Tanie-Konto.pl · mBank

eKONTO + 300 zł premii

mbank

eKONTO - to podstawowy rachunek rozliczeniowy przeznaczony dla osób pełnoletnich, które skończyły 18 lat. Konto osobiste w mBanku ma już ponad 2 miliony osób. Nic dziwnego – mBank był pierwszym internetowym bankiem, który zaoferował prawdziwe konto bez żadnych opłat. I mimo upływu 11 lat klienci mBanku nadal nie muszą płacić ani złotówki, jeśli zdecydują się na podstawowy wariant konta i w dodatku rzeczywiście z niego korzystają.

eKONTO m

mbank

Młody klient to ważny klient! Coraz więcej banków wyznaje tę zasadę i przygotowuje oferty już dla 13-latków. Mogą oni zakładać konto za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. eKONTO m to najpopularniejsze konto bankowe dla młodzieży niepełnoletniej w wieku od 13 do 20 roku życia. eKonto m to całkowicie darmowe konto: bezpłatne prowadzenie, karta do konta , prrzelewy prze internet. Już ponad 220 tys. uczniów ma ekonto m. Zobacz opinie.

mBIZNES Konto + 100 zł zwrotu

mBank oferuje nie tylko internetowe konta osobiste, ale również biznesowe. Konto mBiznes mogą wziąć pod uwagę właściciele mikro i małych firm, również osoby samo zatrudnione czy przedstawiciele wolnych zawodów. Koszty utrzymania konta mogą być naprawdę niewielkie, niemal – zerowe. mBIZNES Konto to rachunek bankowy dla firm to jest osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, przedstawicieli wolnych zawodów, prowadzących działalność w formie spółek jawnej, cywilnej, bądź też partnerskiej. Zobacz zestawienie opłat i prowizji oraz opinie o koncie.

eMAX

mbank

eMAX to konto do oszczędzania mBanku, oferujące nieco wyższe oprocentowanie w porównaniu do rachunku eKONTO, wypłata pieniędzy z konta eMAX nie zmienia zasad oprocentowania.

eMAX plus

mbank

eMax plus to najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe mBanku. Dzięki niemu w połączeniu z eKontem można oszczędzać bez ograniczeń, stałych wpłat, pamiętania o terminach dopisywania odsetek. W ramach tego konta mozna również otworzyć lokaty jednodniowe omijające podatek Belki.

eMAX walutowy

mbank

eMax walutowy to konto walutowe mBanku prowadzone w jednej z następujących walut: EUR, USD, GBP lub CHF. Rachunek jest prowadzony bezpłatnie. Do konta można sobie wyrobić kartę debetową rozliczaną w danej walucie , unikając w ten sposób kosztowego przewalutowania.

Karta kredytowa

mbank

MBank posiada dużą ofertę kart kredytowych dostosowaną do szerokiej grupy klientów. Karta kredytowa z okresem bez odsetkowym do 54 dni, jest już dostępna dla osób , zarabiających 500 zł netto. MBank posiada również specjalną ofertę dla studentów.