Citi Priority

Sprawdź
+ 3% na KO
78 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2019.09.06

Czy warto założyć konto Citi Priority w CitiBank Handlowy? Co otrzymujemy za wysokie opłaty i wymagania? Czy to się opłaca? Zobacz recenzję i opinie klientów.

Bankowi Citi Handlowy nie można odmówić doświadczenia. Jest jednym z liderów bankowości w Polsce. Pod względem wartości aktywów zajmuje dziesiąte miejsce w kraju, a jego historia sięga drugiej połowy dziewiętnastego wieku. Oferta Konta Citi Prioriti kierowana jest przede wszystkim do bardziej zamożnych klientów, którzy oczekują całodobowej obsługi oferowanej na najwyższym europejskim i światowym poziomie.

Konto Citi Priority to internetowy rachunek bankowy dla osób, które chcą swobodnie zarządzać swoimi finansami, kontaktując się z bankiem głównie przez internet lub telefon. W ramach tego konta Citi Handlowy oferuje darmowe wszelkie czynności wykonywane za pomocą internetu. Poznaj szczegóły konta, zobacz opinie użytkowników.

Opłaty

Konto Citi Priority to oferta przeznaczona dla klientów, którzy wiedzą, czego oczekują od swojego rachunku bankowego, ale jednocześnie mają spore aktywa i będą często korzystać z dodatkowych usług oferowanych przez bank. Tabela opłat i prowizji Citi Priority, wygląda następująco:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
CitiBank Handlowy
Nazwa
Citi Priority
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
0 zł / 30 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
miesięczne saldo większe niż 30 000 zł LUB wpływy na Konto min. 5 000 zł
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
8 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
karta bezwarunkowo darmowa
Darmowe bankomaty
wszystkie w Polsce
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł
Konto oszczędnościowe
Konto SuperOszczędnościowe z oprocentowaniem do 1,5%
Konto walutowe
EUR, USD, GBP, CHF

Do najistotniejszych parametrów tego rachunku należą:

 • brak oprocentowania oraz stosunkowo niska opłata za jego prowadzenie;
 • bezpłatne korzystanie z karty debetowej;
 • darmowe wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą;
 • brak opłat za przelewy internetowe, realizację zlecenia stałego oraz realizację polecenia zapłaty;
 • bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale.

Konto CitiPriority jest efektem obranej przez bank nowej strategii. Jego parametry zostały zbilansowane w ten sposób, aby główną grupą docelową stali się tak zwani auffluenci, czyli osoby zarabiające powyżej przeciętnej. Citi Priority wymyka się tradycyjnym definicjom konta bankowego, zgodnie z aspiracjami banku, rachunek ten stał się raczej kompleksem produktów i usług bankowych świadczonych na bardzo wysokim poziomie.

Niewątpliwym plusem będzie możliwość zrezygnowania z kosztów związanych z prowadzeniem konta, jeśli tylko spełnimy jeden z dwóch warunków:

 • utrzymywanie salda na rachunku w banku w wysokości minimum 30.000 zł;
 • zapewnienie w ciągu miesiąca zewnętrznych wpływów w wysokości przynajmniej 5.000 zł.

Dużą zaletą rachunku jest również zwolnienie przez pierwszy rok z kosztów związanych z posiadaniem karty kredytowej, a jeśli spełnimy wyżej wymienione warunki, korzystanie z karty kredytowej jest darmowe bez żadnych ograniczeń czasowych.

Ile kosztuje karta do konta?

Z momentem założenia konta klienci otrzymują granatową wypukłą kartę debetową MasterCardPayPass, która w widoczny sposób odróżnia się jakością wykonania od standardowych kart znajdujących się w ofercie innych banków. Nie jest to jednak najważniejsze. Najistotniejszym walorem jest brak jakichkolwiek opłat za pobieranie gotówki z wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Nie dziwi również fakt, że darmowa pozostaje możliwość zmiany kodu PIN, zarówno przez internet jak i przez telefon, o ile aktywowaliśmy wcześniej usługę Citphone.

Bankowość Internetowa CitiBank Handlowy

Przywiązanie do detali i najwyższą jakość widać na pierwszy rzut oka również w sferze bankowości internetowej. Zadbano nawet o takie szczegóły jak zbliżona kolorystyka strony internetowej czy aplikacji mobilnej do otrzymanej przez klienta karty kredytowej. O samym systemie bankowości internetowej ciężko powiedzieć coś złego. Jest nie tylko estetyczna, przejrzysta i intuicyjna. Poza standardową możliwością dokonywania przelewów w każdym czasie i miejscu na świecie oferuje szereg zaawansowanych opcji umożliwiających śledzenie wydatków i zarządzania finansami.

powrót do menu ↑

Promocje Citibanku

Posiadacze konta City Priority mogą liczyć również na dużo korzystniejsze ceny produktów kredytowych oaz ciekawe promocje kart kredytowych. Dla nowych klientów, którzy założą konto Citi Priority bank przewidział kilka bonusów , o których piszemy poniżej.

powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe 4%

W ramach dostępnej do 27 czerwca 2019 r. oferty można oszczędzać na 4% przez 4 miesiące w zamian za zapewnienie wpływów z tytułu wynagrodzenia za umowę o pracę, emerytury lub renty.

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci. Wedle regulaminu są to osoby, które nie były stroną żadnej umowy z bankiem od 1 stycznia 2017 r.

Co dokładnie trzeba zrobić by zyskać premię?

 • do 27.06.2019 r. złożyć wniosek o konto internetowe Citi Priority na stronie promocji i zawrzeć umowę
 • wyrazić zgody marketingowe na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych drogą elektroniczną i przez telefon
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta – otworzyć konto oszczędnościowe
 • przez 4 kolejne miesiące zapewnić na ROR wpływ wynagrodzenia min. 2 tys. zł

Ponadstandardowe odsetki 4% przysługują nowym klientom do kwoty 10 000 zł przez 4 miesięce od otwarcia konta oszczędnościowego.

powrót do menu ↑

Darmowe konto

Internetowa wersja rachunku Citi Priority różni się od tej podstawowej kosztami usług podstawowych. W tej pierwszej one nie występują. Oznacza to, że posiadacz konta nie płaci za:

 • prowadzenie ROR-u,
 • obsługę karty,
 • zwykłe przelewy internetowe,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

W zamian opłatami obłożone są niektóre operacje w kanałach nieinternetowych, wymagające obsługi pracownika banku, czyli np. przelew w oddziale i przez telefon, wpłata i wypłata w oddziale, dostęp do bankowości telefonicznej. Jeśli podstawowe transakcje realizujemy samodzielnie (przez internet i w urządzeniach samoobsługowych) konto osobiste Citi Priority będzie dla nas zupełnie bezkosztowe.

Zgodnie z regulaminem od 1 lipca 2021 r. bank jest uprawniony do zmiany stawek opłat  i wprowadzenia nowych opłat.
powrót do menu ↑

Promocja 400 zł na Allegro

Pod dwoma prostymi do spełnienia warunkami można zdobyć 400 zł na Allegro i mieć darmową kartę kredytową, która zapewni płynność finansową w awaryjnych sytuacjach.

Warunki promocji nie są specjalnie trudne do spełnienia, a nagroda powinna przypaść do gustu większości użytkowników. Do tego da się uniknąć kosztów posiadania karty kredytowej.

Z Kategorii: Najlepsze promocje kart kredytowych
powrót do menu ↑

Zakładanie konta

Konto Citi Priority mogą otworzyć tylko te osoby, które mają ukończone 18 lat i posiadają obywatelstwo polskie i dowód osobisty. Konto można założyć online przez internet, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie Citibanku.

Umowę można podpisać za pośrednictwem kuriera. PIN do karty ustalamy samodzielnie, natomiast PIN do usług bankowości elektronicznej otrzymamy sms-em.

powrót do menu ↑

Zalety i wady

Konto Citi Priority banku Citi Handlowy to konto dla osób średnio zamożnych. Utrzymując średnie saldo min. 30 000 zł miesięcznie (konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, inwestycje, ubezpieczenia) lub zasilając konto (z tytułu wynagrodzenia bądź innych wpływów) kwotą min. 5 000 zł miesięcznie, prowadzenie konta jest darmowe, w innym przypadku kosztuje aż 30 zł miesięcznie.
Po za tym standardem są darmowe wszystkie bankomaty w Polsce a także część bankomatów zagranicznych należących do koncernu Citi. Karta do konta MasterCard® PayPass™ z funkcją płatności zbliżeniowych i internetowych jest bezpłatna, jak również przelewy przez Internet.

Do zalet konta CitiPriority należą:

 • możliwość zyskania 4% na koncie oszczędnościowym i bezwarunkowo darmowego konta (prowadzenie, karta, przelewy, bankomaty) w ramach promocji  do 27 czerwca;
 • darmowe korzystanie z bankomatów na terenie Polski i za granicą;
 • brak dodatkowych kosztów za  wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku;

Konto CitiPriority ma swoje wady. Przede wszystkim nie jest to rachunek dla laików w bankowości lub osób, które mało zarabiają. Tabela opłat jest wysoka. W żadnym wypadku nie przyda się więc osobom niepracującym, gospodyniom domowym lub studentom. Do stosunkowo dużych opłat można zaliczyć:

 • opłatę za zmianę typu konta (20 zł);
 • opłatę za przelew w oddziale banku (4zł);
 • opłatę za usługę CitiAlerts (6 zł w Pakiecie Standard, 10 zł w Pakiecie Premium).

Bank posiada również bardzo ciekawą ofertę karty kredytowej, za wyrobienie której można w promocji zgarnąć 400 zł na Allegro.

6 Ocena Łączna
16 opinie
Konto Citi Priority

7.7Ocena Redakcji
Wysokość opłat
6.5
Bankowość internetowa i mobilna
7
Dodatkowe korzyści
9.5
5.3Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
4.6
Bankowość internetowa i mobilna
6.8
Dodatkowe korzyści
4.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
19 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Leszek 26 Lipiec 2018 14:04

  Dziwią mnie negatywne opinie : posiadam kartę kredytową platinum bez zdjęcia ,zaczynałem od silver , gold ze zdjęciami .Kartę kredytową platinum i poprzednie mam za free od początku otrzymania karty kredytowej do końca życia wg. banku , bez posiadania konta osobistego!!! , limit wysokości jest podnoszony co roku po wyrażeniu mojej zgody , bez dodatkowych opłat zdarzyło się 2 raz(2x) że za wydanie nowej karty doliczono mi opłatę .Po rozmowie telefonicznej i sprawdzeniu moich danych w czasie rozmowy przyznawano mi rację ,że kartę kredytową mam za free do końca mojego życia i przeprosiny.Podoba mi się ochrona mojej karty kredytowej przez bank , w USA moja synowa zapłaciła 2 razy (2x) za moim przyzwoleniem za bilety samolotowe ,raz z Krakowa ,drugi raz Jasionka przez Niemcy do Bostonu , koło godz. 1 i 3 otrzymywałem telefon z banku ,że użyto mojej karty kredytowej w okolicach Nowy Jork i czy jest na to moja akceptacja!!!!! nic dodać nic ująć!!! Pragnę zaznaczyć , że do krezusów nie należę .Konto osobiste (ROR) posiadam w Deutsche Bank ,który chciał mnie uszczęśliwić kartą kredytową GOLD za odpowiednią opłatę (taksę) ,gdy im podziękowałem informując ,że posiadam kartę kredytową platinium bez konta osobistego dostawali szoku i przez 8 lat mam kartę kredytową GOLD bez opłat . Niestety Deutsche Bank wychodzi z naszego rynku i zastanawiam się nad przeniesieniem konta do citi banku .Pojawia się jeden problem który uważam jest do rozwiązania , chodzi o zapis , że posiadane pieniądze w razie mojej śmierci przechodzą na syna .Według banku powinienem tego dokonać w oddziele banku , czyli w Krakowie osobiście , myślę , że coś jest nie tak ???? Dodatkowy problem , chcę założyć konto walutowe w dolarach,funtach , ero ,czyli z Tarnowa mam jechać ponad 80 km. w jedną stronę????
  pozdrawiam Leszek

 2. Odpowiedz
  Malgorzata 3 Lipiec 2018 22:00

  Jestem/już niedługo / klientem tego banku .kiedyś bardzo go ceniłam . Miałam kartę kredytową z przyzwoitym limitem . Korzystałam z niej regularnie .Zawsze na czas spłacane było zadłużenie .Po 19 latach , bez uprzedzenia , drastycznie zmniejszono mi dostępną kwotę ,właściwie z dnia na dzień . Dowiedziałam się o tym przy terminalu w sklepie . Nawet osoba z infolinii nie wiedziała co się dzieje. Muszę zaznaczyć, że moje zarobki są lepsze niż przeciętne , nie było obaw co do niewypłacalności . Co miesiąc na konto wpływa odpowiednia kwota pieniędzy . Kiedy zrezygnowałam z karty zaczęli naliczać opłaty za prowadzenie konta osobistego , mimo ,że co miesiąc jest tam kilkadziesiąt tysięcy złotych . Złożyłam reklamację . Brak odpowiedzi. Ignorują klientów. Zmieniam bank . Nie polecam nikomu . W mojej ocenie mniej niż ZERO

 3. Odpowiedz
  Wiktor 10 Styczeń 2018 09:26
  4.8
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  A mnie sie podoba, chociaż oczywiście ma swoje wady. Tak jak napisano w artykule, nie zarabiasz więcej niż 5tys zł, to nie jest bank dla ciebie i tyle. Większości prowizji da się unikać jednak kontakt z infolinia mógłby być lepszy. Nowa bankowość elektroniczna nie jest zła, ale faktycznie niedopracowana w niektórych partiach i zbyt naładowana reklamami.
  Ja mam konto i karte kredytową z Payback i jestem zadowolony.

  + ZALETY: proste i funkcjonalne spory pakiet korzyści za który trzeba oczywiście zapłacić
  - WADY: wysokie opłaty podnoszone co kilka miesięcy
  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Marek 28 Listopad 2017 22:21
  2.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  10

  Chciałem założyć kartę kredytową, bo kiedyś miałem i byłem zadowolony. Uzupełnienie wniosku zajęło Pani ponad 1h, mimo że miała wszystkie dane aktualne w systemie. Kompetencje Pani również na niskim poziomie..
  Zobaczymy jak to będzie dalej, ale pierwszy kontakt po “rozstaniu” tragiczny!

  + ZALETY: - dobra oferta karty kredytowej
  - WADY: - bardzo słaba obsługa
  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Marlena 10 Maj 2017 10:10
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Bradzo dobre konto.
  Dużo darmowych bankomatów.
  Bardzo dobre konta walutowe, tanie przelewy zagraniczne.
  Polecam

  Pomocne(0) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  maryjan 9 Maj 2017 07:42
  3.8
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Opinia

  Priority – koszt 25 zł, darmowe, gdy wpływ 5000 zł i karta kredytowa lub inny kredycik.

  Pomocne(1) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  stary_klient 2 Maj 2017 18:38
  1.3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  Z Citibanku korzystałem przez kilkanaście lat. Konto firmowe + osobiste + karty kredytowe. Opłaty jak opłaty – można ich unikać jeżeli zarabia się odpowiednio dużo (Bank świadomie pozbywa się osób mniej zarabiających przez szykany w postaci podwyżek opłat i prowizji).

  Ale czarę goryczy przelała buta z jaką wprowadzają nowy serwis online. Serwis jest niedopracowany i pozbawiony ważnych funkcjonalności, które były łatwo dostępne. Pełno jest za to nachalnej grafiki reklamującej niezbyt potrzebne produkty.

  Korzystanie z nowego serwisu będzie konieczne od 4 maja 2017. Po tej dacie:
  – klienci Citibanku stracą dostęp starego serwisu online,
  – Citibanku straci dostęp do moich pieniędzy.

  Podziwiam dystans zarządu banku do tracenia wieloletnich klientów…

  Pomocne(25) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  darek 26 Kwiecień 2017 15:30
  1
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  10

  było dobrze, jest fatalnie

  Moje wpływy to około 4000 złotych. Parę miesięcy temu wprowadzili opłaty chyba za wszystko co możliwe.
  Jeśli nie zarabiasz “kokosów”, to jesteś dla nich nikim.
  Nie polecam, zmieniam bank.

  Pomocne(14) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  DG 21 Kwiecień 2017 22:50
  4.15
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Niby Ok, ale jednak mam spore przemyslenia aby zrezygnować z tego banku. Wysoka opłata za prowadzenie (kiedyś nie było jej jak były wpływy ponad 5tys i jej nie płaciłem). Teraz płacę 25 zł (a w nowej tabeli jest juz 30) chociaż wpływy są sporo ponad 5 tys ale wymyślili że teraz żeby mieć darmowe trzeba mieć jakąś kartę kredytową lub kredyt (nie potrzebuję więc jaki jest sens płacić za kartę czy odnawianie kredytu zamiast za konto- bzdura).
  Kolejnym dość poważnym ale, są sesje przychodzące. Pierwsza jest dopiero koło 12:00. Jeszcze raz: Koło 12:00!!!

  Chyba mam dość płacenia im za konto jak u konkurencji przy takich wpływach będę miał wszystko a nawet więcej za darmo

  - WADY: wysoka opłata za prowadzenie późna pora sesji przychodzacych
  Pomocne(9) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  andy 19 Kwiecień 2017 23:08
  0.8
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  20

  Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam ten Bank !
  Masakra.

  Powodzienia Citi !!! Ale ja uciekam z tego Banku

  - WADY: nie działa wyszukiwanie historii transakcji przy próbie wydrukowania potwierdzenia przelewu pojawia się inny przelew niż wybrałeś w historii transakcji kwoty pojawiają się i znikają :) wprowdzone przelewy do wykonania znikają :) nie można autoryzować wprowadzonych przelewów po terminie :)
  Pomocne(5) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  magda 2 Kwiecień 2017 18:19
  1.15
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  10

  darmowe?????

  Oplata za wyplate gotowki za granica min 10 zl
  oplata za karte 6 zl
  prowadzenie kata tez platne
  citiphone chyba 6 zl
  i policzcie sobie ile kosztuje ,,bezplatne” w tym banku

  Pomocne(6) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  Anna 16 Marzec 2017 15:48
  4
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  90

  Konto Citibank priority

  Jeśli masz pensję np. 2000 zł, to wystarczy, że wypłacisz 1600 i za minutę wpłacisz je ponowni i wypłacisz ponownie 1500 i wpłacisz je – wtedy opłata za konto wynosi 0 zł,ja mam dodatkowo wykupiony pakiet medyczny LUX MED(rozszerzony) za który płacę tylko 86 zł miesięcznie i jestem bardzo z tego konta zadowolona.
  Przy wpływach poniżej 5000 zł/miesięcznie – polecam wyżej opisaną metodę:-)

  Pomocne(9) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  tedi 26 Luty 2017 11:47
  2.3
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  30

  Bank poluje na prowizje.

  Jestem klientem banku od dłuższego czasu. Do tej pory przy umiejętnym obchodzeniu się z produktami i negocjowaniu nie płaciłem za nic ( włącznie z kartą Platinium). Jednak ostatnio bank zmienił się w mysliwego na prowizje. Zimą skasowali 6 PLN za kontakt z info linią ( a był to kontakt reklamacyjny) a ostatnio skasowali za konto Priority, kiedy wpływ za miesiąc był mniejszy o 200PLN od oczekiwanego- w poprzednim miesiącu wpływy przekroczyły dwukrotność zakładanych wpływów. Czas zmienić bank.

  Pomocne(6) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  jaras 17 Luty 2017 12:30
  2.3
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  20

  Jestem w tym banku chyba od 96 i było ok.
  Chcieli dobrze wyszło jak zwykle.
  Z moimi wpływami około 4500 jestem nie warty zachodu .
  Zmieniam bank, nie polecam.

  Pomocne(9) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   ala 21 Marzec 2017 22:36

   Podobnie jak Jaras mam miesięczne wpływy na konto w kwocie ok 5000 pln… i mają mnie gdzieś … po 20 latach… to przykre ;(… 🙂 To zmobilizowało mnie do odejścia – przegięli totalnie.

 15. Odpowiedz
  stary klient 30 Styczeń 2017 17:10
  1.65
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  10

  Przez 6 lat byłam klientką citi. Nasza współpraca zaczęła się super dobrze. Dostałam kredyt w sytuacji, kiedy wszystkie inne banki mi odmówiły. Byłam lojalna i polubiłam ten bank. Teraz jednak muszę zrezygnować. Wprawdzie placówki komfortowe ale jakby za ten komfort muszę trochę za dużo płacić. Nie chcę płacić na utrzymanie banku, który nie liczy się ze mną.

  Pomocne(5) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  daga 21 Styczeń 2017 19:12
  1.65
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  10

  nic nie dają klientowi, ogromnie wysoka opłata-chyba że wpłacisz na konto 5000 i dodatkowo musisz mieć kartę kredytową – a jak z niej nie skorzystasz to będzie opłata jakieś naście złotych dziady!!! Żaden bank już takich kwot nie kasuje.Omijać szerokim łukiem!!!

  Pomocne(2) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  zawiedziony 30 Wrzesień 2016 08:34
  0.8
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  10

  do tej pory wszystkie bankomaty były za darmo, teraz wprowadzili opłatę 1 zł, to BYŁ dobry bank a teraz się cofa, bankomatów własnych ma jak na lekarstwo, kontakt z obsługą przez infolinie utrudniony średnio 10-15 minut nim dojdzie do połączenia z konsultantem, proponują nowe konto gdzie bankomaty są za darmo, ale wpływy miesięczne na konto muszą wynosić 5 tyś, żenada, jestem długoletnim klientem banku a traktują mnie jak śmiecia, szukam nowego banku, ,,o Ela straciłaś przyjaciela”

  Pomocne(3) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 18. Odpowiedz
  Bartolomeo 6 Kwiecień 2016 22:38
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Mam konto One w Citku i jest to konto za darmo, bez zadnych opłat, wypłaty ze wszystkich bankomatów bez opłat również za granicą, a to wszystko przy wpływach na konto 5000 (może być własna wpłata przelewem we wpłatomacie, kasie) lub 15000 na koncie czy lokacie. Duży plus to mozliwość podpięcia karty debetowej do konta w walucie euro dolary funty i płatności z tegoż konta bez przewalutowania; dla często podróżujących to ogromna wygoda.

  Pomocne(4) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0