Tanie-Konto.pl · ING Bank · Konto DIRECT

Konto DIRECT

Opinie (94)

ing

Bank ING przygotował dla swoich klientów ofertę konta internetowego – konto jest bardzo tanie w użytkowaniu, nawet darmowe, daje jednak sporo możliwości.

Konto Direct wyróżnia się następującymi parametrami: otwarcie i prowadzenie rachunku są darmowe. Bezpłatnie otrzymujemy kartę do konta, karta jest wyposażona w funkcję umożliwiającą płatności bezsytkowe). Posiadacz konta może wypłacać gotówkę bez prowizji we wszystkich krajowych bankomatach. Bezpłatnie wypłacać też może gotówkę w punktach z logo Cashback.

Za korzystanie z kart płatniczych również można nie płacić, jeśli w okresie rozliczeniowym dokona transakcji na 200 złotych. W przeciwnym wypadku bank nalicza miesięczną opłatę – 7 złotych.

Kartę płatniczą, za opłatą (15 złotych) można spersonalizować, umieszczając na niej własne zdjęcie.

Wyciągi z konta w systemie bankowym są bezpłatne. Wersja papierowa to koszt 9 złotych. Przelewy wykonywane w oddziale również kosztują 9 złotych, podobnie jak wypłata gotówki z konta.

Bank oferuje posiadaczom Konta Direct Limit zadłużenia w KONCIE – maksymalnie limit ten może wynieść do sześciokrotności wpływów na konto, maksymalnie 200 tysięcy złotych. Rozpatrzenie wniosku jest darmowe, odsetki są naliczane od wykorzystanej kwoty. Warunkiem otrzymania limitu jest dostarczenie do banku dokumentów poświadczających przychody. Ale jeśli na konto osobiste w ING banku od co najmniej pół roku wpływa wynagrodzenie czy też emerytura – nie trzeba żadnych zaświadczeń.

Promocja do 15.01.2015 r. - zyskaj szybko 100 zł!

Otwórz konto przez Internet i skorzystaj z promocji. Odbierz 100 zł!
Wystarczy, że do 15.01.2015 r. otworzysz konto przez internet, a następnie w ciągu czterech miesięcy zapłacisz kartą do konta łącznie min. 1000 zł i spełnisz warunki przewidziane w Regulaminie.

Opłaty za Konto Direct w ING

Konto z Lwem Direct
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przelew przez Internet (elixir) [zł] 0
Dostępne kartyVisa zbliżeniowa
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc]0 / 7 *
* 7 - jeśli nie dokonano karta transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł/miesiąc
Bankomaty darmowe (bez prowizji)Wszystkie bankomaty w Polsce
Wypłaty z innych bankomatów w Polsce0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą3% kwoty wypłaty
Pełna tabela opłat i prowizji
Zakładanie konta Direct w ING Banku Śląskim

Forum - Opinie i Pytania (94 komentarzy) :

Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >>
 1. informator
  informator
  16.12.2014. 14:27

  100 zł premii za otwarcie konta do 15 stycznia 2015 r.

  Nowi klienci mają szansę na premię w wysokości 100zł!

  Aby otrzymać 100 zł należy otworzyć konto przez internet do 15.01.2015 r., a następnie do 15.06.2015 r. zapłacić kartą do konta łącznie min. 1000 zł.

 2. Avis
  Avis
  28.10.2014. 16:09

  kurtTd

  Możesz od razu koleszko ;)

 3. Marek
  Marek
  28.10.2014. 16:07

  najlepszy bank

  Dla mnie jest to najlepszy bank tylko ze za granica za bankomaty pobieraja oplaty :(

 4. KurdTt
  KurdTt
  12.10.2014. 12:41

  Aktywowanie konta

  Mam pytanie - jeżeli zakładam konto przez internet, to od kiedy jest ważne konto, tj. od kiedy mogę wpłacać na nie pieniądze i uzyskać do niego dostęp on-line? Od zaraz?

 5. Fornir
  Fornir
  09.10.2014. 10:57

  świetne konto

  Konto jak najbardziej spełnia oczekiwania.
  Bardzo przystępna aplikacja do zarządzania kontem w telefonie. Przedtem byłem sceptycznie nastawiony do wykonywania przelewów i tym podobnych operacji za pośrednictwem smartfona, ale jednak się przekonałem.

  Poza tym konto Direct ma bardzo przydatne usługi. Z Finansometra korzystam cały czas, polecam wszystkim, którzy mają problem z ogarnięciem wydatków własnych. Idealny do prowadzenia domowej księgowości.

 6. bernard
  bernard
  06.10.2014. 14:34

  Opinia

  mam konto w tym banku od ponad 12 lat i nie zamierzam zmieniać banku .. pieniądze są zawsze ksiegowane na czas..zabezpieczenia ten bank ma moim zdaniem najlepsze konto internetowe i kontakt z praconikiem banku jest jak najlepszy..gorąco polecam...prędzej miałem w milenium PORAŻKA przechodzcie do ING zobaczycie różnice ...jestem budowlańcem i w końcu mam kase na czas

 7. Klientka
  Klientka
  05.10.2014. 21:44

  Jest ok.!

  Jeden z najrzetelniejszych banków, z którym się spotkałam, a przetestowałam ich ostatnio kilka.
  1. Podstawowe koszty obsługi konta pod warunkiem dokonania zakupów za min. 200 zł miesięcznie przy użyciu karty, co nie stanowi problemu, są zerowe.
  2. Ilość POK-ów i jakość obsługi jest bez zarzutu.
  3. Czytelność strony po zalogowaniu - tak samo.
  4. Terminowość księgowań - super.

  Jedynie program lojalnościowy Bankujesz - Zyskujesz nie przypadł mi do gustu. O wiele atrakcyjniejszy byłby cash back, chociażby w formie premii bożonarodzeniowej.

 8. Tymonxp
  Tymonxp
  29.09.2014. 23:14

  Konto osobiste i firmowe

  Witam
  Ja mam konto osobiste i firmowe w ING i polecam je wszystkich. Przeszedłem już parę banków: PKO, WBK, mBank, AliorSync (T-mobile obecnie, Bank Millennium
  i stwierdzam, że jednak tylko ING jest bankiem w 100% fair dla klientów

 9. piotr
  piotr
  25.08.2014. 14:26

  Opinia

  Na poczcie możesz wpłacić pieniądze na konto dowolnego banku

 10. poppe
  poppe
  20.08.2014. 17:06

  wplata na poczcie

  Czy mozna wplacac na konto ing direct pieniadze poprzez poczte?

 11. byy
  byy
  20.07.2014. 15:45

  Opinia

  Odszedłem z tego banku i jedyne co to mam żal że tak późno, teraz jestem w DB i nawet o 7zł się nie upominają, przynajmniej mam za darmo :)

 12. col
  col
  10.07.2014. 09:09

  ALior

  ja z kolei zaczynam sie zastanawiac nad odejsciem z aliora. w kazdym banku coraz wiecej oplat

 13. Luk
  Luk
  07.07.2014. 14:00

  promocja

  Bardzo fajną mają teraz promocje aż chce się założyć konto 100zł. ci dają jak wydasz 1000zł.bez sensu co oni wyprawiają,żerują na klientach jeszcze do tego 7zł. płacisz za kartę miesięcznie a co roku niezła sumka już jest.Dlatego ja proponuję niech ktoś przed założeniem konta z promocji czy opłatę za kartę niech to przemyśli 2 razy czy się mu opyla ale nikt ci nie da kasy za założenie konta hehe ale tu niech tą promocję sobie wsadzą.

 14. Alicja
  Alicja
  17.05.2014. 11:58

  Konto w ING

  Posiadam je już od kilkunastu - co najmniej lat, od niedawna DIRECT,z którego jestem zadowolona.
  Niestety jako długoletni właściciel konta w tym banku już mniej, a to z uwagi na fakt zerowego oprocentowania, a na OKU zbyt małego.

 15. mir
  mir
  31.03.2014. 17:25

  KARTY ZBLIŻENIOWE

  informuję, że obecnie w przypadku kart płatniczych z funkcją zbliżeniową istnieje możliwość wyłączenia tej opcji. Celem wyłączenia funkcji zbliżeniowej należy zalogować się do ING BankOnLine i wybrać ikonę Karty, a następnie zakładkę Opcje obok numeru karty i dalej opcję Wyłącz zbliżeniowość. Po wybraniu tej opcji należy dokonać standardowej transakcji kartą z użyciem kodu PIN. Może być to również sprawdzenie salda na rachunku w bankomacie ING Banku Śląskiego

 16. szary
  szary
  07.03.2014. 19:33

  zamykam konto

  ludzie po co tyle krzyku mi tak dowalili oplaty w citibanku ze zamykam konto ale nie szukam przez jakis czas nowego banku zeby wszyscy tak zrobili i zrezygnowali z kont na pewien czas to byscie wiedzieli co by sie stalo wszystko by bylo za darmo mi sie podobala mobilizacja przez internet jaką zojkotowali kibice PZPN nie poszli na mecz reprezentacji i pzpn liczyl straty za bilety widzieliscie jacy mali sie zrobili i wlasnie trzeba sie zmobilizowac i zrobic to z bankami i daje głowe ze polowa pada albo sie polaczy z innym zeby przetrwac na polskim rynku? i co wy na to?

 17. Miroslaw36
  Miroslaw36
  02.03.2014. 11:34

  przelew

  Z konta oszczędniościowego firmowego - działalność gospodarcza jedoosobowa - na konto oszczedniościwe
  prywatne w tym samym banku czyli ING została mi policzona
  opłata za... no włśnie za co ???? Wynika z tego że jezeli przekładam pieniądze z jednej kieszeni do drugiej to muszę ponieść z tego tytułu koszta!!! Totalna bzdura.
  Po wielu latach, powoli zamkam wszystkie konta w ING Banku.Nie jest bank na któremu można powierzyć swoje oszczedności.

 18. tacim
  tacim
  20.01.2014. 10:33

  Nie jest źle.

  Ja mam konto chyba 4 lata zwykłe i firmowe. Wszelkie przelewy są gratis jak dla mnie to wystarczy.
  Oferty lokat śmiesznie niskie, OKO czasami dają więcej.
  Jak już pisano lipa jest karta zbliżeniowa.
  Konto firmowe również gratis mi to pasuje.

 19. Anonim
  Anonim
  03.11.2013. 07:53

  nowe karty visa

  Wcisneli na siłę nową kartę(dotychczasowa ważna jeszcze 3lata).

  Po otrzymaniu nowej karty Visa pobrali mi opłatę za nieużywaną Maestro mimo iż zgodnie z poniższym komunikatem
  nie mogę już z niej korzystać

  ,,Komunikat dla kart płatniczych do kont osobistych w PLN
  Jeżeli obecnie posiadają Państwo kartę VISA to po zamówieniu lub zmianie wizerunku i aktywacji nowej karty VISA zbliżeniowej, nie będzie możliwości korzystania z dotychczasowej karty. Ponadto, konsekwencją zamówienia nowej karty będzie jej nowy numer oraz nadanie kodu PIN. Jeżeli obecnie posiadają Państwo kartę Maestro / Maestro zbliżeniową to po zamówieniu lub zmianie wizerunku, zostanie wysłana do Państwa nowa karta VISA zbliżeniowa. Po aktywacji nowej karty VISA zbliżeniowej, nie będzie możliwości korzystania z dotychczasowej karty. Ponadto, konsekwencją zamówienia nowej karty będzie jej nowy numer oraz nadanie kodu PIN.''

  Czas zmienić konto.

 20. pivko
  pivko
  28.10.2013. 14:41

  ing

  To jest bank pełen ignorantów miałem z nimi 3 przygody i na tym koniec.

  do niedawna miałem konto internetowe i trzymałem na nim oszczędności ale po godzinie 15:00 nie można z nich korzystać przelewy po tej godzinie sa kięgowane nastepnego dnia wiec by wypłacic oszczednoscii i podjac gotowke masz tylko czas do 15:00

  Załatwiając niżej opisany kredyt trafiłem pomyłkowo do oddziału zajmującego się ubezpieczeniami a tam ku mojemu zdziwieniu impreza imieninowa wpełni i całość ekipy w górnolotnym stanie napisałem @ poprzez stone banku i wyrażali głeboki ubolewanie wskazując adres właściwego odziału

  i koleny epizot z w/w kredytem mieszkaniowym 250kPLN na 15 lat wszystko było fajnie i sprawnie miłem juz decyzje co do zdolnosci kredytowej, wizje lokalna przedstawiciela banku w kupowanej nieruchomości telefoniczne potwierdzenie zgody
  do chwili gdy dowiedzieli się że po 2 miesiącach chce spłacić całość. Tak przeciągali zatwierdzone wcześniej decyzje, iż zdążyłem kupić mieszkanie za gotówkę.. wtedy dzwonił nawet dyrektor odziału i tu miałem przyjemność się wyżyć zmieszałem gościa z jego poziomem

Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >>

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: