Tanie-Konto.pl · Ranking Kont Studenckich - Porównanie Marzec 2017

Ranking Kont Studenckich - Porównanie Marzec 2017

Opinie (39)

Aktualny Ranking Najlepszych Kont Studenckich Marzec 2017 r. Wyniki porównania:
1. miejsce: Nest Bank - Konto za 0 zł + Lokata Witaj na 4%
2. miejsce: Millenium Konto 360 stopni Student
3. miejsce: mBank eKonto + 300 zł premii

O rankingu

W poniższym rankingu kont zestawiono ze sobą najpopularniejsze konta bankowe dla młodzieży pełnoletniej oraz studentów, polskich banków. Porównanie obejmuje najważniejsze cechy kont studenckich decydujące o miesięcznym koszcie użytkowania takie jak: miesięczne opłaty za prowadzenie konta, miesięczne opłaty za użytkowanie karty bankomatowej, koszty przelewów krajowych do innych w banków, wykonywanych w oddziale banku i przez internet. Porównanie obejmuje także listę bankomatów darmowych oraz koszty wypłat z pozostałych bankomatów krajowych.

Jak powinno wyglądać najlepsze konto dla studenta?

Studenci przede wszystkim oczekują takiego rachunku, za którego otwarcie i użytkowanie nie będą musieli nic płacić – bądź będzie to kwota bardzo minimalna. Dbają o własną wygodę, zatem potrzebują posiadać kartę płatniczą (niektórzy pragną nawet karty kredytowej), która umożliwi im wybieranie gotówki z bankomatów, bądź uiszczanie płatności na przykład w sklepach, czy restauracjach.

Studenci zwracają tez dużą uwagę na istniejące promocje – zawsze jest to bowiem szansa na dodatkowy grosz do portfela. Szczególnie istotny jest zatem tak zwany moneyback, umożliwiający uzyskanie zwrotu za dokonanie jakiejś czynności bankowej – w tworzeniu rankingu kont studenckich, był on brany pod uwagę.

Jakie czynniki brano pod uwagę tworząc Ranking Kont Studenckich?

Trzy najlepsze konta studenckie w danym miesiącu zostały oznaczone poprzez loga:

Na pozycję danego banku w rankingu kont studenckich wpływ mają trzy główne kryteria:
1. opłaty za konto (60 % oceny)
2. aktualne promocje w szczególności moneyback (30%)
3. opinie użytkowników (10% oceny)

Ostatnia aktualizacja Rankingu: Niedziela 26 marzec 2017 r.

Nazwa konta Prowadz. konta
[zł/mies.]
Użytk. karty
[zł/mies.]
Przelew przez internet [zł] Wypłaty z bankomatów Promocje i bonusy Załóż konto


Nest Konto
0 0 0 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce HIT:
Konto w 100% bezwarunkowo darmowe
(0 zł za prowadzenie, kartę, przelewy bez żadnych warunków do spełnienia)

HIT:
4% na Lokacie Witaj na 3 miesiące dla nowych klientów

2,25% na Koncie Oszczędnościowym do 50 tys. zł
Załóż kontoOpinie


Konto 360 Student
0 0 / 4 6 0 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą 6 Do 360 zł premii za płatności kartą i przez BLIK
(szczegóły)
promocja trwa do 30.06.2017 r.
Załóż kontoOpis
eKONTO 0 0 / 4 8 0 0 zł - Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you, eCard (od 100 zł)
Nawet 300 zł premii. Promocja trwa do 19.04.2017 r.
mOKAZJE – rabaty w największych sieciach handlowych
Załóż kontoOpinie


Konto Direct
0 0 / 7 1 0 0 zł - ING Bank Śląski, Planet Cash

0 zł / 2,5 zł - pierwsza wypłata w miesiącu z innych bankomatów lub kas banków jest darmowa (kolejne już to koszt 2,5 zł)
120 zł za otwarcie konta
(szczegóły)
promocja trwa do 14.04.2017 r.

Moja karta ING - darmowa karta płatnicza z dowolnie wybranym przez Ciebie zdjęciem

Dedykowane aplikacje do obsługi konta na smartfony i tablety

Finansometr – darmowe narzędzie do zarządzania finansami osobistymi
Załóż kontoOpinie

Konto e-direct
0 0 0 0 zł - wypłaty powyżej 400 zł
1.5 zł - wypłaty poniżej 400 zł
- Załóż kontoOpinie

1 Konto
0 0 / 2 7 0 0 zł - Credit Agricole, BZ WBK, Euronet
3.5% min 5 zł - pozostałe
Załóż kontoOpinie

Konto Godne Polecenia
0 7 0 0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce Oprocentowanie 4% do 4000 zł
Zniżki przy płatności kartą lub przez internet (Przelew24) w ponad 200 sklepach

Program lojalnościowy Payback
Załóż kontoOpinie

Konto osobiste
0 0 / 4 2 0 0 zł - PKO BP, BZ WBK, eService
4.5 zł - pozostałe
Program rekomendacyjny "Mam Inteligo" Załóż kontoOpinie

Getin Up Free
0 0 / 6 10 0 0 zł - Euronet, Planet Cash
3.5% min 5 zł - pozostałe
3% dodatku do stypendium
10% zniżki na bilety do kina
Załóż kontoOpinie

Konto dla Młodych
0 / 5 4 0 / 5 5 0 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce - Załóż kontoOpinie

Konto T-Mobile
0 0 / 6 9 0 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą Promocje dla obecnych i przyszłych klientów sieci T-Mobile:
- 500 zł zwrotu za zakupy kartą debetową MasterCard® NFC
(szczegóły)
Załóż kontoOpinie

1 ING: Opłata nie jest pobierana jeżeli dokonano transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę: minimum 200 zł w okresie miesiąca liczonego od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca.
2 Inteligo: Opłata nie jest pobierana jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za poprzedni okres miesięczny przekracza 99,99 zł.
3 dbNet: W przypadku wykonania przez Klienta przy użyciu karty VISA Electron transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200,00 zł w ciągu miesiąca kalendarzowego, Klient otrzymuje rabat w wysokości 5 zł.
4 PKO: Osoby do 26. roku życia 0 zł, a osoby w wieku 26-30 lat 0 zł przy systematycznych miesięcznych wpływach min. 1000 zł, w przeciwnym razie opłata wynosi 5 zł/mies.
5 PKO: Opłata za kartę nie jest pobierana w przypadku wykonania przez Klienta min. pięciu operacji bezgotówkowych rozliczonych w okresie, w którym jest pobierana opłata za kartę, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 do 5 zł/mies. w zależności od liczby dokonanych operacji bezgotówkowych.
6 Millennium: jeśli dokonasz przynajmniej jednej płatności kartą w miesiącu, jesteś zwolniony z opłaty za kartę oraz z opłat za wypłaty z bankomatów.
7 Credit Agricole: Opłata nie jest pobierana w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł.
8 mBank: Opłata za kartę nie jest pobierana jeśli zostanie wykonanych min. 5 transakcji kartą w miesiącu.
9 T-Mobile usługi bankowe: Opłata za kartę nie jest pobierana jeśli zostanie dokonane nią transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł w miesiącu w innym przyadku koszt karty to 6 zł na miesiąc - obowiązuje od 1 czerwca 2015 r.
10 Getin Bank: Opłata za kartę nie jest pobierana do 28 roku życia. Po 28 roku życia można być zwolniony z opłaty za kartę, jeśli zostanie dokonane nią transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł w miesiącu.
11 BZWBK: Opłata za kartą nie jest pobierana do końca obowiązywania promocji "Konto na 4%" czyli 30.06.2017 r. Poza okresem promocyjnym opłata za kartę Mastercard Omni wynosi 7 zł/miesiąc.

Trzy najlepsze konta studenckie

Miejsce nr #1: Nest Bank i Nest Konto:

nest bank

Z pewnością najbardziej wartościową ofertą dysponuje obecnie Nest Bank. Stworzone przez ten bank Nest Konto, może się pochwalić:

 • brakiem opłat za prowadzenie konta
 • brakiem opłat za kartę do konta
 • darmowymi przelewami krajowymi w złotówkach przez Internet oraz mobilnymi
 • brakiem opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Studenci powinni być zachwyceni, gdyż jest to jedyne w 100% bezwarunkowo darmowe konto: prowadzenie i użytkowanie konta oraz karty płatniczej, dokonywanie przelewów oraz wypłat z bankomatów, jak i wszystkie najważniejsze czynności bankowe, są w tym banku za 0 zł.
Co jeszcze oferuje konto?
Wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego w wysokości 2,25% do 50 tys zł, wysokie oprocentowanie lokat o różnych terminach zapadalności (w tym Lokatę Witaj na 4% ),a także darmowe i funkcjonalne konto walutowe.

Zobacz Szczegóły

Miejsce nr #2: Bank Millenium i Konto 360 Student:

millenium

Z pewnością ciekawą ofertą konta dla młodych osób w wieku 18-26 lat dysponuje obecnie bank Millenium. Stworzone przez ten bank Konto 360 Student, może się pochwalić: bardzo niskimi opłatami oraz bardzo korzystną promocją dla nowych klientów.

Prowadzenie konta jest darmowe. Użytkowanie karty oraz darmowe wypłaty z bankomatów uzależnione są od spełnienia przez właścicieli konta jednego, prostego warunku (raczej nie ma trudności z jego spełnieniem). Przynajmniej raz w miesiącu należy dokonać 1 transakcji bezgotówkowej kartą płatniczą do Konta 360 Student – na dowolną kwotę . Oczywiście, ewentualne opłaty dotyczą bankomatów innych, niż te należące do banku Millennium, ponieważ wypłaty w rodzimym bankomatach zawsze są darmowe.

Dodatkowo otwierając konto w Promocji można do 30 czerwca 2017 r. można zyskać nawet 360 zł premii poprzez zwrot 2% płatności kartą (do 30 zł miesięcznie) i 5% płatności BLIKIEM (również do 30 zł miesięcznie).

Zobacz Szczegóły

Miejsce nr #3: mBank i jego eKonto:

mbank

Na 3 miejscu w rankingu najlepszych i najtańszych kont skierowanych do studentów, znalazł się mBank oraz proponowane przez niego eKonto. Uprawnia ono do korzystania z mOkazji, czyli rabatów w największych sieciach handlowych oraz uzyskanie nawet 300 złotych zwrotu za zakupy kartą i poprzez BLIK w ciągu 6 miesięcy, jeśli założy się konto do 19 kwietnia 2017 roku.
Niestety, darmowe są tylko wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you i eCard (za resztę pobierana jest 3% prowizja, która wynosi od 5 do 9 złotych). Nie zapłacimy za użytkowanie karty płatniczej, jeśli w każdym miesiącu wykonamy nią co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych(w przeciwnym wypadku zapłacimy 4 złote).
Zobacz Szczegóły
Ranking Kont Studenckich - Porównanie Marzec 2017 - - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
4.4 na 5
13 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (39 komentarzy) :

 1. Marco
  Marco
  25.01.2017. 11:30

  metoda wyboru konta

  konta dla studentów sa przereklamowane... lepiej zalozyc zwykle konto, ktore ma dobre warunki. Dla studenta liczy się wiadomo co - kaska. konto musi byc wiec darmowe. na rynku jest pare fajnych ofert z darmowymi kontami np Nest Bank czy Orange Finanse. co jeszcze wazne dla studenta - promocje. no w nescie ich nie ma wiec wybor jakby staje sie jasny. sam wypracowalem taka metode wyboru konta i jestem naprawdę zadowolony.

 2. Lucas
  Lucas
  07.11.2016. 20:56

  Millenium

  Chce sobie założyć konto i mam pytanie. Bardzo często dokonuje zakupów na allegro i chciałbym płacić za nie w systemie PayU. Do tej pory za moje zakupu wpłat dokonywali rodzice( również w systemie PayU) ale nie wiem czy za takie przelewy pobierana była opłat z ich kont bo o to nigdy nie pytałem. Najbardziej odpowiada mi konto w Millenium ale liczą sobie 5 zł za przelew natychmiastowy. I teraz właśnie to moje pytanie :

  Czy przelewy w systemie PayU(np. na allegro) są klasyfikowane jako przelewy natychmiastowe? Czasami robiłem zakupy w których produktem był jakiś kod itp. wysyłany mailowo. Zawsze wtedy przelew docierał w ciągu kilkunastu minut i po chwili dostawałem maila z zakupionym kodem. Czy taka transakcja to jest przelew natychmiastowy? Nie chciałbym płacić za każdy taki zakup 5 zł. Z góry dzięki za odp.

 3. Asia22
  Asia22
  06.10.2016. 14:14

  Opinia

  Konto młodzieżowe to często także konto studenckie więc warto także takie oferty przejrzeć. Ja takie zakłdałam ale po pewnym czasie zmieniły się warunki i juz nie jest tak opłacalne jak kiedyś

 4. Mariusz
  Mariusz
  21.02.2016. 12:08

  mbank lub smart bank

  U mnie na roku masa osób ma własnie konto w smart banku - a ja mam w mBanku i tez jestem zadowolony ale kiedyś przyglądałem się ofercie smart konta i faktycznie warte uwagi a może pod pewnymi względami lepsze niz moje konto w mBanku - ale póki co nie mam zamiaru go zmieniać bo wszędzie mam je podane więc sporo czasu zajęło by zmiana konta w urzędach itd.
  ALE jeśli bym miał założyć teraz konto w banku to wybrałbym raczej w smart banku - głównie chodzi o te darmowe bankomaty, za które nie trzeba płacić jak w mbanku jest opłata 5 złotych za wyciągnięcie kasy z obcego bankomatu w smart koncie jest to free.

 5. ritann
  ritann
  19.02.2016. 11:41

  A nie mbank?

  No jeśli chodzi o koszty to faktycznie smart konto jest zupełnie darmowe ale porównując to z mbankiem, który jest na 2 miejscu to ja bym go dał na 1 miejsce. W mBanku jest ta opłata za kartę (do zniesienia przy transakcjach kartą na ponad 300zł) ale mbank daje dużoooo więcej opcji, dobrych lokat, limitów odnawianych, tanich kredytów i innych dodatkowych opcji na swoim koncie tak więc jeśli patrzeć na koszty i funkcjonalności konta to mBank powinien byc zdecydowanym faworytem tego rankingu kont osobistych.
  A dla upewnienia się zapraszam innych do skomentowania mojej wypowiedzi - co wy o tym myślicie?
  Hm?

 6. Milenka
  Milenka
  16.02.2016. 10:43

  smart bank

  Smart bank przoduje chyba we wszystkich rankingach na jakie się natknęłam w internecie w ostatnim czasie, czy rzeczywiście jest taki świetny i niezawodny, pytanie do osób korzystających już tego konta, jak wygląda obsługa internetowa, czy wszystko jest w miarę jasno i przejrzyście czy raczej szyfrem????? jak wygląda sprawa dogadania się jeśli chodzi o infolinię bo tutaj natknęłam się na bardzo różne opinie, chciałabym dowiedzieć się coś konkretnego i uczciwego od kogoś kto tego doświadczył....Będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi bo planuje założyć to konto a jedynie te dwie rzeczy mnie nurtują.

 7. Poziomka
  Poziomka
  14.02.2016. 12:44

  Według mnie

  Z powyższym rankingiem kont studenckich zgadzam się w stu procentach. A najbardziej z tym, że na pierwszym miejscu znajduje się Smart Bank. Mam w nim koto już półtora roku i polecam je każdemu, kto pyta się mnie o zdanie na ten temat. Jest ona darmowe i super wygodne, a poza tym można założyć je bez wychodzenia z domu. Na drugim miejscu eKONTO mobilne w mBank- jak najbardziej, ponieważ jest tylko odrobinę gorsze od Smart banku no i trzecie miejsce czyli Konto 360 Student, tutaj jest jeszcze tylko ciut gorzej ale również godne polecenia. Ogólnie moja opinia o tych bankach jest pozytywna i mogę je szczerze polecić.

 8. Rafaek
  Rafaek
  26.01.2016. 17:50

  Moje zdanie

  Mimo, że Smart Bank jest na pierwszym miejscu w rankingu, bo chyba wszystkie opcje albo prawie wszystkie ma darmowe, ja mam konto w Millenium i nie zamienię go na żadne inne. Mają tam cudowną aplikacje mobilną banku, darmowe prowadzenie konta i taka fajną jak dla mnie super przydatną możliwość płatności Blik, czyli płatności bez pomocy karty, można nawet wypłacić pieniądze z bankomatu bez karty :) Jak dla mnie te trzy możliwości przeważają nad wszystkim :) Zawsze kiedy ktoś pyta mnie jakie konto bym poleciła to mówię, że w banku Millenium, bo jak dla mnie jest najlepsze ze wszystkich możliwych

 9. ApriliaRS
  ApriliaRS
  26.12.2015. 12:07

  Prośba o potwierdzenie informacji

  Posiadam konto Direct w ING. Wszystko było pięknie i fajnie i oczywiście wszystkie informacje dotyczące tego konta zgadzają się. Jednak ostatnio dostałem informację od banku, iż opłaty za wypłaty z bankomatów będą oprocentowane od 29.01.2016.

  Prośba do ludzi posiadających konto w Millenium(nie ufam bankom internetowym) czy rzeczywiście wszystko jest tak jak tutaj piszą i czy w najbliższym czasie nie planują jakichś zmian

 10. Benia
  Benia
  23.12.2015. 14:27

  Smart Bank na topie

  Widzę, że SmartBank po kilku miesiącach od bumu, nadal na topie. Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałam o tym banku, jak mieli taką ofertę na lokatę chyba 5%, ale bardzo wysokie kwoty tam wchodziły w grę. Myślałam sobie wtedy, że to będzie kolejny bank dla bogaczy, a tymczasem bank świetnie sprawdza się też jako konto studenckie, bo widzę, że jego popularność nadal nie słabnie. Pozostaje tylko pogratulować twórcom banku pomysłu i życzyć dalszego rozwoju. Ja chyba też mam zamiar założyć u Was konto niebawem.

 11. Patryko
  Patryko
  21.12.2015. 10:36

  Nie do końca zgadzam się z rankingiem kont studenckich

  To, że Smart Bank jest obecnie na pierwszym miejscu, to jeszcze się zgadzam. To, że mBank jest na drugim, to też jeszcze przejdzie, bo mają nawet średnią ofertę, ale ogólnie ok. Natomiast nie zgadzam się z tym, że Millenium bank jest na 3 ciej pozycji, to z tym się nie do końca zgadzam. Otóż chodzi o to, że bank Millenium wcale nie jest lepszy chociażby od ING, który na chwilę obecną jest na 4 miejscu. ING ma dodatkowo 2,5% oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Moim zdaniem dobry bank, a daliście go niżej od przeciętnych, no ale cóż - rankingi to rankingi. Jest ich wiele, a każdy się od siebie znacznie różni :)

 12. student Lublin
  student Lublin
  17.12.2015. 12:25

  Opinia

  Dla studenta WAŻNE żeby konto było darmowe i bez żadnych opłat za takie podstawowe używanie kona - jestem studentem więc wiem :D
  Tak więc tutaj co macie to porównanie kont to w sumie pierwszych 5 kont można brać w ciemnio - każdy z nich jest warte uwagi i bez problemu można je założyć.
  Ja osobiście mam konto w bank smart ale tylko dlatego, żebyło promocja i można było dostać 100 złotych za otworzenie konta i tyle :)
  Tak więc jeśli nie zależy wam na marce banku czy jakichś szczegółach to każde konto z 5 pierwszych jest warte uwagi

 13. Pietreczek
  Pietreczek
  04.12.2015. 14:40

  Ja się nie zgadzam

  Trochę się nie zgadzam z rankingiem z chwili obecnej. Moim zdaniem mBank nie zasługuje na drugą pozycję. Raczej ING powinno być na drugiej pozycji (chociaż ostatnio podobno wprowadzili opłatę za nie ich bankomaty 2,50 zł za drugą i kolejną wypłatę z nie ich bankomatu).
  Jednak mBank jest też dość popularnym bankiem, ma pełno tych dodatków w systemie transakcyjnym, które dla studenta mogą być ciekawe (bo tam są i zniżki na ubrania i jakieś tam zniżki na bilety do kina, tak więc już sam nie wiem).
  Może warto też pomyślec o czymś takim jak posiadanie kilku kont. Zawsze to wygodne i bezpieczniejsze niż jedno.

 14. mogacz
  mogacz
  01.12.2015. 08:21

  smart bank najlepszy

  Ja mam konto studenckie w mBanku i w sumie to powinienem do niego zachęcać ale co raz bardziej podoba mi się oferta konta w smart banku - teraz sporo znajomych, którzy otwierali konta założyli swoje konto bankowe właśnie w smart banku bo mają tak
  - darmowe bankomaty
  - darmowe prowadzenie konta
  - darmową kartę i korzystanie z niej
  - darmowe przelewy

  Także tutaj oferta wydaje mi się, że jest trochę lepsza niż w mbanku co dokładnie pokazuje nawet ranking na tej stronie.
  Dla studentów liczy sie to ŻEBY KONTO BYŁO DARMOWE tak więc zawsze będą wybierali te konta gdzie opłat jest najmniej albo nie ma ich wcale

 15. konto
  konto
  20.11.2015. 16:44

  Konto

  Ja polecam konto ING Bank Sląski lub mBank. Wygoda elektroniczna, dobre apki na smartfona, opłat żadnych albo znikome.

 16. Gugua
  Gugua
  16.11.2015. 00:38

  co lepsze?

  ja wlasnie mysle nad millenium lub raiffeisenem bo tam z kolei mnie kusi oprocentowanie. co myslicie? co lepsze?

 17. anibas
  anibas
  22.09.2015. 16:23

  konto walutowe

  wyjeżdżam właśnie do Niemiec na pół roku na studia i muszę założyć konto walutowe, w jakim banku polecacie? zależy mi na darmowym prowadzeniu konta i darmowym wypłaceniu kasy z bankomatu...

 18. Anonim
  Anonim
  18.08.2015. 11:08

  konto dla młodych

  Ja korzystam od jakiegoś czasu z mBanku i jestem bardzo zadowolona.

 19. wawasa
  wawasa
  20.06.2015. 18:07

  Opinia

  Polecam Millenium - bardzo wysoka kultura osobista pracownikow - i Raifaisen
  maja ciekawe oferty i zadnych ukrytych oplat
  jasne jest bank smart ale on nie ma placowki
  jestescie zdani tylko na konsultantow przez tel

 20. Vanael
  Vanael
  07.06.2015. 17:31

  ekonto? już nie jest darmowe

  po ostatniej aktualizacji taryfikatora który otrzymałem na koncie studenckim ekonto opłata za kartę wynosi 0/6zł (min. wyd miesięczny kartą 600zł), oprocentowanie konta oszczędnościowego 0,2%. Dotychczas współpraca z mbankiem bardzo mi się podobała lecz od 2015 roku zaczęło robić się nieciekawie, obecnie jedyne zalety tego konta to mobilność i możliwość rachunku walutowego, wady duże koszta prowadzenia "darmowego rachunku"

  Nie wiem jak sytuacja przedstawia się w innych bankach, chciałbym Was zapytać czy ktoś ma doświadczenia z inteligo bądź kontem direct ING? które z nich jest lepsze (chodzi mi przede wszystkim o opłaty oraz warunki rachunków oszczędnościowych oraz walutowych)

 21. kawwa
  kawwa
  29.05.2015. 15:53

  pkłooo

  Zawsze w studencki kontach pkobp bedzie najlepszy. no nie ma bata ze bedzie inaczej

 22. Sebastian
  Sebastian
  02.04.2015. 12:23

  T Mobile

  T - Mobile jest dość dobrą ofertą, jednakże dostałem od nich informacje, że od 1 czerwca jest zmiana warunków - jeżeli nie wykonasz transakcji za min. 200zł to płacisz 6zł.

 23. liryk
  liryk
  27.02.2015. 13:37

  fajny bank

  a ja polecam inteligo ;) mam to konto od jakiegos czasu i jestem usatysfakcjonowany :D

 24. ola
  ola
  26.12.2014. 21:03

  hbab

  Dla mnie przy wyborze najważniejsza jest mobilność i oczywiśćie konto za free dlatego zdecydowałam się na getin up. Rozwijają się najprężniej a do tego to polski kapitał.

 25. xx
  xx
  02.12.2014. 22:01

  konto dla mlodych pko bp

  Skąd informacja, że wymagane transakcje na kwotę 350 zł by karta była darmowa? Na stronie banku jest napisane, że przy 5 transakcjach oplata za kartę wynosi 0 zł.

 26. Sandra
  Sandra
  09.09.2014. 17:22

  nowy grazc

  Tak, ja założyłam tam konto przed wyjazdem na wakacje i za darmo wypłacałam. Mały ale porządny bank. Fajną kartę też mają z kotem ;)

 27. dawton
  dawton
  30.06.2014. 17:52

  dla mobilnych

  to chyba inteligo sie wydaje najkorzystniejsze ze wzgledu na mobilnosc

 28. megpek
  megpek
  30.06.2014. 17:46

  zagranico

  nalezaloby tez uwzglednic wypłaty za granicą. ucieklam z mojego poprzedniego banku do pko bp bo okazalo sie ze nie moge nic zrobic z moja karta przebywając na wakacjach

 29. Karos
  Karos
  30.06.2014. 16:48

  Inteligo

  Mialem konto w wielu bankach, ale od zawsze trzymam to w inteligo i patrzac po cenach innych to najlepszy wybor. Sorry, ale 100zl karta zrobie i nic za nic nie pl;ace.

 30. Danusia
  Danusia
  11.01.2014. 12:43

  konto dla młodych

  Jestem studentka UW. Niedawno zaczełam studia i załozylam sobie konto dla młodych żeby stypendium wpływało. Konto mam darmowe. Za przelewy i wypłaty z bankomatów nic nie płacę

 31. BB
  BB
  07.01.2014. 15:57

  5złotych co miesiąc..

  mBank zdziera co miesiąc po 5zeta za samą gotowość do pobierania kasy w innych bankomatach!! Zaczął się drugi rok z bankiem i takie szopkii..A jak ktoś nie pobiera to mBank co na toooo??? może ktoś się obudzi!!? Tracicie klientów i to studentów biednych........

 32. Natalia
  Natalia
  07.10.2013. 01:11

  konto dla młodych

  Ja muszę zmienić konto, właśnie ze względu na studia, wybrałam Konto dla Młodych w PKO BP. Dlaczego??? Koleżanki mi polecały, mówią że nie ma problemów, i nie trzeba się martwić o najbliższy bankomat :)

 33. talib
  talib
  28.09.2012. 21:30

  Opinia

  Ja mam ekonto w mBanku od paru lat, nie mam opłat za przelewy, ani prowadzenie konta, jedynie za kartę, jakieś 2 pln na miesiąc, z bankomatami trochę gorzej, ale jest trochę takich, z których mogę korzystać za darmo.

  Generalnie poważnie zastanawiam się nad Alior Sync, bo wygląda całkiem nieźle zwłaszcza, że dość często kupuję w sieci.

 34. igor
  igor
  17.09.2012. 13:36

  konto bankowe dla studenta

  Jeśli ktoś szuka najtańszego konta to wybór jest prosty:
  ALIOR SYNC

  Dzisiaj to najtanszy bank.

  Zero opłat, zero gwiazdek...

  Do tego zwracają 5% za płatności internetowe z konta w internecie np. na allegro :)))

  Konkurencja daleko w tyle....

  PS. Pewnie jak w innych bankach zuważą że wszyscy teraz zakładają konto w Syncu to i w innych bnakch zaczną obniżać opłaty.

 35. seniorita
  seniorita
  17.11.2011. 22:29

  u mnie ekonto sie sprawdza od roku

  Krzysiek jak najbardziej, ja jestem studentka i sie sprawdza od roku.

  Najwieksze zalety dla mnie: darmowe prowadzenie, tanie przelewy, łatwy i całodobowy dostęp, minimum formalności przy zakładaniu,
  Wady konta.... chyba brak :)

  Uważam, że jest to najlepsze konto dla studenta ze względów ekonomicznych i czasowych. Nie trzeba chodzić po bankach żeby je założyć, gdyż kurier nas odwiedza z umową nawet w akademiku (wczesniej kurier dzwoni i dokladnie ustala miejsce i czas, kiedy ma wszystko dostarczyc)

 36. krzysiek
  krzysiek
  17.11.2011. 22:08

  ekonto mbanku dla studenta

  Czy wybor ekonta jako konta dla studenta to dobry wybor :)?

  Szukam przede wszystkim taniego konta o darmowych przelewach, krore mi bedzie glownie sluzylo do placenia za rzeczy na allegro oraz placenia za akademik. Aha i moje dochody sa nieregularne :)

  Co myslicie o tym?

 37. alek
  alek
  01.11.2010. 11:08

  ja mam konto w mbanku

  ja juz od ladnych paru lat mam konto w mbanku.

  absolutnie wszystko za darmo, prowadzenie, karat, przelewy.

  darmowych bankomatow tez sporo.

  dodatkowo nie zadnych ukrytych warunkow jak to jest czesto w innych banku.

  wg mnie mbank jest najlepszy

 38. Wicius
  Wicius
  19.02.2010. 10:17

  Najtańsze jest konto dbnet

  Zdecydowanie najtańszym dziś rachunkiem w Polsce jest konto internetowe dbNET w Deutsche Banku. Prowadzenie jest darmowe, podobnie jak wydanie i wznowienie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów i przelewy. Jedyny koszt to 5 złotych miesięcznie za używanie karty, ale nawet jedna płatność kartą w miesiącu powoduje, że opłata nie jest pobierana.

 39. Kiniu
  Kiniu
  05.02.2010. 13:53

  Najtansze konto dla studenta

  Siemanko, widze ze najtansze konta aktualnie ma mbank i dbnet, z tym ze db ma wiecej darmowych bankoamtow. Czy jakies inne tanie konta przeoczylem :)?


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: