Tanie-Konto.pl · Ranking Kont Osobistych - Kwiecień 2017 r.

Ranking Kont Osobistych - Kwiecień 2017 r.

Opinie (326)

Aktualny Ranking Najlepszych Kont Osobistych Kwiecień 2017 r. Najnowsze wyniki:
1. Nest Bank - Nest Konto za 0 zł + Lokata 4%
2. mBank - eKonto w promocji nawet 300 zł premii.
3. ING - Konto Direct + 100 zł premii.
Pełne porównanie kont osobistych (opłaty, prowizje, promocje) znajduje się w tabeli poniżej.

O Rankingu

Nasz ranking kont osobistych zawiera porównanie kluczowych opłat jakie mają najlepsze konta osobiste dla osób pełnoletnich. Z bogatej oferty rachunków osobistych banków, do naszego rankingu, wyselekcjonowaliśmy jedynie te, które są najkorzystniejsze dla klienta pod względem wysokości opłat i korzyści aktualnych promocji.
Polacy nie powinni się bać korzystać z nowych ofert banków, ponieważ jest to często szansa na lepsze ulokowanie ich oszczędności i możliwość uiszczania mniejszych opłat za różne usługi bankowe. Kto zatem myśli obecnie nad zmianą swojego konta osobistego, bądź też dopiero ma zamiar założyć swój własny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy ROR, powinien przejrzeć nasz ranking kont bankowych. Które konto jest najbardziej warte naszej uwagi?

Jak wybrać najlepsze konto osobiste - kilka porad

W wyborze własnego konta osobistego należy kierować się bardziej względami praktycznymi, niż jedynie sympatiami wobec jakiegoś banku. Polacy nie lubią przechodzić z jednego banku do drugiego – mają wówczas wrażenie, iż tracą coś pewnego, na rzecz czegoś niepewnego. Jednakże należy sobie uświadomić, że oferty banków ciągle się zmieniają – i to na lepsze! Każdy bank bowiem stara się jak najlepiej dostosować do potrzeb swoich klientów – a te przecież ciągle się zmieniają i są coraz większe! Często zatem zmiana swojego konta bankowego na inny jest po prostu inwestycją w przyszłość – i to podpartą solidnymi fundamentami.

Najnowsze oferty banków to konta, w których klient może dużo zyskać, przy jednocześnie niewielkich opłatach za prowadzenie konta i jego użytkowanie. Coraz częściej również po dopilnowaniu kilku warunków jest w stanie w ogóle nie płacić za swoje konto. Warto również kierować się opiniami innym – na przykład przejrzeć, co na temat najnowszej propozycji jakiegoś banku piszą internauci. Dużo pozytywnych opinii to duża szansa, że bank jest solidny, a konto pewne

Porównanie kont osobistych - zasady tworzenia rankingu

Porównanie bankowych rachunków osobistych ROR obejmuje najważniejsze cechy kont decydujące o miesięcznym koszcie użytkowania takie jak: miesięczne opłaty za prowadzenie konta, miesięczne opłaty za użytkowanie karty bankomatowej, koszty przelewów krajowych do innych w banków, wykonywanych w oddziale banku i przez internet. Porównanie obejmuje także listę bankomatów darmowych oraz koszty wypłat z pozostałych bankomatów krajowych.

Trzy najlepsze konta bankowe w naszym rankingu w danym miesiącu zostały oznaczone poprzez loga:

Na pozycję danego banku w rankingu kont osobistych wpływ mają następujące kryteria:
1. wysokość całkowitych opłat za konto (60 % oceny)
2. promocje, bonusy i ich opłacalność (30% oceny) 3. opinie użytkowników o banku (10% oceny)

Ranking Kont Osobistych - Kwiecień 2017 r. - Wyniki

Wyniki najnowszego rankingu kont osobistych (ostatnia aktualizacja Sobota 22 kwiecień 2017 r. ) prezentują się następująco:

Nazwa konta Prowadz. konta
[zł/mies.]
Użytk. karty
[zł/mies.]
Przelew przez internet [zł] Wypłaty z bankomatów Promocje i bonusy Załóż konto


Nest Konto
0 0 0 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce HIT:
Konto w 100% bezwarunkowo darmowe
(0 zł za prowadzenie, kartę, przelewy bez żadnych warunków do spełnienia)

HIT:
4% na Lokacie Witaj na 3 miesiące dla nowych klientów

2,25% na koncie oszczędnościowym Nest Oszczędności do 50000 zł
Załóż kontoOpinie
eKONTO 0 0 / 4 2 0 0 zł - Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you, eCard (od 100 zł) Zyskaj nawet 300 zł zwrotu za płatności kartą oraz przy użyciu telefonu
- promocja trwa do 31.05.2017 r.
Załóż kontoOpinie


Konto Direct
0 0 / 7 1 0 0 zł - ING Bank Śląski, Planet Cash

0 zł / 2,5 zł - pierwsza wypłata w miesiącu z innych bankomatów lub kas banków jest darmowa (kolejne już to koszt 2,5 zł)
100 zł za otwarcie konta
(szczegóły)
promocja trwa do 31.07.2017 r.

Dedykowane aplikacje do bankowości na smartfony i tablety

Program rabatowy Bankujesz-Zyskujesz - tańsze produkty i zniżki
Załóż kontoOpinie

Konto 360
0 / 8 4 0 / 7 4 0 0 zł - Millennium
1 zł - BZ WBK, Cash4you
5 zł - pozostałe, lub
0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie 4
Do 360 zł premii za płatności kartą i przez BLIK
(szczegóły)
promocja trwa do 30.06.2017 r.
Załóż kontoOpinie

Konto Godne Polecenia
0 7 0 0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce Oprocentowanie 4% środków do 4000 zł

Zniżki przy płatności kartą lub przez internet (Przelew24) w ponad 200 sklepach

Program lojalnościowy Payback
Załóż kontoOpinie

Wymarzone Konto
0 3 0 0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce Lokata mobilna 2.2% Załóż kontoOpinie

Konto internetowe
0 0 / 4 8 0 0 zł - Alior Bank, Planet Cash, Euronet
3 zł - pozostałe
Lokata 4% na 2 miesiące Załóż konto Opinie

Konto e-direct
0 0 0 0 zł - wypłaty powyżej 400 zł
1.5 zł - wypłaty poniżej 400 zł
- Załóż kontoOpinie

Konto osobiste
0 0 / 4 3 0 0 zł - PKO BP, BZ WBK, eService
4.5 zł - pozostałe
Program rekomendacyjny "Mam Inteligo" Załóż kontoOpinie

Konto PROSTO oszczędzające
4.9 3.9 0 0 zł - Credit Agricole, BZ WBK
5 zł - pozostałe
Do 200 zł za przeniesienie konta Załóż kontoOpinie

Konto T-Mobile
0 0 / 6 5 0 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce (pierwsze 3 wypłaty w miesiącu)
6 zł - 4 i kolejne wypłaty w miesiącu
Promocje dla abonentów sieci T-Mobile Załóż kontoOpinie

Konto za Zero
0 / 6.90 6 0 / 3.90 / 6.90 7 0 0 zł - PKO BP
3% min. 5 zł - pozostałe
- Załóż kontoOpinie

iKonto
0 / 10 9 0 / 7 10 0 0 zł - wszystkie bankomaty na świecie zwrot 3% za zakupy kartą (maks 200 zł) w promocji ikonto do 31.05.17 r. Załóż kontoOpinie

Citi Priority
0 / 20 11 0 0 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie Natychmiastowe przelewy z kont w Citi za granicą na konta w Citi Handlowy Załóż kontoOpinie

Konto Getin UP
0 0 / 6.99 13 0 0 zł - Euronet, Planet Cash
3.50%, min. 5 zł - pozostałe
10% zniżki w kinach Cinema City

Załóż kontoOpinie

1 ING: Opłata nie jest pobierana jeżeli dokonano transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę: minimum 300 zł w okresie miesiąca liczonego od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca.
2 mBank: Opłata za kartę nie jest pobierana jeśli zostanie wykonanych 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.
3 Inteligo: Opłata nie jest pobierana jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za poprzedni okres miesięczny przekracza 99,99 zł.
4 Millennium: Zwolnienie z opłat (0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie) otrzymasz, jeżeli w poprzednim miesiącu Twoje miesięczne wpływy na konto wynosiły łącznie min. 1 000 zł oraz została dokonana i zaksięgowana min. 1 płatność bezgotówkowa kartą do konta 360.
5 T-Mobile: Od 1 czerwca 2015 r. opłata za kartę do konta nie będzie pobierana, jeśli zostanie dokonane transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł miesięcznie; w przeciwnym razie 6 zł/mies.
6 PKO BP: Wystarczy mieć kartę debetową by być zwolnionym z opłaty za prowadzenie; w przeciwnym razie 6,90 zł/mies.
7 PKO BP: W przypadku dokonania operacji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł opłata nie jest pobierana; w przeciwnym razie 3,90 zł/mies., gdy dokonano operacji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 100 zł, ale nie więcej niż 300 zł lub 6,90 zł/mies. gdy dokonano operacji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę niższą niż 100 zł.
8 Alior: Zwolnienie z opłat do końca 2015 r. Od 1 stycznia 2016 r. opłata wynosi 4 zł / mies., ale nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana Karta lub pod warunkiem, że w danym miesiącu na rachunku zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane Kartą na łączną kwotę minimum 100 zł.
9 BNP: 0 zł za prowadzenie, jeśli miesięczne wpływy na konto wyniosą przynajmniej 1000 zł; w przeciwnym przypadku: 10 zł.
10 BNP: Opłata za kartę nie jest pobierana gdy transakcje bezgotówkowe wyniosą min. 300 zł miesięcznie.
11 Citi: Opłata nie jest pobierana gdy min. wpływ wynosi 5000 PLN.
13 Getin: Opłata za kartę nie jest pobierana jeśli w ciągu miesiąca kalendarzowego zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe dokonane kartą oraz płatności dokonane aplikacją iKasa na łączną kwotę min. 300 zł.
14 BZWBK: Opłata za kartą nie jest pobierana do końca obowiązywania promocji "Konto na 4%" czyli 30.06.2017 r. Poza okresem promocyjnym opłata za kartę Mastercard Omni wynosi 7 zł/miesiąc.

Najlepsze Konta Osobiste z rankingu


Miejsce nr #1: Nest Bank i Nest Konto:

nest bank

Użytkownicy Nest Konta w Best Banku nie mogą, co prawda, liczyć na żadne dodatkowe bonusy pieniężne, ale za to mogą się cieszyć prawdziwie darmowym kontem – i to bez konieczności spełniania jakichś dodatkowych warunków.
Jak zapowiada bank, prowadzenie konta, użytkowanie karty, dokonywanie wypłat z bankomatów w kraju i na świecie oraz przelewy internetowe – są zawsze darmowe. Bank oferuję także wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe o oprocentowaniu 2,25% w skali roku aż do kwoty 50 000 zł.
Jakby jeszcze komuś było mało, Nest Bank oferuje nowym klientom założenie 3-miesięcznej Lokaty Witaj aż na 4% w skali roku (maks. do 10000 zł).
To właśnie całkowity i bezwarunkowy brak kosztów (w tym opłat za kartę) oraz świetne warunki do oszczędzania przesądziły o tym, iż jest to najlepsze konto osobiste (i jednocześnie najtańsze konto) w naszym rankingu kont.
W ofertach innych banków pojawiają się już warunki, by dane konto było w pełni darmowe (najczęściej dotyczą one opłaty za kartę do konta).
Zobacz Szczegóły

Miejsce nr #2: mBank i jego eKonto:

mbank

Na drugim miejscu w rankingu najlepszych i najtańszych kont osobistych, znalazł się mBank oraz proponowane przez niego eKonto. Karta do konta mbanku nie jest bezwarunkowo darmowa. Nie zapłacimy za użytkowanie karty płatniczej, jeśli w każdym miesiącu wykonamy nią co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych(w przeciwnym wypadku zapłacimy 4 złote). Drugi minus wiąże się z bankomatami. Niestety, darmowe są tylko wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you i eCard.

Największy plus jeśli chodzi o mBank, to promocja w której można zyskać do 300 zł premii (6 x 50 zł) za aktywne korzystanie z konta i karty do konta. Promocja jest skierowana do nowych klientów banku którzy wypełnią wniosek o otwarcie konta do 31 maja 2017 roku. Szczegółowe warunki promocji przedstawione są tutaj.
Zobacz Szczegóły

Miejsce nr #3: Bank ING i jego Konto Direct:

ing bank

Konto z Lwem Direct w ING Banku Ślaskim to bardzo tanie internetowe konto bankowe w renomowanym banku z wieloma oddziałami w całej Polsce. Konto zajęło wysoka pozycję nie tylko w naszym rankingu, ale także wielu innych np. rankingu "Przyjazny Bank Newsweeka 2014" na konto z najlepszą bankowością mobilną . Konto niemal darmowe w użytkowaniu (opłaty za kartę można uniknąć płacąc dokonując nią transakcji za min. 300 zł w miesiącu.) z darmowymi bankomatami w całej Polsce. Poza tym bank ING posiada bardzo liczną sieć fizycznych oddziałów w całej Polsce.
Dodatkowo otwierając konto teraz można zyskać 100 zł premii. Aby otrzymać 100 zł, wystarczy, że do 30.07.2017 r. prześlesz wniosek o otwarcie konta przez internet, a następnie do 31.10.2017 r. zapłacisz kartą do konta lub kodem BLIK łącznie min. 1000 zł. Dodatkowa kwota 1000 zł bonusu dostępna jest za pośrednictwem systemu poleceń. Skuteczne polecenie występuje, gdy obecny posiadacz konta w terminie do 18.10.2017 r. poleci nowemu Klientowi konto osobiste w PLN w ING Banku Śląskim. Nowy klient musi otworzyć konto i korzystać z niego zgodnie z regulaminem promocji „Poleć konto znajomemu”. Osoba polecająca konto może je polecić maksymalnie 10 osobom. Za każdy otwarty w ten sposób rachunek otrzyma 100 zł! Co istotne, osoba której polecono konto, otrzyma bonus w wysokości 50 zł. Szczegółowo promocja ta została prześwietlona przez nas tutaj.
Zobacz Szczegóły

Miejsce nr #4: Bank Millenium i Konto 360:

smart bank

Konto 360 stopni w odróżnieniu od dwóch poprzednich rachunków dedykowane jest aktywnym klientom , którzy mają stałe źródło dochodu i mogą regularnie zasilać swoje konto bankowe. Użytkownicy Konta 360 stopni mogą się cieszyć prawdziwie darmowym kontem jeśli tylko dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu oraz zasilą swoje konta kwotą min. 1000 zł miesięcznie (nie dotyczy to posiadaczy konta 360 Student w wieku 18-26 lat).
Jak zapowiada bank, prowadzenie konta, użytkowanie karty, dokonywanie wypłat z bankomatów w kraju i na świecie oraz przelewy internetowe – są zawsze wtedy darmowe.
Zobacz Szczegóły
Ranking Kont Osobistych - Kwiecień 2017 r. - - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
3.2 na 5
39 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (326 komentarzy) :

Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >>
 1. Malwina
  Malwina
  06.03.2017. 15:48

  Opinia

  Może ma ktoś doświadczenia z bankami spółdzielczymi? Jakie opłaty tam pobierają?

 2. Jowita
  Jowita
  24.02.2017. 12:42

  moje konto

  Ja mam już długo konto dla Młodych pko i nie narzekam. Tym bardziej że bankowość mobilna się cały czas rozwija

 3. Pawe
  Pawe
  29.01.2017. 14:29

  ING Bank Śląski POLECAM!!!

  Ja polecam konto w ING Bank Śląski :) pare dni temu założyłem przez internet i wszystko przebiegło bardzo sprawnie :) konto jest całkowicie darmowe, nawet karta Visa, którą możemy sami zaprojektować :) nie trzeba nawet iść do placówki ponieważ kurier dostarcza nam papiery :)

 4. Alicja
  Alicja
  19.01.2017. 17:53

  Bank Pocztowy 100% Polski !

  Konto tylko w banku polskim czyli Banku Pocztowym, dajcie kapitał Polakom !

 5. Pawe
  Pawe
  13.12.2016. 14:59

  Opinie

  Osobiscie mam dwa konta w mbanku i w alior z obu jestem zadowolony oba tanie i funkcjonalne :) pozdrawiam

 6. Mamia
  Mamia
  10.12.2016. 22:23

  TYLKO NIE PKO BP

  Najgorszy bank to BP. Przykro mi że muszę to stwierdzić. Tam dalej panuje ,, komuna" klient to śmieć!!!!!! do tego najdroższa obd=sługa. Za bankomaty płacisz!!!!!!!!!! Za przelew 7 zł za prowadzenie konta również. Czego się nie dotkniesz płacisz. Infolinia tragedia NIKT NIC NIE WIE i tak samo w banku. TYLKO NIE RÓBCIE TEGO GŁUPSTWA---- ODRADZAMMMMMMM

 7. Nogoth
  Nogoth
  07.12.2016. 21:59

  mBank

  Dziwi mnie fakt zajmowania tak wysokiej pozycji przez mBank. Może jeszcze nie zostało to w chwili obecnej wprowadzone, ale od lutego za każdą wypłatę poniżej 100zł będzie opłata 1,3zł. Dlatego właśnie szukam czegoś nowego, bo mBank coraz gorzej sobie radzi z brakiem opłat za konto.

 8. Misiek
  Misiek
  01.12.2016. 07:46

  Opinia

  Banki świadomie wykorzystują Naszą niewiedzę. Dlatego należy na własną rękę zgłębić temat.

 9. bankowiec
  bankowiec
  22.11.2016. 22:12

  Polecam nest bank bo sam korzystam

  Korzystałem przez dobrych parę lat z konta w BZWBK. Było w miarę dobre ale ostatnio tak zaszaleli z cenami, że głowa boli. Za każdy przelew opłata, za prowadzenie rachunku 7 zł., za sms kody i co tam jeszcze im wpadło do głowy.
  Ponieważ w miesiącu robię kilkadziesiąt przelewów, nie zamierzam płacić 70 gr. za każdy z nich.
  Szukałem wiele i od około 3 miesięcy korzystam z nest banku (wcześniej był to bank smart) Póki co za nic nie zapłaciłem ani grosza a mam konto, kartę, zrobiłem już masę przelewów, korzystam z różnych bankomatów i płatności w sklepach.
  Oby niczego nie zmieniali bo jest naprawdę OK.

 10. kasai
  kasai
  20.11.2016. 17:40

  laf

  Ja wierzę w to że dobre to co polskie dlatego swoje pieniądze trzymam w getin banku i nie zamierzam tego zmieniać.

 11. Barzin
  Barzin
  15.11.2016. 20:58

  Nest Bank najtańszy, ale...

  NestBank to rzeczywiście najtańsze konto bankowe na rynku aktualnie, tabela opłat i prowizji prosta bez żadnych gwiazdek, ale....

  nie jest to do końca bank jakiego oczekiwałam. Szybkich przelewów nie można nazwać szybkimi, bo bywa, że dochodzą na drugi dzień. Aplikacja na komórkę działa dosyć opornie. Poza tym bardzo ograniczone funkcjonalności na koncie osobistym. Nie można zmienić PINu, więc jak ktoś zapomni to zostanie bez środków aż załatwi sprawę przez BOK, co oczywiście trwa. Czy to jest nowoczesna bankowość? Jak się dowiedziałam na infolinii żeby zrezygnować z konta trzeba wysłać wniosek o zamknięcie listownie do Warszawy lub udać się do oddziału, którego u mnie w miejscowości nie ma...

 12. Jacek
  Jacek
  12.11.2016. 14:31

  Zośka Pro

  Ja mam od niedawna konto Zośka Pro w Idea Banku. Oprócz normalnych funkcji jakie spełnia konto, daje możliwość zarabiania jak na lokacie. Jestem zadowolony z wyboru.

 13. Krystyna
  Krystyna
  21.10.2016. 00:16

  mój numer 1

  Jak do tej pory to najbardziej jestem zadowolona z mojego konta w mBanku i uważam, że powinno być na 1 miejscu :D No chociaż w sumie w rankingu to może być na którym chce, ważne że dla mnie jest numrem jeden. I tu nawet nie chodzi o to, że jest to konto darmowe, ale o podejście do klienta. Bo jakiego bym nie miała problemu, to oni zawsze mi pomagają i naprawdę są bardzo mili. A to właśnie jakość obsługi ja sobie najbardziej cenię.

 14. Rafael
  Rafael
  20.10.2016. 21:31

  mbank

  Ja polecam ekonto w mBanku, sam posiadam już od kilku dobrych lat, zero opłat ale trzeba zrobić 5 transakcji, do tego bardzo fajna apka na komórki. Konto można założyć online

 15. arko
  arko
  03.10.2016. 15:46

  nierzetelny Deutsche bank

  Odradzam wszystkim Deutsche Bank wprowadzają opłaty za wszystko a jak jest reklamacja to odpowiedzi są takie że nic z nich nie wynika - a w przypadkupobrania kwoty z konta mimo niewypłacenia jej z bankomatu - twierdzą że są tylko pośrednikiem i nic z tym nie robią. Ja już czekam na wyjaśnienie niewypłaconej kwoty ponad 50 dni i nic - tzn prawie nic bo odsetki od tej kwoty lecą w stronę banku

 16. Monika
  Monika
  02.10.2016. 20:07

  wbk

  ja założyłam konto godne polecenia w wbk i tak jak pisali co niektórzy, na początku super, darmowa oferta, prowadzenie konta, karta itd., a w trakcie trwania umowy co chwilę jakieś zmiany i opłaty: 7 zł.za to, że mogę wypłacać we wszystkich bankomatach (bank nawet nie pyta mnie czy mam taką potrzebę), teraz opłata za konto oszczędnościowe 1 zał/miesięcznie (mi ma zależeć, żeby u nich trzymać swoje oszczędności?!?)złodzieje to mało powiedziane...
  nie polecam!

 17. Acidzuk
  Acidzuk
  28.09.2016. 16:00

  Bank Smart

  Jestem zawiedziony. Autoryzacja przelewu, który ma potwierdzić tożsamość nie udała się dwukrotnie! Robi to jakiś debilnie napisany automat. Sprawdziłem kilkukrotnie, ale nie doszedłem, gdzie był błąd. Z tej okazji proponują autoryzację przez kuriera (przywozi papiery do podpisu). Ok, Jeśli ktoś lubi takie zabawy, jest dostępny i ma czas. Ale wszelkie linki afiliacyjne, czyli pozwalające zarabiać za polecenie konta raczej nie będą działać przy tak prowadzonej autoryzacji. Ja zrezygnowałem. Szukam dalej "banku moich marzeń" ;)

 18. anna
  anna
  27.09.2016. 21:21

  o co chodzi z ror?

  Mam konto w mbank nie mam pożyczki ani lokaty u nich i otwierając konto w innym banku pytają czy mam gdzieś w innym banku ROR a ja nie wiem o co chodzi z tym rorem??

 19. Anonim
  Anonim
  11.09.2016. 10:08

  WBK

  Mam konto Wydajesz i zarabiasz w WBK. Warunki bardzo niekorzystne. Po zawarciu umowy niemal zerowe koszty, a w międzyczasie zmiana na minus: KAŻDY bankomat / w tym wbk/ 5zł, przelewy 0,50zł, sms z kodem 0,20zł. Porażka. Najbardziej irytujący jest fakt, że W TRAKCIE TRWANIA umowy bank zmienia warunki na niekorzyść klienta. Nie polecam

 20. kaja
  kaja
  08.09.2016. 12:35

  polskie banki

  jak bank to polski a wiadomo zę z polskim kapitałem jest tylko getin, pko bp i alior bank. Inne to zagraniczne córki.

 21. Bajo
  Bajo
  31.08.2016. 09:37

  ING

  Za wypłatę 70 euro w Holandii w bankomacie Ing zapłaciłem 18,21 zł prowizji. Za każdą płatność kartą też nieźle sobie liczą.

 22. Kuba
  Kuba
  24.08.2016. 14:09

  Świetne konto smartbanku

  znalazłem genialne konto Smartbanku i pomyślałem, że jak ktoś potrzebuje to mu się przyda.
  0 zł za wypłatę w każdym bankomacie w Polsce.
  0 zł za wszystkie przelewy.
  0 zł za posiadanie i używanie karty.
  0 zł za prowadzenie konta.

  Najlepsze ze wszystkich tu przedstawionych, po prostu najtańsze... Mam nadzieje, że pomogłem (:

 23. piotrki
  piotrki
  16.08.2016. 13:27

  ranking banków wg odpowiedzi na reklamacje

  Witam,
  Wszystkie bank są fajne jak wpłacasz kasę. Traktują cię wtedy dobrze albo bardzo dobrze. Ale jakość banku należy ocenić również pod względem odpowiedzi na reklamacje, traktowania klienta w sytuacjach konfliktowych itd. Nie znam banku, który mógłbym polecić - jeden gorszy od drugiego:
  smart - brak odpowiedzi na reklamacje
  Citi - brak odpowiedzi lub odpowiedź lakoniczna albo na inny temat (!)
  mbank - katastrofa
  alior - nie ma nawet co gadać
  t-mobile - zamknięcie karty bez zgody klienta

  Zwracam uwagę, że większość banków potrzebuje 30 dni na odpowiedź - z możliwością przedłużenia o kolejne 60 dni, i zwykle jest to wykorzystywane, nawet w najprostszych sprawach.

  Jestem zdumiony, jak banki wydają po kilkaset zł., aby zdobyć klienta, a później go łatwo tracą z powodu fatalnej obsługi.

  Z niecierpliwością czekam na ranking banków wg odpowiedzi na reklamacje.

 24. Hanna
  Hanna
  03.07.2016. 11:49

  BZWBK

  Posiadam od wielu lat konto w Banku BZWBK.Jak otwierałam konto wydaje i zarabiam nie było opłaty za prowadzenie konta, kartę bankomatową i 5 przelewów było darmowych i 5 SMS kodów za pozostałe przelewy i SMS kody opłata była 20 gr + 20 gr,. Po chyba 2 latach wprowadzono opłatę o czym powiadomiono w wiadomościach do konta o zmianie regulaminu.Do momentu gdy zorientowałam się ,że pobierają opłaty rzędu kilkanaście zł upłynęło kilka miesięcy. Zmieniłam konto na inne i też miało być bez opłat jak będzie 5 płatności kartą w miesiącu a jak nie to opłata miała wynosić kilka zł. Teraz znowu bez jakiejkolwiek pisemnej informacji obciążyli mnie za czerwiec kwota 20 zł a w rankingu takiej informacji nie ujęto. Ten Bank jest nastawiony tylko na zdobywanie nowych klientów a starych można żyłować. Już podjęłam decyzję odchodzę od tych pożal się Boże bankowców.

 25. nicolas
  nicolas
  28.06.2016. 14:24

  BZ WBK

  Ostro zagrali tymi podwyżkami opłat. Szkoda bo bank był przyzwoity - pomimo kiepskiej oferty oszczędnościowej. Po 8 latach czas było się pożegnać, na szczęście nie było problemu z rozwiązaniem umów :)

 26. gociu
  gociu
  22.06.2016. 22:26

  ING

  Nie wiem jakim cudem konto ING zajmuje tak wysokie miejsce i skąd tyle pozytywów w opisie, ale prawda jest taka, że to bardzo drogie konto. A wszedłem na tę stronę bo właśnie szukam nowego banku; ING mam już dość. Bankomaty kiedyś były darmowe, dziś tylko ING oraz jakichś nie-istniejących sieci. To absurd, żebym płacił 2,50zł za każdą wypłatę. Aby nie płacić za kartę należy wykonać transakcję za 300zł, a do niedawna było 200. Właśnie się dowiedziałem, że obniżeniu ulega oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Za chwilę pewnie każą płacić za przelewy albo inne rzeczy, które powinny być w standardzie. Bank jest duży, ma sporo oddziałów i jest dobrze rozreklamowany - ale za to wszystko ktoś (czyli klient) musi zapłacić. Dobrze radzę - trzymajcie się z dala od ING !!! To najdroższy bank w Polsce.

 27. Artur
  Artur
  01.06.2016. 21:33

  T-Mobile Usługi Bankowe

  No i stało się... wchodzą opłaty za bankomaty, koniec z darmowymi przelewami natychmiastowymi... bez komentarza...

 28. ola
  ola
  27.05.2016. 21:36

  konto wg mnie

  Bank Smart najlepszy bo poprostu najtańszy, wszystkie podstawowe funkcje za darmo bez żadnych gwiazdek czy warunków. Wszytskie inne banki są już droższe.

 29. gels
  gels
  24.05.2016. 17:03

  mbank

  moim zdaniem najlepszy jest mbank, nie płaci się za konto, przelewy, jest szybki

 30. nick nick
  nick nick
  23.03.2016. 10:16

  w POCZTOWYM

  A ja mam od roku w Banku Pocztowym. Bankowość elektroniczna za darmo. Jestem bardzo zadowolona. Obsługa internetowa prosta i logiczna,a w moim wieku to ważne, bo bałam się, że będzie to trudno obsłużyć. Polecam. Zakładałam w Łodzi 15 minut i miałam dostęp do wszystkiego.Wcześniej miałam w PKO, gdzie płaciłam ok. 17 zł za konto! A teraz też mam bankomaty PKO tylko już za konto nie płacę.

 31. Mateusz95c
  Mateusz95c
  14.03.2016. 12:34

  Pytanko

  Czy w mBanku mogę wydrukować otrzymany wyciąg na koniec miesiąca? Bo za listowny niestety trzeba zapłacić

 32. lola
  lola
  13.03.2016. 11:08

  konto i ubezpieczenia

  ja założyłam teraz konto w rifeisenie.. skusily mnie glownie te ubezpieczenia podrozne :)) z racji tego ze cigale gzies jezdze

 33. truka
  truka
  11.03.2016. 16:54

  konto w Pko BP

  Dziś byłam w moim oddziale banku zapytać się ile mnie kosztuje moje konto "Konto za zero" miesięcznie.
  Powiedziano mi 17,9 zł(mam bankomaty za darmo, przelewy)
  W powyższym rankingu podana jest kwota 6,9zł.
  czyli gdzieś jest błąd.
  Chyba pora na zmianę banku. Męża można zmienić to i bank również.

 34. marta m
  marta m
  11.03.2016. 00:15

  opinia

  Ja mam w PKO, konto za darmo, karta niby płatna ale płace regularnie więc nie płace nic, na plus że wszędzie są oddziały nawet w każdej dziurze, a moje krótkie życie nauczyło mnie że czasem oddział się przydaje, nie wyobrazam sobie założyć konta w banku internetowym który nie ma oddziałów nawet w najwiekszych miastach, to dobre dla studentów, ja swoich oszczędności nie zostawiłabym w takim banku.
  Z prawie darmowych dobra jest jeszcze oferta BZWBK, pobierają 7zł za karte ale w zamian darmowe bankomaty w Polsce, bez deklaracji wplywów jak w Millennium ggdzie koszą aż miło.
  PEKAO z dawnym żubrem ma wiele kont, niewiadomo czym się różnią, opłat dużo nawet za potwierdzenie sms do przelewu haha.
  Ktoś tu zauwazył, żeby nie zakładać kont w bankach które bawiły się z frankowiczami, te banki to mbank, millennium, raiffeissen który zapowiedział w Polsce zwolnienia, Getin

 35. marts
  marts
  10.03.2016. 20:58

  dajcie spokój

  Smart bank ok,zgodzę się,że na pierwszym miejscu,ale srebro i brąż to żenada!Dlaczego nikt nie pisze,że bz wbk ma konto free tylko przez rok!ING minimum 300zł kartą i płatne bankomaty od drugiej wypłaty w obcym.Są banki z dużo lepszymi warunkami!!!

 36. Rafa
  Rafa
  22.02.2016. 22:10

  Mabnk

  Polecam wszystkim konto mbank osobiście posiadam rachunek już od kilku lat i nigdy nie było z nim żadnych problemów

 37. Anonim
  Anonim
  17.02.2016. 22:18

  LUBIE TO! BPH

  JA MAM KONTO W BPH SA KONTO LUBIE TO! JEST SUPER WSZYSTKIE BANKOMATY ZA DARMO, PRZELEWY ZA DARMO, I KARTA DO KONTA TEZ:) DO WYBORU VISA LUB MC. JA MAM MC. POLECAM

 38. leniwiec
  leniwiec
  15.02.2016. 09:45

  opinia o WBK

  Witajcie:) Chcę się podzielić opinią w kwestii konta, które posiadam, może kogoś naprowadzę, komuś pomogę w podjęciu decyzji.
  Obecnie mam konto w Banku Zachodnim WBK, osobiście jestem zadowolona zarówno z konta, które ujęte jest w powyższym rankingu jak również z obsługi banku, jedyny minus jaki mam to bardzo długie kolejki w placówkach bynajmniej u mnie w mieście, dlatego jeśli już ktoś się zdecyduje koniecznością jest wybranie konta z kartą żeby swoje wizyty w oddziałach banku ograniczyć do minimum.Konto Godne Polecenia mam od niedawna nie wiem jak będzie wyglądała sytuacja po promocji jeśli chodzi o kartę, może wprowadzą jakieś dodatkowe wymogi obrotu w okresie rozliczeniowym bo po prostu 7 zł miesięcznie to trochę sporo.

 39. mordeczka
  mordeczka
  15.02.2016. 09:31

  komentarz

  Warunki niektórych banków są tak wygórowane, że jestem po prostu w szoku, najgorsze jak dla mnie są wbrew opinii wielu osób promocje ale nie dlatego, że są słabe ale dlatego, że obowiązują z reguły bardzo krótko i po ich upływie banki narzucają takie warunki, że głowa mała, a wtedy na gwałt trzeba szukać innego banku i przenosić konto co nie zawsze jest łatwe, proste i przyjemne, poza tym trzeba na bieżąco śledzić co się dzieje na koncie żeby po kilku miesiącach nie być zaskoczonym, regulaminy banków są napisane w taki sposób że nie wiadomo o co chodzi, jednak nie mieć konta w dzisiejszych czasach się nie da.... porażka

 40. Igorek
  Igorek
  14.02.2016. 12:42

  Takie moje zdanie

  Hmmm....osobiście nie do końca zgadzam się z przedstawionym tutaj rankingiem. Według mnie pierwsze msc. jest w porządku, na drugim powinien być Millenium, a na samym końcu Credit Agricole, reszta całkiem się zgadza. Smart Bank jest najlepszy, ponieważ konto w nim jest darmowe. Moja opinia o Smart Banku jest taka, ponieważ Posiadam w nim obecnie swoje konto i nie zamierzam zamieniać go na żadne inne, jest po prostu super wygodne i darmowe. Najgorszy jest Credit Agricole, bo miałem w nim kiedyś konto i strasznie się na nim zawiodłem. Bank Millenium za to jest jak najbardziej w porządku, ale nie jest do końca darmowy.

Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >>

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: