. 13:03

  Dla mnie najlepsze konto

  Bardzo dobre konto, w bardzo dobrym stabilnym banku z wieloma oddziałami w Polsce.
  Mam tutaj konto od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem.
  Barzdo dobra bankowość mobilna.

  Nie rozumiem narzekania poniżej narzekania, że wypłaty ze wszystkich bankomatów nie bedą darmowe. Nie jest to prawda, przecież PIERWSZA WYPŁATA Z KAŻDEGO BANKOMATU CZY kASY BANKU W POLSCE BĘDZIE DALEJ ZAWSZE DARMOWA !
  A wypłaty z bankomatów ING i Plnet Cash zawsze !

  Bank w ten sposób zachęca by wypłacać częściej w bankomatach macierzystych, jednak daję furtkę bezpieczeńsdtwa w postaci globalnej 1 darmowej wypłaty.

  Wole takie uszczelnienie nie wypłąt niż wprowadzenie stałych opłat jak ma to miejsce w innych bankach. Także nie przesadzajcie już.

  PS. Wiadomo, że za podatek bankowy wprowadzany przez PIS, banki odbiją sobie na klientach, także tu mamy bezpośrednia przyczynę wszelkich zmian.

 8. SCV
  SCV
  05.01.2016. 11:59

  Zmiany, zmiany...

  Niestety od 29.01.2016 opłata (oprócz pierwszej w miesiącu) za korzystanie z bankomatów innych niż ING i Planet Cash będzie wynosiła 2,50 za każdą wypłatę. Oprócz tego prowizja za wypłatę za granicą zamiast 3% będzie 6%. Po ponad 10 latach współpracy szukam nowego konta, gdzie nie będę musiał wypłacać z wybranych bankomatów...

 9. Bolo
  Bolo
  04.01.2016. 11:57

  KONTO

  Kiedyś to było bardzo dobre konto bankowe z darmowym dostępem do wszystkich bankomatów.
  Od ponad roku krok po kroku zmienia się na gorsze.
  Dzisiaj się dowiedziałem o zmianach od lutego od moich kolegów w pracy i od razu zmieniliśmy numery kont w kadrach.
  Jeszcze w tym tygodniu nastąpi likwidacja 4 kont (ja i koledzy) prowadzonych ponad 10 a może i ponad 15 lat.
  W uzasadnieniu ING napisał "Przyczyną zmiany jest wzrost przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia
  w sektorze przedsiębiorstw, o którym mowa"
  ;D ;D ;D

 10. Krzysiek
  Krzysiek
  30.12.2015. 13:25

  Wprowadzenie opłaty od 29.01.2016 - pogorszenie warunków

  Chcę zwrócić uwagę,że od 29.01.2016 bank wprowadza opłatę za 2 pobranie pieniędzy z bankomatu innego niż ING i Planet Cash. Ja mieszkam w Warszawie i akurat bankomatów ING i PlnetCash jest niewiele więc będę migrował do konkurencji i się skończy przygoda z ING.

 11. bog
  bog
  22.12.2015. 19:14

  Jest gorzej

  Mam konto w ING od ponad 10 lat. Do tej pory byłem bardzo zadowolony, ale z od końca stycznia 2016 bezpłatnie mogę wypłacać tylko z bankomatów ING i Planet Cash (nie licząc pierwszej wypłaty w okresie rozliczeniowym). Mam szczęście i mieszkam w dużym mieście, bankomatów ING jest trochę, ale większość z nich nie wydaje nominałów mniejszych niż 50 zł (do tej pory korzystałem z takich bankomatów Euronetu. (DUŻY MINUS). Siec Planet Cash dopiero się rozwija i ich strona nie pokazuje wszystkich bankomatów zainstalowanych fizycznie w moim mieście (DRUGI DUŻY MINUS).

 12. Adam
  Adam
  12.12.2015. 23:14

  Bank był solidny,

  Konto mam od 8 lat i było dość solidnie, ale ostatnio mnie zaskakuje na minus (niestety)
  - od stycznia 2016 nie będzie bezpłatnych wypłat wszystkich bankomatów w Polsce
  - potrafią zablokować konto z powodu nieważnego dowodu lub paszportu a jednocześnie mimo że taka opcja zmiany jest w internetowym dostępie teoretycznie istnieje to nie można nic zrobić nawet przez infolinie.
  Chyba czas na zmiane banku

 13. Katrin
  Katrin
  03.12.2015. 02:12

  Solidny bank polecam

  Bardzo solidny bank i naprawdę ciekawa oferta. Sama korzystam zarówno z konta osobistego, jak i rachunku oszczędnościowego, a zastanawiam się też nad kredytem hipotecznym w ING.

  Może to trochę kwestia przyzwyczajenia, ale już od lat korzystam z tego banku i jak do tej pory nie mogę na nic narzekać. Wysoki poziom usług, profesjonalizm, fachowość.

  Podoba mi się też, że w obliczu problemów nie jestem sama, a doradcy wcale nie zastanawiają się jedynie nad tym, jak sprzedać mi najdroższą z aktualnie dostępnych ofert.

 14. lesnikzg
  lesnikzg
  26.11.2015. 13:43

  Pan

  Niniejszym potwierdzam informację o wprowadzeniu przez ING opłaty 2,50 zł - poza jedną wypłatą w miesiącu - za skorzystanie z innych bankomatów niż ING i bankomatów należących do sieci Planet Cash. Wieloletnie zadowolenie z usług Banku ING prysło jak przysłowiowa bańka mydlana :( Czas na zmiany, może mBank lub Bank Smart? Pozdrawiam czytających komentarze :)

 15. Nemo
  Nemo
  21.11.2015. 20:53

  Opłata za bankomat.

  Posiadam konto w tym banku od wielu lat. Do tej pory było dobrze. Od stycznia 2016 roku bank likwiduje możliwość bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów. Będzie można dokonać z bankomatów ING i Planet Cash. W miejscowości gdzie mieszkam nie ma ING. Nie będę biegał po mieście i pytał w bankach czy są w sieci Planet Cash. Jest to sieć, która dopiero się rozwija. ING nie przysłał żadnej informacji na temat dokonanych zmian. Umowę z ING zawarłem na piśmie i wszystkie zmiany powinny być dokonane w tej samej formie. Kiedy do nich napisałem i zapytałem o ten fakt odpowiedziano mi, że ponieważ mam dostęp z internetu to informacje przekazują w tej formie. Czy jest to zgodne z prawem? Chyba powiadomię UKOiK. Banki od nowego roku (2016) rozpoczynają dojenie klientów. Pozostaje chyba skarpeta albo słoik.

 16. Marta
  Marta
  20.11.2015. 12:40

  Było dobrze

  Do tej pory nie miałam z ING problemów, ale ostatnio dostałam wiadomość, że z końcem stycznia wiele się zmienia. Zmienia się opłata za transakcje w innej walucie i co dla mnie najważniejsze wszystkie bankomaty (poza ich i jeszcze jednymi) stają się płatne (2,5 zł). Problem jest taki, że ich bankomatów jest tak tragicznie mało...

 17. akul78
  akul78
  17.11.2015. 09:01

  nowe opłaty

  Korzystam z tego konta od kilku lat. Do dzis jestem zadowolona, ale nie wiem jak bedzie dalej, bo bank właśnie wprowadził (co prawda od stycznia 2016 r.) opłate za korzystanie z bankomatów w wysokości 2,5 zł. Darmowe jedynie bankomaty ING oraz Plant. Także troche lipnie.

 18. ikariu
  ikariu
  12.11.2015. 23:52

  Dobry bank

  Trudno w kilku zdaniach streścić blisko dziesięcioletnią przygodę z bankiem ING, bo bywały różne chwile, zarówno dobre, jak i złe. Może to ja miałem szczęście, a może taki standard to coś oczywistego dla banku, ale nigdy, przez cały ten czas, nie miałem do czynienia z jakimiś poważniejszymi problemami.

  Zawsze miałem pewność, że jestem klientem, do którego podchodzi się w sposób profesjonalny, a przecież nie każdy bank jest to w stanie zagwarantować. I zawsze wiedziałem, na jakich warunkach współpracuję, bez bezsensownych niedomówień.

 19. lex
  lex
  15.10.2015. 21:10

  Opinia

  nie polecam konta walutowego w ING pobieraja po 35 euro centów za każdą tranzakcje i nie powiadamiają o przelewach

 20. Oszczdny
  Oszczdny
  30.05.2015. 23:09

  Bankuję, nie kupuję

  program bankujesz-kupujesz to całkowity niewypał i porażka, ceny i asortyment z księżyca, nabijanie handlującym firmom obrotu i kasy. być może bank ma prowizje od tych firm. pani prezes zarabia dziennie ok.10500 pln. trzy stówy m-cznie płatności kartą to przymusowe zasilanie skarbu państwa podatkiem vat. poza tym inne korzyści spoko.

 21. bercik
  bercik
  12.05.2015. 20:22

  ing umowa przez przelew

  ile wazny wniosek o konto, w jakim czasie musze dokonac przelewu autoryzujacego moje dane z innego banku ?

 22. krystian
  krystian
  11.05.2015. 20:42

  help me

  Witam. Mam głupie pytanie.. dzis założyłem konto direct i chciałem zalogowac sie mobilnie. Podałem identyfikator użytkownika i miałem wpisać kod.5 liczbowy. i wpisywalem. Ale nie chciało mi załapać. Bo ostatnia liczba to ,,11 " i nie wiem czemu ale mi nie działa. Wpisywalem raz ,,11" potem 1 ale to i tak nic nie dało. Nie ogarniam tego... Proszę o pomoc

 23. nike1280
  nike1280
  04.05.2015. 19:15

  ING Direct obsługa

  Miałem problem i po zadzwonieniu do obsługi pomoc i obsługa była natychmiastowa pomimo późnej godziny. Polecam to konto

 24. eve
  eve
  14.04.2015. 14:50

  porażka

  Przelew za zakupy z karty VISA na allegro to jakieś nieporozumienie. szybciej dotarł by zwykły przelew. Zamiast szybciej jest coraz wooooolniej NIE PLECAM tej metody płatności

 25. Satoshi
  Satoshi
  19.03.2015. 23:44

  Opinie 3 letniego klienta ING

  Konto Direct to naprawdę bardzo dobre konto, jest w pełni darmowe po wydaniu kartą przynajmniej 200 zł (jeśli masz mniej, niż 26 lat) lub 300 zł (w pozostałych przypadkach).

  To jedyna warunkowa opłata

  W zamian otrzymujemy wszystko za 0 zł:
  - darmowe przelewy przez internet,
  - darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  - darmowe wpłaty we wpłatomatach ING
  - wysoko ocenianą aplikacji mobilną - nr 1 w rankingu newsweeka.

  A teraz z tego co widze jeszcze dają 100 zł w promocji dla nowych klientów - warunki bardzo łatwe do spełnienia.

  Jedyne czego mi brakuje to wyższego oprocentowania lokat, ale cóż nie można mieć wszystkiego ;) jest i tak nadzpodziewanie dobrze.

 26. Kryspin
  Kryspin
  19.03.2015. 12:19

  Premia 100 zł za otwarcie konta

  Dla mnie zdecydowanie najlepsze konto - najlepsza bankowość mobilna ze wszystkich banków.
  Opłaty zerowe za wszystko (bez problemu wyrabiam miesięczną płątność kartą).

  Do tego teraz można zyskać 100 zł za otwarcia konta.

  Polecam

 27. Parudzki
  Parudzki
  04.03.2015. 01:17

  Mam i polecam

  Polecam wszystkim, bardzo dobre konto: funkcjonalne i stabilne, praktycznie darmowe.

  Do tego świetna bankowość mobilna zdecydowania najlepiej dopracowana w porównaniu do innych banków.

 28. voy
  voy
  13.02.2015. 12:01

  zmiany na gorsze

  za miesiąc (od 29.03.2015)podnoszą konieczność transakcji kartą do 300 zł inaczej opłata 7 zł,(jeszcze pod koniec 2012 było 100 zł)także idą ostro.
  Program bankujesz - zyskujesz to porażka zbierane p-ty to tylko dodatek do kasy która i tak musisz wyłożyć za produkt, nie ma możliwości zakupu za same uzbierane punkty
  zastanawiam się nad przejściem do Meritum Bank

 29. tess
  tess
  08.02.2015. 19:57

  czy to możliwe?

  Zrobiłam przelew na konto ing z kwoty którą przelałam zabrano 7 zł czy to możliwe, że bank pobrał opłatę za przelew osobie której wysłałam pieniądze?

 30. Jacek
  Jacek
  07.02.2015. 13:35

  zadowolony

  Jestem klientem Ing od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolony ,wszystko mam za free (opłat zero).Szybko ksieguja przelewy (w ten sam dzien u mnie co pracodawca wysyła).Nigdy nie miałem problemów.Przydałyby sie jedynie premie jak w innych bankach. banki dopłacają do Ror-u ,gdyż niestety są nieoprocentowane (a bank zarabia na naszej kasie)

 31. moje-konto
  moje-konto
  01.02.2015. 10:50

  " Konto Direct" w ING - Dowód Osobisty?

  Wczoraj udałem się do Banku ING i zapytałem o
  " Konto Direct"

  Miła Pani powiedziała ,że jeśli chciałbym wpłacić lub wypłacić pieniądze w oddziale lub placówce ING to jest opłata 9zł ale do tego potrzebna jest KARTA PŁATNICZA?

  Na Dowód Osobisty nic nie zrobię?


  Jak to z tym jest?

 32. Bzdziagwa
  Bzdziagwa
  07.01.2015. 14:51

  dla mnie konto nr 1

  Dla mnie to konto nr 1, używam od wielu lat fajny system transakcyjny i aplikacja mobilna.
  Opłaty za konto zerowe (bez problemowo robię płatności za 200 zł w miesiącu kartą).
  I najważniejszy plus ing ma sporo placówek - jak coś nie pasuje można wszystko sobie załatwić w oddziale, czego brak np. w przypadku wirtualnych całkowicie banków typu mbank.

 33. Simon
  Simon
  05.01.2015. 19:43

  Beznadziejne funkcje ING BankOnLine

  Wykonujesz przelew, nie ma możliwości anulowania wykonanej właśnie transakcji - pomimo, że przelew wyjdzie z Twojego konta dopiero na drugi dzień lub dopiero po weekendzie w poniedziałek. Żeby odzyskać stracone pieniądze trzeba prosić "niechcianego" odbiorcę, o zwrot błędnie wykonanej płatności (nawet konsultant nic nie pomoże). W innych bankach pieniądze są blokowane dopiero w momencie księgowania "wyjścia" z konta (i do tego czasu można je wycofać-lista przelewów oczkujących), a nie już po kliknięciu "dalej" BEZ MOŻLIWOŚCI ODWROTU !!
  OCZYWIŚCI gdy pieniądze są blokowane po godz. 15j, nie znaczy że czekają do kolejnego dnia (już dawno zarabiają dla banku, ale w AZJI) DO TEGO wystarczy kliknięcie DALEJ, i nie maż już do nich dostępu :( NIE POLECAM ING BankOnLine !!

 34. informator
  informator
  16.12.2014. 14:27

  100 zł premii za otwarcie konta do 15 stycznia 2015 r.

  Nowi klienci mają szansę na premię w wysokości 100zł!

  Aby otrzymać 100 zł należy otworzyć konto przez internet do 15.01.2015 r., a następnie do 15.06.2015 r. zapłacić kartą do konta łącznie min. 1000 zł.

 35. Avis
  Avis
  28.10.2014. 16:09

  kurtTd

  Możesz od razu koleszko ;)

 36. Marek
  Marek
  28.10.2014. 16:07

  najlepszy bank

  Dla mnie jest to najlepszy bank tylko ze za granica za bankomaty pobieraja oplaty :(

 37. KurdTt
  KurdTt
  12.10.2014. 12:41

  Aktywowanie konta

  Mam pytanie - jeżeli zakładam konto przez internet, to od kiedy jest ważne konto, tj. od kiedy mogę wpłacać na nie pieniądze i uzyskać do niego dostęp on-line? Od zaraz?

 38. Fornir
  Fornir
  09.10.2014. 10:57

  świetne konto

  Konto jak najbardziej spełnia oczekiwania.
  Bardzo przystępna aplikacja do zarządzania kontem w telefonie. Przedtem byłem sceptycznie nastawiony do wykonywania przelewów i tym podobnych operacji za pośrednictwem smartfona, ale jednak się przekonałem.

  Poza tym konto Direct ma bardzo przydatne usługi. Z Finansometra korzystam cały czas, polecam wszystkim, którzy mają problem z ogarnięciem wydatków własnych. Idealny do prowadzenia domowej księgowości.

 39. bernard
  bernard
  06.10.2014. 14:34

  Opinia

  mam konto w tym banku od ponad 12 lat i nie zamierzam zmieniać banku .. pieniądze są zawsze ksiegowane na czas..zabezpieczenia ten bank ma moim zdaniem najlepsze konto internetowe i kontakt z praconikiem banku jest jak najlepszy..gorąco polecam...prędzej miałem w milenium PORAŻKA przechodzcie do ING zobaczycie różnice ...jestem budowlańcem i w końcu mam kase na czas

 40. Klientka
  Klientka
  05.10.2014. 21:44

  Jest ok.!

  Jeden z najrzetelniejszych banków, z którym się spotkałam, a przetestowałam ich ostatnio kilka.
  1. Podstawowe koszty obsługi konta pod warunkiem dokonania zakupów za min. 200 zł miesięcznie przy użyciu karty, co nie stanowi problemu, są zerowe.
  2. Ilość POK-ów i jakość obsługi jest bez zarzutu.
  3. Czytelność strony po zalogowaniu - tak samo.
  4. Terminowość księgowań - super.

  Jedynie program lojalnościowy Bankujesz - Zyskujesz nie przypadł mi do gustu. O wiele atrakcyjniejszy byłby cash back, chociażby w formie premii bożonarodzeniowej.

Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >>

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: