Tanie-Konto.pl · ING Bank

Konto DIRECT + 120 zł Premii

ing

„Internetowi nie płacą”, bo wszystko robią sami. Ta prawda, głoszona przez reklamującego od lat produkty ING Banku Marka Kondrata ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Konto ING Direct to konto dedykowane osobom, które większość operacji bankowych załatwiają przez internet bez konieczności wizyty w oddziale. W ramach konta Direct bank ING oferuje: bezpłatne prowadzenie, darmowe przelewy oraz możliwość bezprowizyjnych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Konto Komfort

ing bank śląski

Konto Komfort ING Banku Śląskiego dedykowane jest wymagającym klientom, którzy wykonują sporo operacji bankowych zarówno w oddziale ING, jak i poprzez Internet. Za opłatę za prowadzenie konta bank oferuję komfortową obsługę klienta w placówce banku. Konto osobiste dla klientów, którzy z równą swobodą zarządzają swoimi środkami przez Internet, telefon jak i w oddziałach banku? Takie właśnie jest Konto Komfort w ING.

Konto Direct dla małych firm + 200 zł premii

ing bank śląski

Również dla firm ING Bank Śląski przygotował ofertę taniego konta internetowego. Konto przeznaczone jest w szczególności dla małych firm tj. osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą, które większość operacji bankowych załatwiają za pomocą Internetu bez wizyty w oddziale banku.

Konto Zysk dla małych firm

ing bank

Konto dla firm ZYSK to kolejna propozycja rachunku bankowego dla mniejszych firm. Konto to służy zarówno do gromadzenia pieniędzy jak i dokonywania rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych w kraju i za granicą. Dedykowane jest osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą indywidualnie lub w formie spółki cywilnej, jawnej czy też partnerskiej.